Dragondeer drops its latest single, "All Day," on March 6.گسترش

Dragondeer قطره آخرین مجرد “همه روز” در تاریخ 6 مارس.

اسکات مک کورمیک

Dragondeer آخرین تک “همه روز” نگرانی از خسته کننده طبیعت از سفر و انجام روز پس از روز و شب پس از شب.

اما در یک راه خوب با توجه به اریک داخل حمام, حمام خواننده گروه از کوارتت. “این سمت مثبت از حریره,” Halborg می گوید. “من نمی توانستم فکر می کنم از هر چیزی بهتر است به بازی به طور مداوم.”

این گروه آخرین تک است که می آید در 6 مارس از طریق رنگ قرمز شامل Halborg خواننده را بیش از punchy سازدهنی ریف که بافتن با بلوزی گیتار licks. کل ماجرا نشسته است در بالای یک swaying باس و درام دسته کوچک موسیقی جاز. آهنگ نمی خواهد به نظر می رسد خارج از محل در یک blues جشنواره و یا ناشی از یک شیرجه-نوار جعبه رستوران کوچک.

Halborg می گوید: این آهنگ به وجود آمد در طول ساحل غربی تور با فلوریدا روح-گروه راک JJ خاکستری و Mofro. بودند بازی را نشان می دهد و بازی در اتاق هتل و پس از بازی در ون و بازی و بازی و بازی و بازی…

“ترانه به صحبت می کنند: ما تا به حال یک طعم کمی از پای و نمی تواند آن را قرار داده,” او می گوید. “شما یک طعم و مزه آن را ساخت موسیقی به طور مداوم در تمام طول روز و تمام شب شما نوع نمی تواند به اندازه کافی از آن است. شما مانند این است که آن را ” حتی اگر آن را در جای خواب و ساعت. شما که احساس شور و هیجان.”

تک استودیو نسخه حداقل ساعت در فقط خجالتی از چهار دقیقه و گروه شده است و افتتاح آن مجموعه با آن است. این آهنگ می تواند بسیار دیگر اگر جمعیت است احساس آن است.

“اگر ما مردم را به گرفتن آن را حق کردن خفاش, فکر من این است که چرا تغییر چرخ دنده ها حق دور” او می گوید. “این مقدمه خوب به مجموعه. این نوع از مجموعه تن. این نوع از مجموعه پرنیان.”

Dragondeer است که در حال حاضر ثبت شده با تولید کننده مارک هاوارد شناخته شده برای کار با باب دیلن R. E. M. و نیل جوان — نیز خوشحال به همکاری با انواع موسیقی از جمله آنالوگ پسر برقی بتهوون به TNERTLE بخش شاخ و ادی رابرتز از انگلیسی جاز فیوژن و فانک, بلوز, گروه های جدید کارشناسی ارشد برای تلفن های موبایل.

“ما شده ایم عاشق کار کردن با رنگ قرمز” Halborg می گوید. “آنها در حال آوردن همه این نوازندگان با استعداد به ما برابر شده و به ما یک فروم برای ایجاد آنها.”

او می گوید که این گروه در حال حاضر در بیشتر مجرد که قصد دارد در انتشار در طول سال. که باید اوج دیگر در تمام طول آلبوم; Howard تولید اولین LP اگر شما بلوز کردمکه قطره بعد از این سال. Halborg شده است با بهره گیری از چند جلسه ضبط و باند از اواخر سال شده است هش که حدود پنج یا شش ایده های است که می تواند به کامل آهنگ ها برای رکورد.

رها تک آهنگ به جای EPs و کامل در طول یک مفهوم جدید برای Dragondeer اما این گروه با بهره گیری از آن تا کنون.

“همه گروههای من تا کنون در آن بوده است مانند ” بیایید در و رکورد دوازده آهنگ ها و انتخاب ده” او می گوید. “ما که با اگر شما بلوز کردم. ما کاهش یافته و همه آنها را در یک بار. ما علاقه مند شده فقط حذف تک آهنگ به عنوان آنها می آیند. این هیجان انگیز است برای این گروه است. آن را کمی تازه تر و فوری تر.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد گروه بازدید Dragondeer سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de