آیا کوتاه نمایشگاه های نجومی شیب زمین در خرس QB رقابت ؟

منابع متعدد گزارش طرح روی میز برای آینده NFL نمایشگاه فصل برای تیم به گزارش به اردوگاه های آموزشی در جولای 28, بازی, نمایشگاه-یکی در خانه و در جاده ها-در تعطیلات آخر هفته از 20-24 اوت و اوت 27-31 و به صورت فصل به طور منظم برای شروع 10 سپتامبر با هوستون بازدید از شهر کانزاس و کامل تخته سنگ ها به دنبال این آخر هفته.

در اصل این امر از بین بردن آنچه که به طور سنتی شده است اولین و چهارمین نمایشگاه بازی های.

                                                                                                                                                                                                                       

به طور معمول این اخبار می تواند دلیلی برای جشن و دو بازی کمتر شامل عمدتا از بازیکنان که هرگز بازی در روز یکشنبه و که اکثر دارندگان بلیط فصل های مورد نیاز برای پرداخت اما آن را ایجاد یک بیشتر ضرر برای برخی از تیم ها بیش از دیگران است ؟

پیشنهاد من این نیست آن را یک ایده بد یا که لیگ باید خاموش نگه دارید از یک سال قبل از اجرای تغییر آن را به عنوان طولانی به تعویق افتاده است. آن در حال انجام است در حال حاضر سعی کنید و محافظت از بازیکنان و مربیان و کارکنان به بهترین شکل ممکن و است که به وضوح یک چیز خوب است.

اما با تمام 32 تیم در حال حاضر با داشتن خود را از دست داد برنامه های تمرین OTAs و minicamps تیم با مربیان و quarterbacks به نظر می رسد را از دست ندهید این بازی خیلی بیشتر از این سال بیش از دیگران است.

شیکاگو خرس ها یک تیم است که می تواند مانع از بیشتر از بیشتر.

جالب اینجاست که یک سال پیش سر مربی مت Nagy خواهد گفت: خوب است رهایی که او حاضر به بازی بسیاری از استارت از جمله میچ Trubisky در نمایشگاه بازی اول خود دو فصل در شیکاگو اما فقط چند هفته به عقب او تایید کرد یک تغییر از قلب است.

                                                                                                                                                                                                                       

“این یکی از چیزهایی است که من به عقب نگاه در سال گذشته که من راضی نیستم که در مورد من تصمیم به انجام این کار در پیش فصل,” Nagy گفت.

“No. 1, من فکر می کنم آن را خوب است برای آنها را به آن را دارند اما شماره 2 این مجموعه ذهنیت است. به طوری که قصد ندارم به اتفاق می افتد در این سال است.”

در حال حاضر که او نیاز به بازی, او نمی تواند نیمی از آنها Nagy در حال حاضر گفت و رایان سرعت وعده داده شده باز مسابقات در هر موقعیت از جمله نبرد برای شروع کارفرمایی کار بین Trubisky و Nick Foles واقعا نمی تواند شروع تا زمانی که اردوگاه های آموزشی و نمایشگاه ها.

“آره هیچ رقابت در رفتن در حال حاضر بیش از زوم …,” Nagy گفت. “اما زمانی که ما در این زمینه است که در آن ما در حال رفتن به به واقعا خوب به عنوان مربیان در ساخت مطمئن شوید که ما ارائه بهترین راه ممکن است آن را به عنوان عادلانه به عنوان ممکن است به جایی که ما می توانیم بررسی و آنها می توانید بیرون بروید و دقیق همان تکرار در همان محیط به طوری که ما می توانیم امیدوارم تصمیم گیری کند.”

Nagy توضیح دقیق همان تکرار شامل هر QB گرفتن همان تعداد تکرار در حال اجرا همان نقش با هر دو اول و دوم رشته در تمرین و بازی.

                                                                                                                                                                                                                       

نیز وجود دارد موضوع توهین آمیز کارکنان مربیگری بودن تقریبا به طور کامل نونما. لایحه Lazor جان DiFilippo, Juan Castillo و Clancy Barone حتی نمی بسیاری از بازیکنان خود را رتبهدهی نشده است.

به عنوان Trubisky در حال حاضر اشاره کرد او ممکن است یک پا را تا آنجا که او را در حال اجرا است Nagy را جرم دو فصل با هم تیمی های خود در حالی که Foles حتی نمی خواهد آنها را تامین کند تا اولین روز از اردوگاه.

سرعت بوده و به دنبال به جلو به رقابت در این اردوگاه.

“ما می خواهیم چه چیزی بهترین را برای شیکاگو خرس; آن را به عنوان ساده به عنوان آن است که واقعا امر به هر موقعیت در تیم ما,” او گفت:. “برای این وضعیت اجازه دهید اجازه دهید این بچه ها آن را جنگ اجازه دهید این روند به طور طبیعی اتفاق می افتد و در طول زمان است که تصمیم گیری خواهد شد.”

در حال حاضر بحرانی ترین زمان شده است به نصف کاهش دهد.

هیچ کس نمی داند که کارفرمایی در نهایت توقیف و خود کار است.

اما تا آنجا که آنها روز افتتاحیه شروع خواهد شد و این احساس در تمام طول مانند Trubisky تا به حال پا به دلیل این سازمان تعهد نسبت به او و آشنایی با هم تیمی های خود.

اگر آن را واقعا باز است رقابت تنها با نیمی از بازی به ارزیابی آن مطمئن به نظر می رسد مانند آن را در حال حاضر Trubisky کار به از دست دادن.

• * * * توییتر: @Hub_Arkush

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de