در فوریه 24, دنور شورای شهر اکثریت را تلاش برای نادیده گرفتن شهردار مایکل Hancock وتو یک پیشنهاد است که به طور موثر به پایان ممنوعیت سه pit bull-مرتبط نژاد در محل قرار داده و در سال 1989. که حرکت ساخته شده است که مایل بالا شهر کانون بحث بیش از آنچه شناخته شده به عنوان نژاد خاص قوانین — مقررات است که در درمان برخی از انواع سگ ها متفاوت از دیگران است. به صورت محلی و در سراسر کشور طرفداران و کارشناسان در حال وزن در استدلال بر اینکه چنین ممنوعیت ایجاد جوامع امن تر…یا هیچ تاثیری ندارند.

چه علم می گویند ؟ هیچ توافق وجود دارد یا وجود پرشور ادعا می کند در هر دو طرف.

نگاهی به پل Vranas یک دنور resident که تبدیل به یک بازیکن بزرگ در زمان مکالمه با توجه به نقش محوری اش در یک فشار مبارزات انتخاباتی در Hancock و councilmembers رد نژاد-صدور مجوز محدود پیشنهاد مطرح شده توسط منطقه 8 کریس هرندون. در میان چیزهای دیگر Vranas ایجاد یک طومار با عنوان “دنور شورای شهر — حفظ Pit Bulls از دنور” است که دریافت بارهای از توجه رسانه ها است و تا کنون جمع آوری شده 572 امضا (تا از 561 در فوریه 17).

مربوطه از طریق ایمیل Vranas می نویسد: “از آنجا که این لایحه ارائه شده به کمیته ماه گذشته من شده اند در تلاش برای حفاری های عمیق برای رسیدن به العربي حقیقت در بحث. گوش دادن به شهادت متخصص در این کمیته دیدار و در جلسه شورای, من با داشتن مشکل فهیم که در آن خط در شن و ماسه کشیده شد بین ” علم ” و نظر کسی.” به این ترتیب, او را به انجام آنچه او را توصیف به عنوان “یک شیرجه عمیق بررسی شهادت متخصص و همچنین مطالعات علمی که ارائه شد به منظور تلاش برای دریافت حقیقت.” (نگاه کنید به خلاصه کامل نمایید.)

در تجزیه و تحلیل Vranas کالبدشکافی این نقل قول از دکتر کندال Houlihan از American Veterinary Medical Association: “در حالی که نژاد محدودیت های خاص ممکن است به نظر می رسد برای ایجاد حس وجود دارد هیچ مدرک معتبری برای نشان دادن آنها موثر است.”

Vranas پاسخ: “فقط به این دلیل که هیچ مدرک معتبری وجود دارد نشان می دهد که آنها موثر هستند این بدان معنا نیست که هیچ مدرک معتبری وجود دارد که نشان می دهد که آنها بی اثر است. 2014 AVMA مطالعه می کند می گویند هر کجا که BSL است که قابل اعتماد نیست و یا موثر است.’ دورترین که آنها رفتن به می گویند که آن را دشوار است برای حمایت از هدف قرار دادن این نژاد به عنوان یک اساس برای پیشگیری از گزش سگ.’ که کشش طولانی به می گویند که آن را ‘قابل اعتماد نیست و یا موثر است.'”

به نوبه خود جای دنور BSL یک گروه که سخت تحت فشار قرار دادند برای هرندون پیشنهاد به نقل از Houlihan را AVMA مطالعه در یک جلسه کتاب آن ایجاد شده برای councilmembers برجسته این نقل قول: “صاحبان پیت بول-نوع سگ مقابله با نژاد انگ اما مطالعات کنترل شده اند و مشخص نیست این گروه نژاد به عنوان بسیار خطرناک است.” و این یکی: “آن شده است نشان داده است که معرفی یک نژاد خاص ممنوع خواهد شد و کاهش میزان و یا شدت صدمات گزش اتفاق می افتد در جامعه است.”

این آخرین خط تجسم اولیه قطع ارتباط بین راه فعالان و علیه پیت بول, صدور مجوز, نگاهی به پژوهش است. سابق استدلال می کنند که چنین بیانیه ای را نشان می دهد که هیچ مدرکی وجود دارد نژاد ممنوعیت کار — پس چرا آنها را ؟ دومی مقابله با اشاره به این که هیچ مدرکی وجود دارد آنها نمی کار می کنند و می گویند بهتر است به امن تر از متاسفم است.

A photo from our slideshow "Parade of Pit Bulls 2013."

عکس Darian سیمون

وجود دارد مقدار زیادی از تحقیقات در پیت بول موضوع که کشیده شده است به بحث و گفتگو شد. در آن جلسه کتاب جای دنور BSL نقل از این چهار مطالعات نشان می دهد که نژاد-قانون خاص است خیلی ناقص:

“نژاد سگ درگیر در کشنده انسانی حملات در ایالات متحده بین سال های 1979 و در سال 1998” مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری سپتامبر 2000. وضعیت نویسندگان: “اجراي نژاد خاص موجب افزایش قانون اساسی و مسائل عملی” و “بسیاری از جایگزین عملی به نژاد خاص احکام وجود داشته باشد و نگه داشتن وعده برای پیشگیری از گزش سگ.”

“تفاوت وجود دارد ؟ مقايسه retrievers طلایی و سگ تحت تاثیر نژاد-قانون خاص در مورد رفتار پرخاشگرانه” مجله دامپزشکی رفتار کاربردهای بالینی و تحقیقات مه 2008. متن را حفظ می کند: “در مقایسه با نتایج [در آزمون پرخاشگری] از Retrievers طلایی و نژاد تحت تاثیر این قانون هیچ تفاوت معناداری پیدا شد” و “یک مبنای علمی برای نژاد-لیست های خاص وجود ندارد.”

“یافته های کلیدی از پنج سال مطالعه گزارش گزش سگ حوادث در کلرادو ژوئیه 2007 ژوئن 2012,” کلرادو انجمن حیوانات افسران کنترل و ائتلاف برای زندگی با خیال راحت سگ. بر اساس این گزارش “این ممکن است برای محاسبه نیش گرايش برای هر نژاد بدون دقیق سرشماری از جمعیت سگ با نژاد که وجود ندارد.” این توصیه شهرداری به “تصویب احکام که به طور موثر مقابله با نیش شرایط و فردی سگ/مالک رفتار است.”

“تاثير نژاد خاص سگ قانون در بیمارستان تحت درمان گزش سگ در اودنسه دانمارک: یک سری زمانی مداخله مطالعه” توسط فین Nilson جان Damsager ینس Lauritsen و کارل Bonander دسامبر 2018. چهار محققان ادعا می کنند: “این مطالعه با پشتیبانی از مطالعات قبلی نشان می دهد که نژاد-قانون خاص به نظر می رسد هیچ اثر گزش سگ صدمات” “عدم وجود شواهد نشان از یک نرخ بالاتر از پرخاشگری در برخی سگ نژاد” و “به جای نژاد-قانون خاص غیر نژاد خاص قانون…خواهد شانس بیشتری برای موثر بودن در کاهش گزش سگ.”

کنتراست این مواد با چهار عرضه می کنند اغلب ذکر شده توسط کسانی که پشتیبانی نژاد ممنوعیت مانند دنور:

“کودکان صدمات گزش سگ: 5 سال بررسی تجربه در بیمارستان کودکان فیلادلفیا” توسط A. E. Kaye, J. M. Belz و R. E. Kirschner اوت 2009. اطلاعات ذکر شده در این گزارش نشان می دهد که تقریبا 51 درصد از گزش سگ در طول نیم دهه در کانون بودند توسط pit bulls. روت ویلر شد مسئول نزدیک به 9 درصد از گزش و شش در ارتباط بودند به مخلوط از این نژاد.

“گزش سگ های مربوط به مرگ و میر: 15 سال بررسی کنتاکی معاینات پزشکی موارد” توسط Lisa B. E., سپر, Mark L. برنشتاین جان Hunsaker III Donna M. استوارت سپتامبر 2009. یک بخش از مقاله آمده است: “با توجه به جامعه انسانی ایالات متحده آمریکا بیش از 300 نفر در اثر حملات سگ در ایالات متحده بین سال های 1979 و 1996. کودکان زیر 12 و بزرگان بیش از 70 سال نشان دهنده نوعی قربانیان. پیت بول-نوع سگ روت ویلر و چوپان آلمانی را تشکیل می دهند اکثر کانین دخیل در این مرگ و میر.” ثابت کرد که درست در کنتاکی نیز هست.

“مرگ و میر mauling و نقص عضو توسط سگ باطل” by J. K. Bini, S. M. Cohn, S. M. Acosta, M. J. مک فارلند, M. T. Muir, J. E. Michalek و بازی بالینی گروه آوریل 2011. خلاصه نتایج از پانزده سال مطالعه در سطح 1 مرکز تروما: “ما تروما و جراحی اورژانس خدمات درمان 228 بیماران با صدمات گزش سگ; برای 82 از این بیماران نژاد سگ درگیر ثبت شد (29 زخمی شدند pit bulls). در مقایسه با حملات توسط سایر نژادهای سگ, حملات pit bulls شد با افزايش متوسط شدت آسيب مقیاس, نمره بالاتر خطر پذیرش Glasgow Coma Scale نمره 8 یا پایین تر بالاتر ميانه بیمارستان هزینه و خطر بالاتر مرگ (10.3 درصد در مقابل 0 درصد).”

“کودکان صدمات گزش سگ در تگزاس مرکزی” توسط Jasson T. ابراهیم و مارسین Czerwinsk Texas A&M دانشگاه مرکز علوم بهداشت در معبد تگزاس منتشر شده در Journal of Pediatric Surgery, جولای 2019. خلاصه بخش: “یک صد و دو نفر ملاقات معيارهای ورود به مطالعه. ميانگين سن بود 5.84?سال و 43.1 درصد سن مهد کودک (2-5?سال). حضور والدین گزارش شده در 43.6 درصد موارد و اکثر حملات رخ داده در شب (46.8 درصد). صدمات اغلب درگیر سر و گردن در منطقه (92.1 درصد) و 72.5 درصد از عمده شدت. سگ حیوان خانگی شد مسئول 42 درصد از صدمات و پیت بول ترین-شناسایی نژاد (36.2 درصد).”

مطالعات انجام شده بر روی هر دو طرف ارائه علوفه برای مقدار زیادی از بحث با پیت بول دوستداران و loathers به طور یکسان. انتظار مکالمه تنها به رشد بلندتر تا فوریه 24 رای و بدون توجه به نتیجه این بحث نمی میرند پایین در هر زمان به زودی.

کلیک کنید به عنوان خوانده شده پل Vranas و تحلیل از شهادت متخصص و شواهد در مورد pit bulls ارائه شده به شورای شهر دنور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im