نمی آیند در اینجا: تعطیلات نقاط داغ تمنایی برای عید شکستن

  • اشتراک رایگان: ما چهار هفته دیجیتال محاکمه
  • روبی شاهزاده بیمار مجبور به بارگذاری به ویروس تست

رهبران منطقه ای خواسته اند که در جنوب استرالیا به دور ماندن از تعطیلات خود را در نقاط داغ این عید پاک در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

انعکاس احساسات برتر استیون مارشال و جنوب استرالیا رئیس بهداشت عمومی افسر نیکولا Spurrier شورای شهرداران ترس خود امکانات بهداشتی را برای مقابله با شیوع.

شهرداران از فلیندرز محدوده سنگ آهک ساحل جزیره کانگورو و Yorke شبه جزیره خواسته اند مردم را به ماندن آخر هفته آینده. عید پاک سنتی می بیند نه تنها مردم بلکه جریان وجوه نقد به ساحلی و جای دور افتاده تعطیلات نقاط داغ.

Wilpena Pound in the Flinders Ranges National Park. Picture: Duy Dash
media_cameraWilpena پوند در فلیندرز محدوده پارک ملی. تصویر: Duy داش

اریکا Vickery, رئيس جمهور از ساحل سنگ آهک دولت های محلی انجمن که نشان دهنده هفت شوراها گفت: “توقف غیر ضروری در سفر بسیار مهم است”.

“عید پاک به آینده دوره تاریخی بسیار پر مشغله برای سنگ آهک ساحل … (اما) ما را تشویق کسی به فکر غیر ضروری سفر به این منطقه هر دو ایالتی یا درون کشوری به تجدید نظر در برنامه های خود و به تسلیم خود سفر” Ms Vickery گفت.

لباس بلند و گشاد شهردار آلیسون Nunan در اوایل این هفته به طور فعال دلسرد بازدید کنندگان با جمعیت این شهر به طور سنتی تورم در عید پاک.

“من درک می کنم که این خبر خوش را به هر کسی مردم محلی و گردشگران به طور یکسان” او گفت:. “اما من می پرسند که شما لطفا صبور باشید و احترام در حالی که ما با هم کار کنند برای محافظت از جامعه ما است.”

Cactus Beach on the Far West Coast. Picture: Michael Waterhouse Photography
media_cameraکاکتوس ساحل در Far West Coast. عکس: مایکل واترهاوس عکاسی

در کاکتوس, ساحل, نزدیکی Penong در Far West Coast خواندن نشانه, “سلام, اگر شما کد پستی است 5690 لطفا انجام درست و به خانه” در حال حاضر ساخته شده در جاده ها به اردوگاه.

A sign near Cactus Beach at Penong warning peple to stay away.
media_cameraنشانه نزدیکی کاکتوس ساحل در Penong هشدار peple به دور ماندن.

فلیندرز محدوده شهردار پیتر اسلاتری خواست مردم را به تجدید نظر غیر ضروری سفر به منطقه است.

“مانند بسیاری از منطقه ای در مناطق روستايی و ما لازم نیست که منابع و امکانات به مقابله با سریع تشدید چیزی شبیه به کروناویروس” او گفت:.

“ما می تواند مردم را تشویق به با وجدان در مورد (غیر ضروری دستورالعمل های مسافرت).”

Yorke شبه جزیره شهردار دارن Braund تکرار آن احساسات.

“بسیاری از ما کاروان پارک و کمپینگ امکانات تا حدی بسته و ما می خواهیم به نگه داشتن جامعه ما امن” او گفت:. “به یاد داشته باشید Yorke شبه جزیره دارای دومین جمعیت پشت ویکتور هاربر, بنابراین ما می خواهیم برای حفاظت از آنها.”

جزیره کانگورو شهردار مایکل Pengilly گفت: “من اعتقاد دارم که آن را در مورد زمانی که مردم شروع به گرفتن اخطار از دولت را پیام) – خانه ماندن و اقامت قرار داده است.”

او گفت: این جزیره بود و نه مجهز برای مقابله با شیوع کروناویروس.

Cape Willoughby on Kangaroo Island. Picture: SATC
media_cameraکیپ Willoughby در جزیره کانگورو. تصویر: SATC
Mayor of Kangaroo Island, Michael Pengilly. Picture: Matt Loxton
media_cameraشهردار جزیره کانگورو, مایکل Pengilly. تصویر: مت Loxton

در بیانیه ای SA بهداشت گفت: بی سابقه ای شروع کروناویروس “قطعا تحت فشار قرار دادن ما سیستم بیمارستان به عنوان دیده ایم در سراسر جهان”.

“همه بیمارستان های دولتی در سراسر SA منطقه ای از جمله سایت های در حال کار بسیار سخت به ایجاد ظرفیت در پاسخ به همه گیر” آن را بخوانید.

“ما در حال همکاری نزدیک با پزشکان بخش خصوصی و GPs برای اطمینان از ما هماهنگ طرح است.”

آقای مارشال گفت: جنوب استرالیا باید در خانه بمانند.

“ما می خواهیم مردم را به جنوب استرالیا به تجدید نظر خود را از تعطیلات عید پاک طرح,” او گفت:. “ما باید بسیار مراقب باشید در مورد گروه های زیادی از مردم از آدلاید سفر به برخی مناطق در سراسر دولت است.”

آقای مارشال گفت که مردم با خود و خانه های تعطیلات ممکن است قادر به رفتن به عنوان یک معافیت اما نه میزبان گروههای مختلف و احزاب بیش از عید پاک است.

جریمه برای نقض و ماندن زیر 10

گردهمایی 10 یا بیشتر مردم در جنوب استرالیا ممنوع شده است به عنوان بخشی از جدید اقدامات سخت برای جلوگیری از coronavirus گسترش یافته است.

پلیس همچنین قادر خواهد بود به موضوع در نقطه 1000 دلار جریمه برای کسانی که قرار است به خود منزوی و 5000 دلار به کسب و کار از موازین اجتماعی فاصله ،

این می آید به عنوان تعدادی از coronavirus موارد دیروز افزایش 30 به یک ایالت در مجموع 287.

پنج نفر هنوز در بخش مراقبت های ویژه پس از یک بیمار مرخص شد به یک بخش است. نیز وجود دارد بیشتر از دو تایید جامعه انتقال موارد است.

سرکوب پرده برداری توسط برتر استیون مارشال و SA کمیسر پلیس اعطای استیونس امضا شد توسط فرماندار Hieu ون لو پس از جلسه امروز کابینه.

آقای مارشال گفت: محدودیت های جدید در تجمعات بودند به نفع همه جنوب استرالیا.

“این محدودیت فوق العاده ای اما من می دانم که برای یک واقعیت است که اگر ما به دنبال آنها را ما خودمان را در بهترین موقعیت برای دریافت آن از طریق این فوق العاده دشوار زمان” آقای مارشال گفت.

“وجود دارد هیچ نقطه ای دور ماندن از کافه اگر مردم فقط رفتن به احزاب بزرگ در خانه.

“ما نیاز به ارسال یک پیام است که این نوع از رفتار خطرناک (و نه پیوستن به خود انزوا) نه تنها افراد در معرض خطر بلکه خانواده و جامعه گسترده تر.”

آقای استیونس گفت جدید در نقطه جریمه به پلیس فوری ابزار برای افرادی که باید در 14 روز خود انزوا.

جنوب استرالیا خواسته می تواند توسط مقامات بهداشتی برای رفتن به انزوا. این الزامی است که اگر آنها وارد دولت پس از 4ساعت در روز سه شنبه زمانی که SA مرزها بسته شد.

“ما شاهد یک رشد درک در مورد این محدودیت و به همین دلیل آنها بوده است و در جای خود قرار داده:” آقای استیونس گفت. “اما گفت که ما نمی دانیم که برخی از مردم وجود دارد که تبعیت نمی کنند.

“افرادی که انتخاب می کنید برای انجام کار درست خواهد بود پاسخگوی رفتار خود را.

“قابلیت صدور السلام توجه کنید در نقطه ای می فرستد یک پیام سریع در سراسر جامعه است که این است که جدی گرفته شود و افرادی که منطبق نیست مواجه می شود فوری مجازات است.”

او گفت: expiations خواهد بود برای افرادی که نیاز به خود منزوی و کسب و کار با تبعیت نمی اجتماعی-فاصله اقدامات اما می تواند در گسترش زمان.

“فرصت وجود دارد برای ما برای کشف این که آیا مسئله السلام متوجه مناسب است که ما باید کارگردانی که گروه از بیش از 10 نفر را می, دیدار,” او گفت:.

“اما هدف اصلی در اینجا این است که برای افرادی که نیاز به قرنطینه.”

SA بهداشت ارشد بهداشت عمومی افسر دانشیار دکتر نیکولا Spurrier دیروز خواست هر یک از اعضای عمومی که با حضور کالابریا Barossa دره کارخانه شراب سازی در 14 مارس و جنوب شرق رستوران و steakhouse در 15 مارس برای نظارت بر خود را پس از سوئیس تور گروه بیمار پس از آن به خانه بازگشت.

South Australian Health Minister Stephen Wade looks on as South Australian chief public health officer Nicola Spurrier speaks to the media today. Picture: AAP Image/David Mariuz
media_cameraجنوب استرالیا وزیر بهداشت Stephen وید به نظر می رسد در جنوب استرالیا رئیس بهداشت عمومی افسر نیکولا Spurrier صحبت می کند به رسانه ها امروز. تصویر: AAP تصویر/دیوید Mariuz

اخبار بیشتر:

نامه از ووهان: چه, چینی, مستند بود واقعا دوست دارم

بیمار صفر: چگونه کروناویروس یک بیماری همه گیر شد

پنج نفر در بخش مراقبت ویژه سلطنتی آدلاید بیمارستان شدند سه مرد سالخورده 77, 76 و 68 بودند که مبارزه برای زندگی است.

دو مرد سالخورده 75 و 52 پایدار هستند. یک زن 53 ساله مرخص شد به یک بخش است. هشت نفر در ارتباط روبی شاهزاده خانم کروز, کشتی گرفتن آن در مجموع 61 مورد. به طور کلی 83 موارد مرتبط به کشتی.

“این نقاط از آنچه در یک وضعیت دشوار است (آن است که) برای کشتی های کروز و ما قطعا تا به حال بسیاری از موارد از آن منبع” دکتر Spurrier گفت.

او در دفاع از بسته شدن کشور بخش اورژانس گفت: آنها شرکت واقع با سن-امکانات مراقبت. Dr Spurrier شب گذشته در جریان آقای مارشال در مشاوره برای محدودیت های جدید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im