بارندگی جشن بزرگ افتتاح فقط سه روز قبل از خاموش کردن

روز شنبه, مارس 14 بارندگی قهوه جشن افتتاح آن مکان سوم در 1085 جنوبی خیابان مروارید در واشنگتن پارک غرب است. فقط دو روز بعد شهردار Hancock اعلام کرد که تمام دنور کافه ها و رستوران ها خواهد بود بسته به ناهار خوری در حداقل ممکن است از طریق 11.

مایکل و ماریا Hammerquist افتتاح اولین بارندگی در برکلی محله هشت سال پیش و از پس آنها اضافه شده است دو مغازه و یک آشپزخانه تجاری برای کسب و کار خود را. این آشپزخانه تجاری مجاز این شرکت را همه از آن غذا و شیرینی از ابتدا — و باز کردن جدیدترین, محل, طولانی خالی شد و شروع از ابتدا به عنوان به خوبی.

“این واحد شده بود خالی برای یک زن و شوهر از دهه ها; آخرین چیزی که من می توانم پیدا کردن در این شهر archives صدور مجوز یک VCR تعمیرگاه پشت در ’80s می گوید:” مایکل اشاره کرد که به عنوان یکی از دلایل buildout در زمان طولانی تر از این نشانی نیاز به rezoned و خیلی کار داخلی مورد نیاز بود.

Downpours is continuing to bake pastries.

بارندگی در ادامه به پخت شیرینی.

حسن نیت ارائه میدهد از بارندگی قهوه

اگر چه آنها می شده است ارائه فرصت برای باز کردن یک بارندگی جدید در توسعه Hammerquists ترجیح می دهند برای پیدا کردن خانه زندگی می کردند-در فضاهای با ساخته شده است در ، “ما قادر به یک کمی بیشتر خلاق; ما گنجانیده شده برخی از مسائل که در حال حاضر در آن وجود دارد,” او اضافه می کند. که شامل افشای و بازگرداندن یک دیوار آجری و دوره نقاهت اصلی چوب که در حال حاضر لهجه کافه آبی-کاشی نوار.

با همه کار که رفت به بازسازی ساختمان و فضا و اخذ مجوزهای مناسب “وجود دارد واقعا یک امکان برای برنامه ریزی [the grand opening] در پیشبرد” صاحب یادداشت ها. “با بازرسی وجود دارد همیشه به تاخیر می اندازد.”

با وجود آن او شگفت زده شد با مشارکت مردم برای افتتاح. “وجود دارد یک خط کردن درب برای حدود پنج ساعت است که بسیار دیدنی و جذاب با توجه به آنچه در جریان بوده است به تازگی — که مردم حاضر بودند به شجاع آن و فقط دو روز قبل از شهردار اعلام خواهد شد.”

Downpours Celebrates Grand Opening Just Three Days Before Shutdown

حسن نیت ارائه میدهد از بارندگی قهوه

از آنجا که شیوع کروناویروس و پس از آن مقرر از سوی دولت به تمام کافه ها و رستوران ها, بارندگی دنبال کرده است و این روند در بسیاری از کافی شاپ ها و کافه های این هفته که روشن به بایگانی اطلاعات و تحویل تنها. “مردم گفتند:” شما را انتخاب کرد مانند زمان بدتر به [باز],'” مایکل می افزاید. “اما همه چیز امضا شد ، آن فقیر, زمان, البته, اما ما در تلاش هستیم تا خودمان را [شناخته شده] جامعه. ما در حال تطبیق با نیازهای مهمانان ما که همه چیز رو به تغییر است. ما در حال تلاش برای رعایت همه احتیاطی که دولت و سازمان های محلی با هم قرار دارند. مردم این تصور که همه چیز را تعطیل و در این مثال در [این] محل سکونت بسیاری از مردم حتی نمی دانند که ما در اینجا نشده است.”

بنابراین Hammerquists شده است استفاده از رسانه های اجتماعی برای دریافت کلمه است که کافه ها هنوز باز است. “ما فکر می کنیم همه باید در خارج از خانه گاهی اوقات در طول هشت هفته پس از ما می خواهید با خیال راحت یک ارائه برای آنها است.”

مایکل می گوید: او می داند که چرا بسیاری از کافه ها مثل خود تصمیم گرفته اند به شاتر به عنوان آنها در حال گرفتن نزدیک به مقدار مشتری حجم آنها استفاده می شود. و اگر چه آنها تا به حال به غیر روحانی کردن بیش از نیمی از کارکنان خود را تا کنون آنها انجام آنچه آنها می توانند برای حفظ بارندگی’ درب باز به عنوان طولانی به عنوان امکان پذیر است. “ما در حال تلاش برای نگه داشتن به عنوان بسیاری از ما کارکنان شاغل به عنوان ما می توانیم” او توضیح می دهد. “این عجیب و غریب انتقال برای همه و ما هنوز هم نمی دانم آنچه که به معنی در ماه آینده از دو ماه تا شش ماه. اینطور نیست که همه چیز در حال رفتن به بازگشت به حالت عادی حتی اگر این ممنوعیت برداشته شده است در هشت هفته. آن شروع به غرق شدن در برای همه ما که همه چیز در حال رفتن به دریافت پیچیده تر به عنوان زمان می رود و آن را در یک پنجره ساده برای هر چیزی. شده است وجود دارد بسیاری از تحول.”

با تجاری آشپزخانه Hammerquists باید چند گزینه های بیشتر برای حفظ کسب و کار خود را. “علاوه بر این ما به طور معمول منو ما همچنین پخت و پز تا برخی از آیتم های جدید در انتظار مردمی که مایل چیزی برای شام که آنها می توانید انتخاب کنید تا و پاپ در فر — مواد غذایی راحتی در یک زمان هنگامی که ما بیشتر به آن نیاز دارید” صاحب یادداشت ها. بارندگی امید به رول کردن برخی از خوش طعم جدید غذا کیت های این هفته است که مردم می پخت از ایمنی و راحتی از خانه خود را.

در حال حاضر هر سه بارندگی کافی نت ها باز هستند با کاهش ساعت از 7 صبح تا 11 صبح در هفت روز هفته. “اگر قهوه ضروری چیست ؟ ما ادامه خواهد داد به دنبال دستورالعمل از شهر و امیدواریم که ما می تواند یک منبع از مهلت برای جامعه” مایکل می گوید. “Denverites باید قادر به بیرون آمدن و دریافت مواد غذایی را از ما پس ما را ببینید اگر آنها انجام دهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im