کند گرمای, خورشید, کشتن Coronavirus? متداول تابستان سوال در مورد COVID-19 پاسخ داده شده توسط دکتر Mallika مارشال

(CBS بوستون) — تابستان یک زمان برای لذت بردن از آب و آفتاب و… در استخر, سکس در ساحل و یا هر کجا که خانواده و دوستان به طور سنتی جمع آوری شده است. اما coronavirus اضافه شده است یک لایه از خطر ابتلا به غیر از فعالیت های سرگرم کننده تابستان. آن را سخت برای استراحت و لذت بردن از یک روز آفتابی وقتی که در مورد قرارداد یک برنامه به طور بالقوه مرگبار ویروس.

اما ماندن در منزل و به نظر نمی رسد مانند یک گزینه قابل دوام. ممکن است به منظور محدود کردن خطر از مورد علاقه ما در فعالیت های تابستانی با کمی هوشیاری. دکتر Mallika مارشال, تمرین پزشک در بیمارستان عمومی ماساچوست, پاسخ برخی سوالات رایج در مورد کوروناویروس ایمنی در این تابستان.

من می دانم که یک سوال که بسیاری از مردم در حال حاضر — من حتی آن را — این است که چگونه این ویروس به نور خورشید واکنش نشان می دهد. آیا گرما و خورشید کمک به کشتن ویروس در سطوح خارج ؟

بنابراین ما می دانیم که coronaviruses در کل حساس به گرما. آنها نمی مانند گرما. و همچنین مطالعات نشان داده است که آنها نیز نمی مانند نور ماوراء بنفش است که شما می توانید از خورشید است. اما من نمی خواهم مردم را به یک از امنیت کاذب تفکر است که اگر آنها بیرون بروید و آن را داغ خورشید در حال درخشیدن است که آنها قطعا محافظت می شود چرا که شما هنوز هم در افزایش خطر ابتلا به کروناویروس اگر شما در اطراف افراد دیگر و تنفس در قطرات تنفسی. بنابراین فقط فکر نمی کنم چرا که آن را گرم و مرطوب است که در خارج از شما محافظت از ویروس.

یک فضای من می دانم که بسیاری از مردم صرف تابستان خود را در, که, است, البته, استخر. بنابراین آن را امن برای خانواده خود را شنا در یک استخر عمومی وجود دارد که در آن ممکن است یا نه ممکن است بسیاری از افراد دیگر ؟

این واقعا بستگی دارد چرا که مهم ترین چیز دوباره به سعی کنید برای حفظ فاصله بین شما و افرادی که نمی زندگی در خانواده خود را. بنابراین اگر شما در حال رفتن به یک شلوغ, عمومی, استخر, نه یک ایده عالی است. اما اگر شما می توانید پیدا کردن یک استخر شما می توانید در طول ساعت هنگامی که آن را نیست که شلوغ و شما در واقع می تواند فضا را از هم جدا حداقل شش فوت, حتی زمانی که شما در استخر, پس از آن است که احتمالا درست است. در حال حاضر من همیشه می خواهم به یک نکته که افرادی که در معرض خطر بالاتر ابتلا به COVID-عوارض — افرادی که مسن تر هستند افراد مبتلا به دیابت و یا سایر شرایط اساسی — که حتی در حال حاضر آنها احتمالا نیاز به ورزش احتیاط و شاید یک استخر عمومی است بهترین محل می شود.

و یکی دیگر از فضای من می دانم که بسیاری از مردم صرف برخی از زمان در ساحل و شاید حتی دریاچه, اگر شما هم به سر وجود دارد. بنابراین آن مکان واقع همان قاعده کلی به عنوان یک استخر شنا?

همان قاعده کلی است. دوباره اجتماعی فاصله است که واقعا مهم است با پوشیدن یک ماسک اگر شما در هر نقطه در اطراف افراد دیگر و یا عبور از آنها. اما من می دانم که بسیاری از مردم نگران هستند که شاید شما می توانید گرفتن coronavirus از شنا کردن در یک استخر یا دریاچه یا اقیانوس. که این مورد نیست. Coronavirus است نه انتقال از طریق آب. آن را به افراد دیگر که ما واقعا نگران است.

Alright, Mallika وجود دارد هر چیز دیگری که مردم باید در مورد تابستان ایمنی قبل از آنها می رویم به کسانی که شاید شلوغ شنا در مکان های …

در علاوه بر این به اجتماعی فاصله پوشیدن یک ماسک هنگامی که شما و در مورد و یا عبور افراد دیگر مطمئن شوید که شما با مردم در خانواده خود و نه جمع با دیگر افرادی که در زندگی خارج از خانواده خود را که شما همچنین باید آگاه نیست برای به اشتراک گذاشتن همه چیز. شما نمی خواهید برای به اشتراک گذاشتن حوله با مردم شما زندگی نمی کنند و یا ظروف یا فنجان عینک یا دیگر اسباب بازی ساحل. بنابراین مطمئن شوید که شما آماده را با خود مواد غذایی خود نوشیدنی های خود را به فعالیت های تفریحی و درست داشته باشیم و چگونه نزدیک شما در حال گرفتن به افراد دیگر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de