داجرز پارچ جو کلی جرقه نیمکت-پاکسازی و جدال در پیروزی Astros

هوستون (AP) — هوستون آستروس در حال تلاش برای قرار دادن علامت خود را-سرقت رسوایی پشت سر آنها.

نیمکت خالی کردن پس از جو کلی از داجرز انداخت بالا و متعددی در داخل زمین در ششمین دور در دقیقه خدمتکار پارک در 28 ژوئیه سال 2020 در هوستون. (گتی ایماژ)

به نظر می رسد به عنوان اگر Los Angeles Dodgers باید افکار خود را بر روی این موضوع.

نیمکت پاک سهشنبه شب در طول داجرز’ 5-2 به پیروزی Astros در اولین بازی بین تیم های پس از آن نشان داد که هوستون سرقت علائم در مسیر به یک سال 2017 سری جهانی قهرمانی که در لس آنجلس هزینه.

زد و خورد رخ داده است پس از داجرز مسکن جو کلی انداخت بالا و تنگ رزین به Astros ستاره الکس Bregman و کارلوس کوریا در ششم زمین باز یافته.

“توپ های دور گاهی اوقات اما نه این که در بسیاری از لیگ های بزرگ,” هوستون مدیر گرد و خاکی بیکر گفت. “هنگامی که شما پرتاب یک 3-0 fastball بیش از یک مرد را سر شما در حال معاشقه با پایان دادن به زندگی حرفه ای او.”

داجرز به حال 5-2 سرب پس از پنج اجرا پنجم که کلی بود که با بوستون در سال 2017 و همچنین مواجه هوستون که postseason انداخت پشت Bregman به توپ ، Bregman grimaced پس از پریدن برای جلوگیری از ضربه و سپس مماشات به پایه اول.

وجود دارد دو outs در زمین باز یافته که کلی انداخت یک سیار شکستن توپ بیش کوریا ، کوریا که homered به پایان رسید و با سه بازدید خود را در زمان خاموش کلاه پنبه حلاجی شده و خیره کلی پایین قبل از ادامه در خفاش.

کارلوس کوریا از Astros اردک از زمین توسط جو کلی از داجرز در ششم زمین باز یافته. (گتی ایماژ)

کلی بیرون زده کوریا پس گیر کردن زبان خود را و چهره خود را در جهت. کوریا شروع به راه رفتن به سوی او و بازیکنان رد و بدل کلمات باعث نیمکت برای روشن شدن در اولین حادثه از این بیماری همه گیر تاخیر نجومی. وجود دارد مقدار زیادی از فریاد و ازدحام — قانونى به عنوان MLB تلاش می کند به بازی 60 بازی فصل در میان همه گیر — اما وجود دارد هیچ فشار یا مشت پرتاب می شود.

بیکر گفت: چیزهایی که واقعا از دست شدم چون چیزی گفت کلی گفت کوریا پس از strikeout.

“آنچه واقعا خشمگین همه … است زمانی که او به او گفت: ‘خوب نوسان (expletive),'” بیکر گفت. “آنچه که شما قرار است به انجام و سپس؟”

بیکر خواسته بود اگر آستروس گفت: هر چیزی به تحریک کلی.

“ما نمی گویند,” او گفت:. “ما همین حالا شروع هیچ چیز نیست. اما ما نمی توانیم به چیزی یا نه.”

کلی انکار کرد که او به عمد انداخت در Astros. از او پرسیده شد که اگر وجود دارد هر گونه اضافه شده انگیزه شنبه پس Red Sox تیم از دست داد به هوستون در AL بخش سری در سال 2017.

“نه. زمانی که من با Red Sox ما آنها را ضرب و شتم در ’18,” او گفت:. “این یکی از آن چیزهایی است که من زمین رقابتی. با طرفداران در اینجا آن را آسان به شنیدن برخی از مسائل (از مخالفت با ستاره شرق) … وجود دارد چیزی است که آنها را بیش از حد مهربان است.”

هوستون Astro امداد کوزه اجرا از اغل گاو یا حشم به عنوان نیمکت خالی در ششم زمین باز یافته. (گتی ایماژ)

داجرز مدیر دیو رابرتز مطمئن بود که اگر کلی سیار پرتاب شد تلافی هوستون ،

“من واقعا نمی دانم باید کاملا صادقانه,” او گفت:. “من می دانم که او پشت Bregman 3-0 و از دست یک fastball. من واقعا فکر نمی کنم وجود دارد هدف در پشت آن است. من فکر می کنم کسانی که بچه ها در زمان کمی از جرم. حتی یکی به کوریا که شکستن توپ که فقط حمایت کردن.”

“بدیهی است که انتظار رفتن به سری که همه چیز یک جورهایی تشدید شاید کمی من نمی دانم اگر در موعد مقرر کلمه, اما این نوع از آنچه اتفاق افتاده است.”

منظور ترمیم شد بعد از چند دقیقه وجود دارد و هیچ ejections اما بیکر بود هنوز ناراحت قبل از بازی از سر گرفته و در صورت از داوری.

Bregman اجتناب سوال در مورد حادثه postgame و کوریا صحبت نمی کنم به خبرنگاران گفت.

هوستون بود توسط کمیسیون’ در ژانویه برای ثبت نام سرقت طرح که منجر به شلیک مدیر کل جف Luhnow و مدیر AJ Hinch. اما بسیاری از بازیکنان در سراسر لیگ ناراضی بودند که هیچ بازیکن منظم شد برای نقش خود در تقلب.

داجرز تا به حال کلمات خشن برای Astros در طول بهار, آموزش, اما رابرتز گفت: قبل از بازی که او فکر نمی کنم او در تیم خواهد مقابله به مثل است.

Brusdar Graterol (1-1) رخ داد دو در بدون گل پنجم برای پیروزی. کنلی Jansen اجازه ضربه در یک بدون گل نهم برای صرفه جویی در.

هوستون استارت Framber والدز (0-1) مجاز چهار بازدید و سه اجرا می شود — دو به دست آورده — در 4 1/3 نوبت.

مربی اتاق:

داجرز: LHP الکس چوب قرار داده شد مجروح لیست با شانه التهاب و RHP جاش Sborz بود به یاد آورد و خود را به نقطه فهرستی. … رابرتز گفت: ace کلیتون Kershaw در مجروح لیست با کمر سفتی برنامه ریزی شده بود برای اغل گاو یا حشم جلسه در روز سه شنبه. اگر که می رود و او می تواند شروع شب جمعه.

Astros: مسکن جو Biagini قرار داده شد در 10 روز مجروح لیست با شانه راست درد. آستروس انتخاب right-hander Andre Scrubb به فهرست لیگ را به نقطه خود را.

(کپی رایت© 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی یا توزیع شود.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر