بازارهای مالی باز به شدت پایین تر در روز جمعه قرار دادن سهام در مسیر برای یک هفتم راست بعد از ضرر و زیان به سرمایه گذاران بریس برای اقتصادی خرید اینترنتی از گسترش شیوع کروناویروس.

داو فرو 1,026 امتیاز یا 4 درصد به 24,741 در تجارت صبح پس از حدود 1200 نقطه قطره در روز پنج شنبه. گسترده تر S&P 500 شاخص سهام کاهش یافت و 3.7 درصد در اوایل تجارت و تکنولوژی-سنگین نزدک کاهش 3 درصد است. قرار می دهد که سهام ایالات متحده در مسیر خود را برای بدترین هفته پس از بحران مالی در سال 2008. ارزش سهام ایالات متحده به سقوط بیش از 3 تریلیون دلار در طول جلسه از تلاطم علت ویروس نگرانی.

بیش از 83,000 موارد از COVID-19 بیماری را در حال حاضر تایید شده است در 53 کشور با مرگ و میر در بیش از 2800. با وجود رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اطمینان است که ایالات متحده آمریکا است که در “شکل بزرگ” سرمایه گذاران در حال وزن تاثیر بالقوه اقتصادی اختلال از این بیماری است.

کالیفرنیا نظارت 8,400 مردم برای coronavirus

تکنولوژی غول مانند اپل و مایکروسافت هشدار داده اند که شیوع خواهد صدمه دیده خود را, مالی, در حالی که کشورهای در حال گرفتن اقدامات لازم برای متوقف کردن گسترش این بیماری مانند ژاپن تصمیم به بستن تمام مدارس دولتی.

کروناویروس ”

بیشتر در Coronavirus

“حرکت در بازار به شدت در هنگام ترس و عدم اطمینان شایع هستند و وجود دارد مقدار زیادی از هر دو در حال حاضر گفت:” گرگ مک براید, تحلیلگر ارشد مالی برای Bankrate.com.

اسلاید به اصلاح خاک — کاهش حداقل 10 درصد از قبلی بالا — سریع ترین در رکورد اشاره کرد تورستن Sløk اقتصاددان ارشد در دویچه بانک اوراق بهادار. “سرعت کاهش طی هفته گذشته حتی ضربان دوشنبه سیاه قسمت در اکتبر سال 1987 که در اوج بود در ماه اوت سال 1987” او نوشت: در یک پژوهش توجه داشته باشید.

هواپیمایی و دیگر سفر سهام شده اند کوبیده با خطوط هوایی آمریکا و دلتا ریختن 27 درصد و 17 درصد از ارزش بازار خود را به ترتیب از آخرین جمعه. اما شنبه را تار و مار لمس چندگانه صنایع با املاک و مستغلات مصرف کننده اصلی و مراقبت های بهداشتی سهام درد و رنج و زیان.

دکتر با هشدار نسبت به احتمال coronavirus قرنطينه در ایالات متحده

گلدمن ساکس در روز پنج شنبه هشدار داد مشتریان که S&P 500 تواند یکی دیگر از 9 درصد بیش از سه ماه آینده. این شرکت نیز گفت: شرکت رشد سود است به احتمال زیاد به حرفهای این سال به دلیل coronavirus که رشد اقتصادی ایالات متحده می کند.

کاهش شدید سرمایه گذاران به دنبال به فدرال رزرو برای کمک به تحلیلگران گفت.

“جهانی حقوق صاحبان سهام تار و مار می ماند بی امان,” TD تحلیلگران اوراق بهادار گفت: سرمایه گذاران در یک گزارش. “با کمتر از سه بانک فدرال نرخ بهره در حال حاضر قیمت در این سال سرمایه گذاران شروع به نگاه به بانک مرکزی برای نجات یک بار دیگر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im