اما بیشه جنوبی جامعه به یاد 15 سال اوان Melau

او یک مرد کوچک با یک روحیه مثبت و همیشه در حال لبخند.

او با بازی ورزش سه و به قلب خود را به هر سه است.

                                                                                                                                                                                                                       

و هم تیمی های عاشق اوان Melau.

اوان, a 15-year-old Downers Grove پسر بچه ای که فقط خود را به اتمام سال اول در دونرس گرو جنوبی دبیرستان است که به یاد این هفته توسط کسانی که در اطراف مدرسه در برنامه های ورزشی و جامعه است.

اوان زده بود با یک ماشین در یک hit-and-run تصادف در 1535 W. 75 سنت در وودریدگ حدود 8:25 بعد از ظهر ژوئن 19, پلیس گفت:. او در صحنه مرده. اوان در تلاش برای عبور 75 خیابان و زده شد در رو به مشرق لین, پلیس گفت:.

وودریدگ پلیس در حال تحقیق با کمک از شهری پاسخ اضطراری و بررسی تیم countywide اصلی سقوط تیم بازسازی.

اوان وسط سه خواهر و برادر, بازی, فوتبال, بسکتبال و بیس بال در دونرس گرو جنوبی. او مربی بسکتبال, اریک Baugh, به یاد پسر بود که “همیشه خندان.”

                                                                                                                                                                                                                       

“زمانی که من او را ملاقات نمود آن او است و او این لبخند بر روی صورت خود,” Baugh گفت. “من می تواند بر روی او به عنوان یک مربی و او هنوز هم تا به حال این لبخند در چهره اش. این باعث می شود شما او را دوست دارم.”

Baugh به خاطر شروع با فايلهاي گفتن دیگر مربیان “من این بچه است و چیزی در مورد او.”

“او همیشه فقط تا مثبت یک مرد جوان” Baugh گفت. “شخصیت او را همه بچه ها او را دوست داشتم. من گفتم به دیگر مربیان ‘من به او در تیم ما است.’ او خیلی سخت کار می کرد. او می خواست برای بهتر هر روز در عمل در بالا از بزرگ بودن مرد جوان. همه او را دوست داشتم. به همین دلیل این بسیار سخت است.”

اوان با حضور اونیل مدرسه در دونرس گرو قبل از مدرسه بالا و همچنین سفر بسکتبال با عشایر بسکتبال برنامه از سال 2016 تا 2019. عشایر سازمان آغاز شده است GoFundMe کمپین جمع آوری کمک مالی در اوان حافظه. از صبح روز چهارشنبه آن را مطرح کرده بود $17,665. در ضمن RakeCity بیس بال برنامه GoFundMe حساب کرده است $9,260.

مایک کراولی که مربی اوان به مدت چهار سال با عشایر برای اولین بار او را ملاقات کرد زمانی که اوان در کلاس پنجم. حق دور کراولی دیدم چیزی در او.

                                                                                                                                                                                                                       

“من می دانستم که او کمی شمع کمی کوچکتر در قد و قامت تمام راه را از طریق کلاس هشتم, اما او هرگز اجازه دهید هر چیزی او را خسته. او هرگز در داد” کراولی گفت. “وجود دارد که او با یک تراشه بر روی شانه خود را و خیلی رقابتی است. فراتر از آن بود که او یک هم تیمی. او می چسبد تا برای دوستان خود بدون توجه به آنچه.”

بیس بال به اوان زندگی ورزشی او اختصاص داده شده به بازگشت به سوم یا چهارم ابتدایی. بسکتبال دوم او را دوست دارم.

“او تا به حال یک شور و شوق برای آن” کراولی گفت. “ششم یا هفتم کلاس زمانی که ما شروع به در حال اجرا نقش من تدریس به بچه ها پنج یا شش نمایشنامه را به خانه و یاد بگیرند. او خواهد آمد به بعد تمرین و آنها را می دانیم. وجود دارد هرگز یک سوال در مورد شور و شوق خود را. او می خواست به بهترین او احتمالا می تواند.”

یک رول افتخار دانشجو دو ترم در دونرس گرو جنوبی اوان بازی گیرنده و دفاعی برای ایرانی’ دانشجوی سال اول تیم فوتبال.

موقعیت خود را مربی آرتور Drenth, به یاد پسر بچه ای بود که همیشه در زمان آماده برای رفتن.

“او فقط یک بسیار اختصاص داده شده بازیکن فوتبال” Drenth گفت. “او هرگز دیر همیشه وجود دارد و هنگامی که آن زمان برای رفتن شما هرگز به نگرانی در. او خیلی محترمانه از هم تیمی ها و مربیان و او فقط سرگرم کننده به تماشای.”

Drenth به یاد می آورد یک بازی در برابر ویلووبروک که در آن اوان در زمان handoff و 10 متری به پایین این زمینه قبل از هر کسی آن را می دانستند.

“او وجود دارد از روز 1 تابستان اردوگاه همیشه آماده به کار او فقط یک بچه سرگرم کننده به اطراف” Drenth گفت. “ما در حال رفتن به او را از دست ندهید.”

برت گرگ دانشجوی سال اول مربی بیس بال در دونرس گرو جنوبی گفت: این رایج برای اوان به offseason بیس بال تمرینات بعد از بازی بسکتبال انجام شد.

“که در آن برخی از کودکان ممکن است به دنبال گرفتن کلید های میانبر اوان خواهد بود در مدرسه از ساعت 8 صبح صبح تا 10 شب,” گرگ گفت. “و شما حتی نمی تواند بگوید چون او نمی بینم. او سخت ترین کار بچه در ورزشگاه. راه او برداشته وزن در مقایسه با همسالان خود او پس از آن. هم تیمی های خود تا به او نگاه کرد و او را به چالش کشیده خود را.”

گرگ گفت: او را شنیده و از اوان را از همسالان چقدر او عاشق بیس بال. کراولی هرگز مربی اوان در بیس بال اما گفت: “او یک طرفدار بیس بال” وسط infielder “سریع به عنوان blazes.”

اوان بازی های برگزار شده پایه دوم در دونرس گرو جنوبی.

“من فکر می کنم بیس بال به معنای زیادی به او شخصا” گرگ گفت. “او فقط باور نکردنی, بچه, بسیار دوستانه و خوب است. او یکی از بچه ها کوتاه تر در این زمینه و هیچ کس خراب کرد با او. این چیزی است که تعریف او ، او واقعا kindhearted بچه.”

خاطرات از اوان سابق معلمان و دوستان و همسایه مدارس باید جریان در سراسر رسانه های اجتماعی.

“اوان شگفت انگیز بچه ایم” رابرت مولر یک معلم علوم در اونیل. “من و او پیوند می خورند بیش از ورزش است اما او همیشه مایل به یادگیری و خود را خارج وجود دارد در کلاس است.”

“اوان چنین لذت را در اونیل در کلاس هشتم ایم” هیلی ورمیر اونیل دستیار اصلی. “او همیشه از من استقبال با لبخند و همیشه مایل به متوقف کردن و اجازه دهید من می دانم که چگونه او انجام شده بود. چنین نوع مرد جوان است.”

فراتر از ورزش کراولی گفت اوان بچه بودم که فقط دوست داشتم با دوستان خود. کراولی به یاد یک هسته گروه از بچه ها که به هم چسبیده مثل چسب.

“او تا به حال بسیاری از واقعا دوستان نزدیک” کراولی گفت. “این چیزی بود. او دوست داشت تا با دوستان خود و او عاشق خانواده اش است.”

یک ملاقات برای Evan برنامه ریزی شده است از 3 تا 8 بعد از ظهر پنج شنبه با خدمات مراسم تشییع جنازه در 8 p. m. در آدولف کفن و هولوکاست, خدمات, Ltd. 7000 S. مدیسون سنت در ویلووبروک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de