داو موج 5 درصد امید به بانک مرکزی کمک در اقتصاد

نیویورک — سهام باز بالاتر در وال استریت پس از هفت روز تار و مار در آورده با نگرانی که گسترش شیوع کروناویروس را شیرین کاری اقتصاد جهانی است. بازارهای آسیا به پایان رسید بیشتر بالاتر بازارهای اروپا و مخلوط شد. سهام ایالات متحده در حال آمدن خود بدترین افت هفتگی پس از بحران مالی سال 2008 است. غم انگیز پیش بینی برای اقتصاد جهان صدمه دیده شدند. میانگین صنعتی داو جونز با افزایش 61 امتیاز و یا 0.3% به 25,479. S&P 500 index 6 امتیاز و یا 0.2% به 2,961. Nasdaq اضافه شده 24 امتیاز و یا 0.3% به 8,598. قیمت اوراق قرضه دوباره افزایش یافت, ارسال بازده پایین تر است.

این شکستن به روز رسانی اخبار. شانزده وزیر جدید کابینه افغانستان شرح زیر است:

                                                                                                                                                                                                                       

نصب نگرانی در مورد تاثیر اقتصادی جدید کروناویروس شیوع دیدم سود در بازارهای سهام اروپا محو دوشنبه با وجود امید اقدامات محرک اقتصادی از بانک های مرکزی.

وال استریت راه اندازی شد به پست ضرر و زیان بیشتر در زنگ افتتاحیه, در آینده, در بالای در هفته گذشته را رها بود که بدترین از بازارهای مالی جهانی بیش از یک دهه پیش. خلق و خوی در سراسر اروپا تبدیل شده ترش پس از بیشتر خوش بینی در آسیا, که در آن برخی از بازارهای ارسال شده قوی داشت.

بریتانیا FTSE 100 بود پایین 0.2% به 6,555 در حالی که شاخص کک 40 در پاریس کاهش از 1.2% به 5,244. آلمان داخ آیا بدتر از همتایان خود در حال سقوط 1.3% به 11,735.

بازارهای سهام ایالات متحده راه اندازی شد به صورت مشابه به اندازه کاهش در شاخص Dow آتی پایین 0.8% و گسترده تر S&P 500 آتی 1.1 درصد پایین تر است.

کاتالیزور برای تمدید دوره از فروش به نظر می رسد به مرکز در یک بدبینی ارزیابی اقتصادی از سازمان همکاری اقتصادی و توسعه است. و همچنین به عنوان هشدار داد که اقتصاد جهانی می تواند کوچک در سه ماهه اول این سال به عنوان یک نتیجه از شیوع OECD کاهش رشد جهانی پیش بینی برای این سال است. این شرکت انتظار دارد که اقتصاد جهانی به رشد 2.4 درصدی نیم درصد کمتر از آن قبلا فکر می کردم و هشدار داد که می تواند به عنوان کم به عنوان 1.5% اگر ویروس طول می کشد طولانی و به طور گسترده ای گسترش می یابد.

                                                                                                                                                                                                                       

که تلخ ارزیابی کنار جوانه زدن امید در بازار است که بانک های مرکزی جهان به خصوص ایالات متحده فدرال رزرو می تواند نیش زده به عمل و کاهش نرخ بهره و یا ارائه نقدینگی مالی.

روز جمعه رئیس بانک فدرال Jay Powell گفت: بانک مرکزی ایستاده بود و آماده برای کمک به اقتصاد در صورت نیاز. سرمایه گذاران به طور فزاینده ای انتظار می رود فدرال رزرو به کاهش نرخ بهره در بعد از آن نشست در اواسط ماه مارس احتمالا حتی قبل از. او اشاره looser سیاست وزن در دلار. در روز دوشنبه یورو بود تا 0.8 ٪ به $1.1113 در حالی که دلار 0.3% به 107.70 ین.

و بانک مرکزی ژاپن فرماندار هاروهیکو کورودا نیز با صدور بیانیه ای روز شنبه پس از اوایل سقوط در قیمت سهم و گفت: بانک مرکزی ‘œwill از نزدیک نظارت بر تحولات آینده و تلاش برای ارائه نقدینگی کافی و اطمینان از ثبات در بازارهای مالی از طریق بازار مناسب عملیات و دارایی خرید.”

با توجه به این که اصلی اقتصادی تا کنون از شیوع ویروس در طرف عرضه اقتصاد و نه در طرف تقاضا سوالات خواسته شده که آیا شل تر سیاست های پولی خواهد شد هر گونه تاثیر معنی دار.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œFor همه صحبت از کاهش نرخ یک چیز کاهش نرخ نمی تواند انجام دهد این است که مردم به کار و زنجیره تامین پشت در حال اجرا دوباره گفت:” مایکل Hewson رئیس تحلیلگر بازار در CMC Markets.

‘œYou نیز باید برای مقابله با این احتمال که ساده کاهش نرخ ممکن است سیاست معادل تبدیل یک شلنگ باغ بر روی یک آتش سوزی خفیف. آن را ممکن است تعدیل آن در حالی که برای, اما آن را کمی به آدرس اساسی موضوع خود را. که نیاز به خیرخواهی در بخشی از بانک ها در شرایط ساده تر از لحاظ اعتبار و تحمل به عنوان جریان نقدی مشکلات شروع به شمع تا برای شرکت در دشواری است.”

محرک امیدوار است با این حال کمک به تقویت بازارهای آسیا پیش از آن. شاخص Nikkei 225 شاخص بسته 1% بالاتر در 21,344.08 در حالی که شانگهای کامپوزیت رشد شاخص 3.2% به 2,970.93. معیار برای کوچکتر ارز در شنژن شروع به پریدن کرد 3.8% در حالی که کره جنوبی Kospi صعود 0.8% به 2,002.51. این هانگ سنگ در هنگ کنگ 0.6% به 26,291.68 در حالی که هند Sensex داد تا دستاوردهای اولیه دست 0.4% به 38,159.11.

شیوع ویروس آغاز شد که در مرکزی چین را لرزاند بازار به عنوان مقامات تعطیل مراکز صنعتی در حال تخلیه مغازه ها و شدت چین دار, سفر در سراسر جهان است. شرکت های در حال هشدار به سرمایه گذاران است که منابع مالی خود را در آمار به دلیل اختلال در زنجیره تامین و فروش. دولت در حال گرفتن به طور فزاینده ای شدید اقدامات آنها به عنوان تقلا برای مهار ویروس.

اقتصادی خرید اینترنتی در حال تبدیل شدن به طور فزاینده آشکار در چین است که دیده می شود بسیاری از 90,000 یا پس ویروس موارد در سراسر جهان است. آخرین داده ها نشان داد چین تولید فرو در ماه فوریه به عنوان ضد ویروس کنترل تعطیل بسیاری از اقتصاد است. ماهانه شاخص مدیران خرید در روز دوشنبه منتشر شده توسط مجله Caixin کاهش یافت و به 40.3 از ژانویه 51.1 در یک مقیاس 100 نقطه که در آن تعداد زیر 50 نشان می دهد فعالیت های پیمانکاری. جداگانه PMI منتشر شد شنبه توسط اداره ملی آمار چین فدراسیون تدارکات و خرید کاهش یافت و به 35.7 از ژانویه 50.

هفته گذشته را تار و مار زدم عمده هر شاخص به آنچه ناظران بازار تماس بگیرید ‘œcorrection,’� و یا سقوط از 10% یا بیشتر از یک قله است. آخرین بار است که رخ داده بود در اواخر سال 2018 به عنوان یک تعرفه جنگ با چین افزایش. بسیاری از ناظران بازار باید گفت برای ماه که سهام آسیا شد و طولانی سر رسیده و دیگر به عقب برگشت.

مقیاس از فروش سرسام آور است. داو برای مثال کاهش یافت 3,583 امتیاز یا 12.4% هفته گذشته است. در ضمن S&P 500 بریده تا یک هفته از دست دادن 11.5%, بزرگترین آن پس از یک 18.2 درصد افت در هفته پایان اکتبر 10, 2008 در اوج بحران مالی جهانی.

قیمت نفت نیز کاهش یافت به عنوان گران قیمت در چشم انداز کاهش تقاضا به عنوان یک نتیجه از شیوع ویروس. در هفته گذشته قیمت نفت چهار حدود 15 درصد است. روز دوشنبه هر بشکه نفت خام در بورس نیویورک شد تا 0.8% در $45.12 در حالی که هر بشکه نفت برنت بین المللی استاندارد, افزایش 1.1% در $50.21.

در سمت تلنگر, قیمت اوراق قرضه شده است افزایش سرمایه گذاران به دنبال ایمنی هل دادن عملکرد به پایین ترین سطح خود ، روز دوشنبه به عملکرد 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید یک معیار برای رهن خانه و بسیاری از وام های دیگر در یک رکورد کم 1.09% از 1.14% جمعه و 1.30% اواخر پنج شنبه.

در دیگر معاملات طلا, دیگر پناهگاه امن برای سرمایه گذاران افزایش 2.5% به 1600 دلار در هر اونس نقره برداشت گل رز 2.4 ٪ به $16.85 در هر اونس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im