درایو تا تست سایت بازگشایی در دنور سالن بزرگ…برای امروز

پس از سه روز مشغول این گروه کلرادو بهداشت عمومی و محیط زیست را بازگشایی آن درایو-تا تست سایت از ساعت 10 صبح تا 2 بعد از ظهر امروز در مارس 14, اما در یک مکان جدید: دنور سالن بزرگ در 4600 هومبولت خیابان.

از آنجا که سالن بزرگ مانند همه شهر و شهرستان دنور سالن های بسته شده به حوادث وجود دارد باید مقدار زیادی از اتاق را برای اتومبیل در پارکینگ.

حتی پس از CDPHE و گارد ملی تعیین کرده اند که این درایو تا آزمایشگاه خواهد بود قادر به تحمل حداکثر 100 تا 150 وسایل نقلیه. همه وسایل نقلیه که وارد و پس از خواهد شد که تشویق به دنبال تست از خصوصی ارائه دهنده. و به منظور آزمایش می شود شما باید یک پزشک را جهت تست به عنوان به خوبی به عنوان یک ID عکس است.

CDPHE منتقل تست به یک محل جدید برای ایمنی و لجستیکی دلایل این اداره می گوید و از آن خواهد شد توسط کارکنان یک گارد ملی تیم پزشکی. پس از امروز CDPHE قصد دارد به حرکت درایو-تا تست بهره برداری از دنور به مکان های استراتژیک در سراسر کلرادو در تلاش برای شناسایی موارد اولیه شناسایی جامعه گسترش اگر آن وجود دارد, و راه اندازی هدفمند بهداشت عمومی پاسخ.

با توجه به CDPHE درایو-تا تست سایت در خدمت بیش از 650 Coloradans در تاریخ 11 مارس و آوریل 12.

برای کسب اطلاعات بیشتر به colorado.gov/cdphe/2019-novel-coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>