اما بیشه مردی که مجموعه ای از خانه خود را در آتش گناه نیست دلیل جنون

یک دونرس گرو مردی که مجموعه ای از خانه خود را بر روی آتش در دسامبر یافت شده است نه به جرم آتش سوزی دلیل جنون.

قاضی جفری مک کی ساخته حاکم در مقرر نیمکت دادگاه ژوئن 29, که در آن هر دو طرف توافق کردند به حقایق مورد. او همچنین دستور داد که رابرت Clauser, 53, از 1700 جلوگیری از ویرجینیا خیابان توان به یک بیمارستان دولتی برای ارزیابی فعلی خود را با سلامت روان. او می تواند در بیمارستان بستری شود تا ژوئن سال 2023 با توجه به DuPage County پرونده های دادگاه.

                                                                                                                                                                                                                       

یک دادگاه منصوب روانپزشک مورد بررسی قرار Clauser این سال شهادت Clauser بود اسکیزوفرنی.

دونرس گرو مقامات نامیده می شدند به یک آتش سوزی در خانه خود صبح Dec. 20, 2019. آن را فرا گرفته بود در شعله های آتش یک گاراژ و یک ریخته بودند نیز در آتش است. آتش نشانان کشف قوطی های بنزین قرار داده شده بود در اطراف داخل خانه و پروپان-مخزن گاز بود لبه پنجره رساند در برابر داخل درب جلو.

دونرس گرو مدارس قرار داده شد در یک نرم lockdown در حالی که پلیس برای Clauser آن روز.

با توجه به سند دادگاه پرونده توسط دادستان Clauser خواهر به نام به حال پلیس Dec. 11 گفت که او خودکشی بود که دو مخازن پروپان در خانه Clauser گفته بود او اهمیتی نمی دهند اگر او منفجر کردن خانه یا خانه همسایه.

در دسامبر. 22, Clauser راه می رفت به یک بیمارستان در نپرویلل و منتقل شد به یک بیمارستان روانی سند متحده است. او به پلیس Jan. 3 و 6 با توجه به سند.

این سند گفت: Clauser “rambled” به پلیس در مورد مباحث مختلف صحبت از لاس وگاس تیراندازی که فرزندان خود را از اواخر بودند با FBI و stepchildren در تلاش بودند به خانه و دور از او. او گفت که پلیس نامیده می شدند در شب عروسی او که از او سوال شد توسط پلیس پس از حملات یازدهم سپتامبر ، 11, 2001, حمله, در ایالات جنوبی ایالات متحده آمریکا است که پلیس پس از آن اجتناب شود او به دلیل انتخابات ریاست جمهوری در ویسکانسین و یک پتک قتل عام در یک کشور جشنواره موسیقی.

Clauser همسر جان در دسامبر 2017.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de