اژدهایی مستند خواهد بود حتی بدتر

به تعطیلی کامل جامعه از طریق قانون اخیر مضر است بی اثر و به طور کامل غیر قابل تحمل. روانی مفاهیم به تنهایی در برخواهد داشت خطر قابل توجهی برای جوامع به عنوان شدید قرنطینه به ناچار نژاد بی قرار عمومی که خروجی را تبدیل به باغی تخریب. تحقیق در مورد کوروناویروس نشان می دهد که نه تنها اکثر پیمانکاران به احتمال زیاد به بهبود می یابند اما این است که انزوای اجتماعی میشود تنها به طور موقت بهبود سلامت. اگر هیچ یک از قراردادها و بازیابی از این ویروس در جامعه هرگز رسیدن به یک حالت ایمنی.

هلند درگیر در توسعه پایدار در استراتژی برای شکست دادن عفونت است. گله ایمنی توابع این احتمال که یک بار در اکثریت جمعیتی است که در معرض یک ویروس در آنها توسعه ایمنی که در نهایت به حداقل رساندن گسترش عفونت اولیه. در حالی که این تصمیم شامل خطر قابل توجهی است و تنها کسی است که پیشنهاد پایدار به معنی از بین بردن زمان بیماری همه گیر. تا زمانی که جامعه با توجه به فرصت به منظور توسعه ایمنی به coronavirus وجود دارد همیشه باقی می ماند در معرض خطر بالای عفونت نما شرایط فعلی به reimplemented در آینده است.

                                                                                                                                                                                                                       

آن است که به سادگی قابل قبول نیست به قرنطینه کودکان از آموزش و پرورش کسب و کار تلاش گردهمایی های اجتماعی و امکانات عمومی و دیگر جنبه های ضروری از هر دو جامعه اقتصادی و رشد و نمو ثبات است. تصمیم به خطر عفونت های ویروسی باید به سمت چپ به افراد قابل تشخیص است. آن را ضروری است برای جلوگیری از سقوط جامعه که اکثریت را متوقف نمی کند عملکرد به خاطر اقلیت. تسهیلات می تواند و باید برای آن اقلیت را حفاظت و شکوفایی اما سخت گیرانه قرنطینه نیست پاسخ این است که برای حفاظت از.

و آن را تهدید می کند هر دو آزادی و رفاه جامعه آمریکا است. من جای داری امیدوارم که در و بر صدای مردم به تقاضای پایدار اقدام, بازی, استراتژی موثر و آزادی مدنی.

میا Dorren

ویتون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im