کارشناسان پزشکی هشدار داده اند coronavirus گسترش می تواند از طریق چشم و مردم – به خصوص پزشکان – انجام نمی دهد به اندازه کافی برای محافظت از خود.

به گزارش لانست, کارشناسی, مجله پزشکی, چینی, پنومونی متخصص Guangfa وانگ آلوده شده توسط 2019-nCoV ویروس در حالی که بازدید از ووهان ماه گذشته.

بیشتر: دنبال آخرین coronavirus اینجا

او عینک یک ماسک صورت در طول سفر خود را می پوشند هر عینک محافظ و بعد از آن گله و شکایت از “قرمزی چشم”.

“به عنوان چشم پزشکان ما معتقدیم که انتقال 2019-nCoV از طریق چشم نادیده گرفته شد” این گزارش گفت:.

“محافظت نشده قرار گرفتن در معرض چشم 2019-nCoV در ووهان تب درمانگاه ممکن است که ویروس به بدن آلوده.”

Medical experts say the novel coronavirus can be spread through the eyes. Picture: Kevin Frayer/Getty Images
media_cameraکارشناسان پزشکی می گویند رمان coronavirus را می توان از طریق چشم است. تصویر: Kevin Frayer/گتی ایماژ
They warned doctors especially were not doing enough to protect themselves. Picture: Kevin Frayer/Getty Images
media_cameraآنها هشدار پزشکان به ویژه بودند انجام نمی دهد به اندازه کافی برای محافظت از خود. تصویر: Kevin Frayer/گتی ایماژ

در این گزارش اشاره کرد که سارس – نوع دیگری از coronavirus – همچنین گسترش از طریق غشاهای مخاطی چشم و دهان یا بینی”.

“همه چشم پزشکان با بررسی موارد مشکوک باید از پوشیدن عینک محافظ ،

دانشمندان سرزنش حیوانات در معرض خطر

این گزارش می آید به عنوان دانشمندان چینی می گویند در معرض خطر pangolin ممکن است حیوانی که تسهیل گسترش ویروس در سراسر چین است.

محققان به مدت طولانی مشکوک که ویروس است که در حال حاضر به کشته شدن بیش از 630 نفر و آلوده به برخی از 31,000 تصویب شد از یک حیوان به انسان در یک بازار در ووهان در اواخر سال گذشته.

محققان در جنوب چین دانشگاه کشاورزی باید شناسایی پوسته پوسته پستانداران به عنوان یک “بالقوه ميزبان” این دانشگاه در بیانیه ای گفت: بدون ارائه جزئیات بیشتر.

The endangered pangolin may be the link that facilitated the spread of the novel coronavirus across China. Picture: AFP/Roslan Rahman
media_cameraدر معرض خطر pangolin ممکن است لینک که تسهیل گسترش این رمان coronavirus در سراسر چین است. عکس: AFP/Roslan رحمان
The pangolin is considered the most trafficked animal on the planet. Picture: Mosman Daily
media_cameraاین pangolin در نظر گرفته شده است اکثر قاچاق حیوانات در این سیاره است. تصویر: مسامان روزانه

ویروس جدید اعتقاد بر این است که منشأ در خفاش اما محققان پیشنهاد کرده اند که می تواند وجود داشته اند “ميزبان” در انتقال به انسان است.

بعد از تست بیش از 1000 نمونه از حیوانات وحشی دانشمندان از دانشگاه نشان داد که توالی ژنوم ویروس ها بر روی pangolins به 99 درصد یکسان به کسانی که در coronavirus بیماران رسمی رادیو فردا خبر داد.

اما جیمز وود دامپزشکی استاد در دانشگاه کمبریج گفت: پژوهش “کافی نیست”.

نتایج حاصل شده می تواند ناشی از “آلودگی از شدت آلوده محیط زیست” او گفت:.

“ما نیاز به دیدن تمام اطلاعات ژنتیکی برای گرفتن احساس برای چه مربوط به انسان و pangolin ویروس ها هستند” جاناتان بل استاد مولکولی ویروس شناسی دانشگاه ناتینگهام گفت.

حیات وحش تجارت در چین

این pangolin در نظر گرفته شده است اکثر قاچاق حیوانات در این سیاره و بیش از یک میلیون بوده است ربوده و از آسیایی و آفریقایی جنگل ها در دهه گذشته با توجه به اتحادیه بین المللی حفاظت از طبیعت (IUCN).

آنها به مقصد بازارهای چین و ویتنام که در آن خود را به ترازو استفاده می شود در طب سنتی – با وجود داشتن مزایای پزشکی و گوشت خریداری شده در بازار سیاه است.

چین در ماه ژانویه دستور موقت ممنوعیت تجارت حیوانات وحشی تا زمانی که این بیماری تحت کنترل است.

The seafood market in Wuhan where the virus is believed to have originated. Picture: Hector RETAMAL / AFP
media_cameraغذاهای دریایی بازار در ووهان که در آن ویروس است که اعتقاد به سرچشمه گرفته است. تصویر: هکتور RETAMAL / AFP

کشور شده است متهم با حفاظت از تحمل یک سایه تجارت در خطر انقراض حیوانات برای غذا و یا به عنوان مواد تشکیل دهنده در داروهای سنتی.

“اگر ما می خواهیم به انجام همه چیز را در قدرت ما برای جلوگیری از شیوع بیماری کشنده مانند coronavirus و سپس دائم ممنوعیت حیات وحش, تجارت در چین و در سراسر جهان تنها راه حل” گفت: Neil d’cruze جهانی سر از حیات وحش تحقیقات در جهانی حمایت از حیوانات.

لیست قیمت که گردش در چین اینترنت برای کسب و کار در ووهان بازار نشان داد وحش از حیوانات یا حیوانات مبتنی بر محصولات از جمله زنده روباه تمساح گرگ توله سگ, سمندر غول, مار, موش, طاووس, خارپشت, شتر, گوشت و دیگر بازی – 112 موارد در همه.

سارس نیز ترسیم شده به حیوانات وحشی با دانشمندان آن گفت: به احتمال زیاد منشأ در خفاش ها بعد از رسیدن به انسان از طریق civets.

که سهام ‘خبر خوب’

روز جمعه رئیس سازمان بهداشت جهانی (WHO) ارائه شده برخی از “خبر خوب” در مورد این ویروس که او با اشاره به تعداد موارد گزارش شده بود کاهش یافته است بیش از دو روز گذشته.

A sign reading "face masks are sold out" at a pharmacy in Shanghai, China. Picture: AP Photo/Fu Ting
media_cameraنشانه مطلب “ماسک صورت به فروش می رسد” در یک داروخانه در شانگهای چین است. عکس: AP Photo/فو تینگ

اما Tedros Adhanom Ghebreyesus هشدار داد شماره “می تواند تا دوباره” و در عین حال جهان مواجه شد “کمبود مزمن تجهیزات حفاظت فردی”.

Dr Tedros گفت که او خواهد بود صحبت کردن به اعضای زنجیره تامین شبکه ای را برای دنده محافظ را امتحان کنید و حل و فصل “تنگناها” در تولید.

در اوایل این هفته گفت که آن را تا به حال شروع به ارسال ماسک و دستکش و ماسک محافظ انزوا لباس ها و کیت های آزمایش به کشورهایی که نیاز به کمک.

“ما یک دشمن مشترک است که خطرناک است و که می تواند جدی در تحولات اجتماعی و سیاسی و اقتصادی است. این زمان برای مبارزه با آن و هماهنگ” دکتر Tedros گفت.

-با سیم

در اصل منتشر پزشکان نادیده گرفته’ گسترش از طریق چشم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im