درایو-از طریق آنفولانزا jabs کمک ویروس مبارزه

  • نشان داد: استرالیا مسئول وحشت-خرید جنون
  • این داستان در مورد کوروناویروس بحران است رایگان برای همه خوانندگان – لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

جنوب استرالیا پزشکان شروع به تحویل بحرانی آنفولانزا واکسن از طریق درایو-از طریق پاپ آپ کلینیک از این هفته در تلاش برای پاسخگویی به COVID-19 شخصی فاصله دستورالعمل.

دیروز در آدلاید شمال شرقی حومه بیش از 100 کودکان و بزرگسالان دریافت آنفولانزا jabs در یک پارک ماشین برای کاهش ترافیک پا از طریق پزشکی مرکز اصلی درب.

پزشکی HQ Glynde مدیر Dr راد پیرس گفت: pop-up واکسن آنفولانزا درمانگاه در پارکینگ مشغول به کار به خوبی با بیماران نگهداری می شود در فاصله 1.5 متر از یکدیگر در حالی که صف و ستاد با پوشیدن دستکش و ماسک در هنگام واکسیناسیون.

دکتر پیرس مدیر واکسیناسیون فرزندتان ائتلاف در استرالیا گفت: واکسن ایستگاه از هم جدا شدند توسط 2m وجود دارد و جدا کردن نقاط ورود و خروج به موقت آنفولانزا-درمانگاه.

او گفت: روشن ملی دستورالعمل در مورد چگونه از GPs در حال به واکسیناسیون جدید COVID-19 رژیم فاقد آن بوده اند.

Nurse Catt Rabbitt administering a flu vaccination to Maria Muino in the Medical HQ carpark. It's how GP practices are having to adjust to the coronavirus. Photographer Emma Brasier/AAP
media_cameraپرستار Catt Rabbitt تجویز واکسن آنفولانزا به ماریا Muino در پزشکی HQ پارکینگ. این است چگونه GP شیوه نیاز به تنظیم به کوروناویروس. عکاس اما Brasier/AAP

دکتر پیرس خواست جنوبی و استرالیا به واکسیناسیون بر علیه آنفولانزا به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

تا کنون این سال وجود داشته است بیش از 1300 آزمایشگاه-تایید اطلاعیه از آنفلوانزا در سا تا مارس 23.

اگر چه واکسن آنفولانزا نمی محافظت در برابر پیمانکاری COVID-19 Dr پیرس گفت: این امر کمک به کاهش خطر ابتلا به مبارزه با آنفولانزا و COVID-19 در همان زمان.

Australian Medical Association SA جمهور Dr Chris Moy گفت: تجویز واکسن آنفولانزا رفتن به سختی با توجه به اجتماعی فاصله گرفتن قوانین و پزشکان در حال رفتن به باید نوآورانه.

“در عمل ما به دنبال انجام واکسن خیلی زود در صبح از ساعت 7 صبح تا 8 صبح و اواخر شب” او گفت:.

“ما همچنین می تواند در بیماران با ارسال پیامک به آنها را زمانی که به در آمده است.”

Doctor Rod Pearce from Medical HQ GP Family Practice administers a COVID-19 test to Lauchlan Milne. Dr Pearce and his staff today are administering Flu vaccinations and COVID-19 tests in the carpark. Patients can roll down the window and get tested or sit in the carpark and be immunised against influenza with the 2020 vaccine. Picture: Emma Brasier/AAP
media_cameraدکتر راد پیرس از پزشکی HQ GP خانواده عمل اداره COVID-19 آزمون به Lauchlan Milne. دکتر پیرس و کارکنان خود را امروز به تجویز واکسن آنفولانزا و COVID-19 آزمون در پارکینگ. بیماران می توانند رول پایین پنجره و تست و یا نشستن در پارکینگ و واکسینه در برابر آنفلوانزا با 2020 واکسن. تصویر: اما Brasier/AAP

اخبار بیشتر:

سلام مشاهیر در اینجا چگونه شما واقعا می تواند در کمک به ما در مبارزه با ویروس

دو هفته رفتن: که در آن مشاغل از بین رفته در س (و که در آن برخی از جان سالم به در برد)

یک پزشک در حومه غربی’ GP گفت: یکشنبه ایمیل آنها خواهد شد در حال اجرا آنفولانزا کلینیک خود را به طور منظم بیماران از روز جمعه با استفاده از یک “درایو را از طریق سرویس” در ماشین خود را پارک.

بیماران باید درجه حرارت خود را چک قبل از اینکه jabbed.

“امیدوارم بیماران نمی خواهد نیاز به خارج شدن از ماشین خود را,” او گفت:.

“آنها را رها شانه من واکسن از طریق این پنجره در آن وارد شده به بیمار خود را ضبط و ما در حال انجام است.”

در ضمن شوراها در مشاوره SA سلامت ادامه خواهد داد و با اجرای واکسیناسیون فرزندتان از مدرسه برنامه (جرعه).

برخی از آدلاید مدارس واکسیناسیون سال 8s این هفته در برابر دیفتری کزاز سیاه سرفه و ویروس پاپیلومای انسانی است. دانش آموزان در مدرسه در واکسیناسیون روز گفته شده است برای بازدید از GPs خود را.

دکتر پیرس گفت: استرالیا خواهد برگرداندن به واکسیناسیون فرزندتان نرخ حدود 55 درصد در سال 1995 اگر GPs شامل نمی شد در برنامه ریزی و رول از جرعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>