DOJ تلاش برای سرنگونی ما وکیل بررسی تهمت متحدان

واشنگتن — وزارت دادگستری به طور ناگهانی اعلام کرد اواخر جمعه که آمریکا وکیل بود که شد نظارت بر رسیدگی به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی وکیل استعفا شد. اما او اختلافات که گفت او از ماندن در کار و پروب ادامه خواهد داد.

دادستان کل ویلیام Barr در بیانیه ای گفت که جفری S. برمن بود پله پایین به آمریکا وکیل برای منطقه جنوب نیویورک. دفتر یکی از برتر کشور منطقه تلاش عمده اوباش موارد و ترور موارد در طول سال.

                                                                                                                                                                                                                       

اما برمن در بیانیه ای گفت: بعد از آن که او می خواهم او آموخته بود پله از آزادی مطبوعات.

‘œI گام خواهد شد هنگامی که یک presidentially منصوب نامزد تایید توسط سنا. تا آن زمان تحقیقات ما به جلو حرکت خواهد کرد و بدون تاخیر یا وقفه’� او گفت:.

بر اعلام در آمد او پس از بازدید از شهر نیویورک و هیچ دلیلی داده شد برای خروج ناگهانی. به دنبال آن بیانیه ای از کاخ سفید نامزدی رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار به کار یک وکیل با عملا هیچ تجربه به عنوان دادستان فدرال.

می آید روز پس از اتهامات ظاهر از سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور امنیت ملی جان بولتون که مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال دخالت در منطقه جنوب رسیدگی به هالک بانک ترکیه در تلاش برای قطع معاملات با رئیس جمهور ترکیه رجب طیب ErdoÄ•یک.

‘œDoesn را صدا مانند ‘پله پایین”� Preet Bharara قبلی دائمی ایالات متحده وکیل وجود دارد گفت: در یک صدای جیر جیر جمعه. ‘œWhy آیا یک رئیس جمهور خلاص شدن از شر خود دست برداشت ما وکیل در SDNY در شب جمعه کمتر از 5 ماه قبل از انتخابات؟’�

                                                                                                                                                                                                                       

مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر دارد به معرفی SEC رئیس Jay کلیتون به پست Barr گفت. آمریکا وکیل در نیوجرسی کریگ Carpenito را به عنوان سرپرست ایالات متحده وکیل در منهتن آغاز جولای 3, او گفت:.

قبل از به دست گرفتن زمام در ثانیه کلیتون بود و به خوبی متصل وال استریت وکیل که نشان داده شده و توصیه تعدادی از شرکت های بزرگ از جمله گلدمن ساکس بارکلیز دویچه بانک UBS.

دفتر اتحاد محاکمه تعدادی از مغلوب ساختن پیشی جستن همکاران از جمله تهمت سابق وکیل شخصی و دلال مایکل کوهن که در خدمت یک حکم زندان برای دروغ گفتن به کنگره و مالی مبارزات انتخاباتی و جرایم و نیز بررسی شده است جولیانی و همکاران خود را. او recused خود را از به طور مستقیم نظارت بر کوهن بررسی دلایل است که هرگز افشا می شود.

برمن نیز نظارت دادستان از دو فلوریدا بازرگانان لو Parnas و ایگور Fruman بودند که همکاران از جولیانی و به اوکراین استیضاح بررسی است. این افراد متهم شده در اکتبر فدرال و مالی مبارزات انتخاباتی نقض از جمله پنهان کردن منشا 325,000 دلار کمک مالی به یک گروه حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن گشتند.

                                                                                                                                                                                                                       

دادستان فدرال در نیویورک در حال بررسی جولیانی را معاملات کسب و کار از جمله این که آیا او موفق به ثبت نام به عنوان یک عامل خارجی به گفته افراد آشنا با پروب. مردم مجاز به بحث در مورد بررسی علنا و صحبت در خواست نامش فاش نشود.

بولتون بگویید همه, گزیده ای از که توسط رسانه های خبری این هفته شامل جزئیات بیشتر در مورد چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال قطع یک معامله به توقف SDNY تحقیق که آیا هالک بانک نقض تحریم های ایالات متحده علیه ایران به منظور آزاد آمریکایی کشیش زندانی در ترکیه است. شش هفته پس از پاستور انتشار بولتون می نویسد که در تماس با ErdoÄ•یک ‘œTrump سپس گفت ErdoÄ•یک او را به مراقبت از همه چیز و توضیح داد که منطقه جنوبی دادستان بودند و نه مردم اما اوباما مردم مشکل است که ثابت خواهد بود زمانی که آنها به جای خود مردم است.’� این قسمت رخ داده است, ماه بعد از برمن فرض نقش ایالات متحده به وکیل.

یک جمهوری خواه که کمک به رئيس جمهور در انتخابات برمن کار برای همان شرکت حقوقی به عنوان جولیانی و قرار شد در کار خود با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. اما ایالات متحده به عنوان وکیل او برنده بیش از برخی از منتقدان پس از او رفت و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان.

برمن منصوب شد و پس از آن دادستان کل جف جلسات در ماه ژانویه 2018, ماه پس از Bharara اخراج شد پس از امتناع از استعفا همراه با ده ها تن از دیگر دادستان فدرال منصوب شده توسط رئیس جمهور باراک اوباما.

سه ماه بعد ماموران اف بی آی حمله کوهن دفاتر یک عمل رئیس جمهور را تقبیح به عنوان یک انگیزه های سیاسی witch hunt.

زیر مارس در غیاب رسمی نامزدی با مغلوب ساختن پیشی جستن قضات در منهتن دادگاه فدرال رای به انتصاب برمن به موقعیت به طور دائم.

روز جمعه او به نظر می رسد برای به چالش کشیدن بر قدرت به حذف او را از دفتر چرا که او منصوب شد به کار فدرال قضات است. تحت قانون فدرال ایالات متحده وکیل است که منصوب شده توسط دادگاه منطقه قضات می تواند در خدمت ‘œuntil جای خالی پر شده است.’�

سوال این است که به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به یک ماده قانونی اختلاف است.

دفتر subpoenaed مغلوب ساختن پیشی جستن افتتاحیه کمیته برای طیف گسترده ای از اسناد به عنوان بخشی از بررسی های مختلف بالقوه جرایم از جمله ممکن است غیر قانونی کمک از خارجی ها به مراسم تحلیف حوادث.

و هفته قبل از سال 2018 دورۀ انتخابات برمن اعلام کرد تجارت خودی اتهامات علیه سرسخت تهمت حامی حزب جمهوری خواه در کنگره Chris Collins. کالینز که نماینده نیویورک غربی از سمت خود استعفا داد.

تحت برمن تصدی دفتر او نیز اتهامات علیه مایکل Avenatti این وکیل مبارز که به دست آورده شهرت به نمایندگی از بازیگر پورنو Stormy Daniels در دعاوی مربوط مغلوب ساختن پیشی جستن. Avenatti محکوم شد در ماه فوریه از تلاش برای گرفتن نایک پس از دادستان گفت: او را تهدید به استفاده از دسترسی رسانه ها به صدمه زدن به نایک شهرت و قیمت سهام مگر ورزشی غول به او پرداخت شود تا $25 میلیون.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان Zeke میلر در واشنگتن و تام هیز و لری Neumeister در نیویورک کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de