لس آنجلس (CBSLA) – طفره زن اول baseman کودی Bellinger نه عقب نگه جمعه در انتقاد خود از Houston Astros و لیگ اصلی بیس بال بیش از علامت-سرقت رسوایی است که بازیگران عمده ای ابر بر بیس بال جهان است.

فایل — کودی Bellinger داجرز واکنش نشان می دهد پس از قابل توجه در طول seventh inning در برابر هوستون آستروس در بازی 7 سال 2017 سری جهانی در ورزشگاه طفره زن در Nov. 1, 2017. (گتی ایماژ)

زبان صبح جمعه از بهار آموزش در گلندیل, Ariz., 24-در سال reining لیگ ملی MVP به خبرنگاران گفت که او و بقیه MLB “احترام به از دست رفته” برای Astros سازمان زمانی که آنها متوجه شدند در ماه گذشته که این تیم تا به حال درگیر در یک طرح پیچیده برای سرقت علائم با استفاده از تکنولوژی دوربین در سال 2017 و 2018.

داجرز از دست داده 2017 جهان سری به آستروس بیش از یک خسته کننده هفت بازی از سری بازی های.

“همه می دانند آنها را به سرقت برده حلقه از ما” Bellinger به صراحت گفت.

داجرز نیز از دست داده جهانی 2018 سری به Boston Red Sox که موفق شد توسط Alex کورا. MLB تحقیقات نشان داده است که کورا به شدت درگیر در ثبت نام-سرقت طرح در حالی که یک نیمکت مربی در سال 2017 با Astros. او پس از استعفا از Red Sox.

Bellinger نمی خرید روز پنجشنبه در بیانیه ای از Astros صاحب جیم کرین که تقلب و رسوایی نیست, نقش بازی در این تیم عنوان اجرا شود.

“نظر ما این است که این نمی تاثیر بازی” جرثقیل ادعا کرد پنج شنبه. “ما یک تیم خوب است. ما برنده سری جهانی. و ما آن را در ترک آن است.”

“به عذر خواهی شد هر” Bellinger گفت: در پاسخ. “من فکر جیم کرین را ضعیف بود.”

Bellinger همچنین با انتقاد MLB کمیسر راب مانفرد برای نظم آستروس بازیکنان. Astros مدیر کل جف Luhnow و مدیر A. J. Hinch متوقف شد برای یک فصل توسط MLB و پس از آن از کار اخراج شدند. این تیم نیز در آن لنگر انداخت دور اول و دوم میدارد در هر دو سال 2020 و 2021 و دستور داد به پرداخت 5 میلیون دلار خوب است. هیچ یک از بازیکنان مجازات شدند اما.

“من فکر مانفرد مجازات ضعیف بود به آنها مصونیت” Bellinger گفت. “منظورم این است که این بچه ها بودند خیانت به مدت سه سال.”

Bellinger انداخت سایه در Astros دوم-baseman جثه Altuve که برنده لیگ آمریکا MVP در سال 2017 گفت: این جایزه باید به نیویورک یانکیز outfielder هارون قاضی.

“آنچه مردم درک نمی کنند این است که Altuve به سرقت برده یک MVP از قضاوت در ’17,” Bellinger گفت.

MLB تحقیقات آغاز شد و در ماه نوامبر هنگامی که سابق Astros پارچ مایک Fiers بود که در آن قهرمانی تیم گفت: ورزشی که این تیم با استفاده از یک مرکز زمینه دوربین به سرقت علائم. Fiers گفته ورزشی آستروس پس از آن برقراری ارتباط به hitters چه زمینهای شد که با یک درام کد ستاره شرق.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im