نگران نباشید حومه; شما باید پلیس

اکثر آمریکایی ها زندگی نمی کنند در مرکز شهر و در آنها زندگی نمی کنند در کشور ، آنها در حومه زندگی می کنند. ما برون شهری مردم است. لود پوست سیب زمینی در رستوران های زنجیره ای است که تماس های خود را یک “eatery.” خاموش-خیابان پارکینگ. مدارس که در آن کودکان و نوجوانان دریافت رایگان Chromebooks. بالای سطح زمین استخر. لوکس به طور متوسط مقیاس است.

به همین دلیل شما نباید نگرانی در مورد “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” بحث است.

                                                                                                                                                                                                                       

آنها در حال رفتن به انجام این کار است که در آن شما زندگی می کنند.

آنها در حال رفتن به انجام این کار در شهرستانها که در آن مردم فقیر و مردم زندگی می کنند. مانند کراک کوکائین فنتانيل, اتوماتیک, سلاح, مشروب مالت منتول سیگار و دبیرستان در کلاس های “پدر و مادر” جدید پلیس خواهد بود و سعی در ضعیف ،

در حومه ترین آن معنی است که کمتر از همسایگان خود را دریافت شغل به عنوان پلیس در نزدیکی شهر. این خواهد شد متعادل کردن با کسانی که از همسایگان خود که مددکار اجتماعی مشاغل در نزدیکی شهر.

سطح خود را از حفاظت پلیس کاهش نمی یابد حتی کمی پس از هر حومه شهردار که خلاص شدم از هر پلیس خواهد بود با قرار دادن خود در معرض خطر شدید. خود را به حومه اداره پلیس حتی ممکن است دریافت برخی از پول فدرال برای خرید جدید riot gear در مورد کاهش حضور پلیس در نزدیکی شهر تشویق می کند بدون نظارت ضعیف به یک-خوش آمدید در این نزدیکی حومه.

پس لرز. پخت فروش امن است از saggy-شلوار-اد miscreants.

من اعتقاد دارم که “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” است که احتمالا اشتباهترین شعار من شنیده ام یک جمعیت فریاد از آنجایی که من برای اولین بار شنیده ام “ساخت دیوار!” و تلاش پال خواستار قطع بودجه دولت (هر آن ممکن است به معنی) است که احتمالا رفتن به عنوان سریع و موفق به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ماجراجویی در مقیاس بزرگ با بودجه عمومی تراشی.

                                                                                                                                                                                                                       

پس از همان ابتدا از سیاه و سفید “زندگی” موضوع بحث من کمتر علاقه مند به رنگ از مردم کشته شده توسط پلیس از در درآمد خود را.

بدون شک وجود دارد که متوسط درآمد مردم سیاه و سفید هستند و گاهی اوقات horsed اطراف توسط پلیس, چرا که آنها به اشتباه گرفته شده برای فقیر, سیاه, افراد, اما طبقه متوسط سفید مرد است که لباس پوشیدن و مانند یک فقیر مرد سفید ممکن است می خواهم به ماندن در خارج از برخی محلات به عنوان به خوبی.

زمانی که من عینک موهای من را در گذشته شانه های من و ریش من به یقه پیراهن من من راه می رفت به یک بانک و سعی کردم به پول نقد و چک را کسی به من داده بود. من با پوشیدن شلوار جین و یک تی شرت من رو در محلی رویداد بوکس و یک پیراهن فلانل.

گوی من برای دو قطعه از شناسایی و آیا من باید یک حساب در بانک خود.

من شبیه ایده خود را از یک فقیر مرد سفید بود و بنابراین به احتمال زیاد به تصویب چک بد.

                                                                                                                                                                                                                       

من جمع چک در جیب پیراهن من تشکر کرد و به سمت چپ.

برگشتم دوشنبه در ناهار با من مو به موی دم اسبی, پوشیدن wingtips خاکی, شلوار, شلوار, پیراهن سفید و کراوات. گوی خواسته برای یک قطعه از شناسایی و نقد بررسی, که من ممکن است اضافه شد برای $100. آن را هیجان انگیز بود به حرکت می کند تا شاید سه طبقات اجتماعی فقط در دو روز.

من یک “تمام زندگی موضوع” نوع مرد اما من باور دارم که ضعیف و فقیر, white, working-class سفید و طبقه کارگر سیاه و سفید باید به تقاضای عدالت که نمی شود به کمی درمان بهتر به سفیده که فقط سکه جلوتر از سیاه و سفید خود را برادران و خواهران. آن است که در جهت منافع سرمایه داری به مردم در پایین برای همیشه متنفر از یکدیگر و هرگز در نظر گرفتن علت شایع به زور گرفتن یک زندگی بهتر در خارج از آن چند نفر که خود را از هر چیزی.

دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور اعتقاد و صحبت او بیشتر و بیشتر در مورد آن تا زمانی که پس از او در مورد آن بیش از حد کسی پارک یک گلوله در او چون به نشان می دهد که سیاه پوستان و سفید پوستان رفتن به جلو با هم است که همیشه خیانت و مجازاتش مرگ است.

کپی رایت 2020, سازندگان

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de