نوشیدن اینجا: 100 دنور میله های ما نمی توانند زندگی بدون

دنور بهترین میله در تمام انواع این که آیا شما می خواهید به شنیدن نام خود را به نام و دیدن نوشیدنی خود را از انتخاب در حال حاضر ریخت و به عنوان گام شما را به طور معمول نقطه و یا شما به دنبال به خیره شدن توسط مبتکر bartenders با دائره المعارف ذهن برای ارواح و کوکتل. نوار مورد علاقه خود را وجود دارد برای چند toasts با دوستان, یک شب در یک نوار مدفوع و یا یک گفتگوی صمیمی در یک خالی وینیل غرفه که چلچله شما تمام و نمی تف شما را تا خانه چراغ آمده تا ساعت 2 صبح

در اینجا ما به ریخت 100 بهترین میله در دنور, خلاصه ای از سوانک و درخشان مقصد محله مفاصل, تاریک, غواصی و تاریخی آبیاری سوراخ هر پر کردن یک طاقچه خاص در این شهر نوشیدن صحنه. حرکت از طریق لیست به ترتیب حروف الفبا جلو و نقشه های تعاملی از تمام 100 میله و یا مرتب سازی بر اساس محله برای پیدا کردن مورد علاقه در نزدیکی شما. (ماشین منگنه از wineries cideries و مشروب را شامل می شوند نیست در اینجا پس از دنور عالی تولید صنعتگر’ صحنه سزاوار لیست تمام خود را دارد.)

برای توصیه های رستوران, بازدید غذا خوردن در اینجا: ما 100 رستوران های مورد علاقه. بسیاری از نقاط در این لیست نیز دارای عالی, میله, اما این شهر به بیش از حد بسیاری از دارایی های مایع اجازه می دهد تا ما را به دو تا. تنها استقرار را به هر دو لیست? برادر من بار, قدیمی ترین ساختمان در دنور به طور مستمر عامل بار (حداقل از اوایل دهه 1880 اگر چه این نام را تغییر داده اند از طریق دهه) و هنوز هم یک نقطه بزرگ برای یکی از بهترین برگر در شهر است.

همکاران عبارتند از علامت Antonation, پاتریشیا, Calhoun, سارا مک گیل و کالین سنت جان.

به سلامتی!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de