نیویورک در حال حرکت در سرعت بی سابقه ای و در مقیاس یک انسان آزمایش برای توزیع ده ها هزار دوز از داروهای ضد مالاریا به طور جدی بیمار, بیماران, تحریک رهبران سیاسی از جمله رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به سعی کنید یک درمان است که ثابت می شود موثر در برابر coronavirus.

برنامه ریزی برای چنین پیچیده ابتکار عمل را معمولا تا نه ماه, کسانی که کارشناسان می گویند. در نیویورک, ایالات متحده آمریکا کانون COVID-19 همه گیر است که جدول زمانی فشرده شده است به مدت سه روز.

                                                                                                                                                                                                                       

در حالی که تلاش نگرانی در میان کارشناسان بهداشت و درمان در مورد خطرات ایمنی برای بیماران و بالا بردن امید کاذب در مردم آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن مداخله مستقیم به مجموعه مسائل پزشکی و همچنین رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو را در آغوش استراتژی تولید شده محبوب شور و هیجان در مورد مواد مخدر.

توجه توسط رهبران سیاسی نیز کمک کرده و به اجرا در عرضه و احتکار که در نیویورک و کشورهای دیگر سعی کرده اند به بلوک با دستور اجرایی محدود کردن نسخه.

نیویورک را با استفاده از سه داروها — هیدروکسی کلروکین و کلروکين در ترکیب با آنتی بیوتیک آزیترومایسین –کمک توسط سازمان مدیریت اضطراری فدرال و ناشناس شرکت دارو گفت: ایالت نیویورک سلامت رسمی صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن.

اولین موج از بیماران دریافت خواهد کرد هیدروکسی کلروکین و آزیترومایسین نیویورک رسمی گفت.

راه اندازی چنین برنامه ای رسمی گفت: “چیزی است که به طور معمول انجام شده در شش تا نه ماه و ما در حال انجام آن را در سه یا چهار روز.”

                                                                                                                                                                                                                       

نتایج بیمار از آزمایش خواهد شد جمع آوری الکترونیکی و کمک به “مشاهده” آزمون هماهنگ بودن با دولت رسمی گفت. در یک آزمایش مشاهدهای در نظر گرفته است که کمتر دقیق تر کنترل شده آزمایشی در مقایسه با درمان با دارونما محققان اگر یک درمان بی خطر و موثر جمع آوری و مقایسه نتایج در یک پایگاه داده بزرگ.

علاوه بر مرگ و میر و بهبود کلی این مطالعه اندازه گیری خواهد شد بيماران به طور کلی بار ویروسی, مدت بر روی یک دستگاه تهویه و تعداد روز در بیمارستان است.

FDA نیست که اظهار نظر در هر جنبه های عظیم نیویورک تجربی تلاش با استناد به آن خود را محرمانه بودن قوانین است.

زمین در سطح مدیران بیمارستان در حال تقلا برای تنظیم گزارش برنامه تا نتایج داده ها از بیماران تحت درمان با این داروها می توان گزارش را به مقامات ایالتی و فدرال.

با وجود برخی وسوسه انگیزی نتایج اولیه اندکی وجود دارد منتشر شده شواهدی وجود دارد که دو تا از داروهای ضد مالاریا را سود برای coronavirus بیماران. بدون اثبات شده برای درمان coronavirus و عفونت در نیویورک با شکوه 30,000, سلامت, کارشناسان می گویند غذا و دارو منتقل شده است با غیر معمول با سرعت به اجازه نیویورک جارو طرح توزیع مواد مخدر از طریق شبکه های بیمارستان.

                                                                                                                                                                                                                       

“من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این. شگفت انگیز است که چگونه این کشور و همه می توانند با هم بکشید و آمد تا با سریع و نوآورانه راه به سعی کنید به آن حمله” گفت: Onisis Stefas رئیس داروخانه افسر Northwell سلامت که در 22 بیمارستان در نیویورک و در حال حاضر شده است با استفاده از داروهای ضد مالاریا برای درمان بیماران در “مهربان-استفاده از” پایه و اساس.

“همه پرسش آن است که چرا این مطالعات باید انجام شود به آن را تایید,,” او گفت:. “وجود ندارد مقدار زیادی از گزینه های دیگر خارج وجود دارد.”

این طرح freighted با قطعات برابر امید و سیاست که برخی از مراقبت های بهداشتی مقامات و ایالات متحده نشان می دهد در حال گرفتی علم است.

نوادا از طریق فرمان اجرایی در این هفته ممنوع نسخه از این داروها برای coronavirus تا نتایج دقیق آزمایش های بالینی شناخته شده است.

“ما باید با حقایق نه داستان” نوادا رئیس دولت افسر پزشکی ایشان عزام گفت. نوادا است که در میان کشورهای در تلاش برای متوقف کردن اجرا می شود و احتکار است که باید تخلیه عرضه برای افرادی که نیاز به درمان برای تاسیس با استفاده از جمله بیماران مبتلا به لوپوس. نیویورک کومو در یک فرمان اجرایی نیز محدود نسخه جدید از داروهای ضد مالاریا به بیماران مبتلا به قبلا تایید FDA شرایط و به کروناویروس بیماران شرکت کننده در دولت-حمایت آزمایش.

دقیق تر کنترل بالینی در حال انجام در ایالات متحده آمریکا از جمله در نیویورک و مینه سوتا و در سراسر جهان به اثبات اینکه مواد مخدر به کار خواهد کرد. Anthony Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی است و بارها و بارها هشدار داد از همان کاخ سفید تریبون به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن است که نشانه ای از سود و تا کنون موردی.

اما در صورت عدم وجود گزینه قابل دوام است و عجله جهانی سعی کنید از مواد مخدر. پزشکان و بیمارستان ها عملا از بین برود ایالات متحده لوازم توسط تجویز آنها را “خاموش برچسب.”

کم هزینه کلی قرص در بازار شده است برای چندین دهه برای مالاریا لوپوس و آرتریت روماتوئید. بسیاری از کارشناسان گفته اند که آنها باور دارند که آنها نسبتا امن اگر چه هیدروکسی کلروکین می تواند باعث مشکلات قلبی خطرناک و برخی از متخصصان توصیه نوار آزمایش غربالگری به ویژه هنگامی که در ترکیب با استفاده از آزیترومایسین. این داروها نیز می تواند باعث آسیب چشم دائم به نام رتینوپاتی.

FDA اقدام سریع در مقیاس بزرگ مشاهده محاکمات موجب شد با مغلوب ساختن پیشی جستن ناگهانی علاقه به داروهای ضد مالاریا. به عنوان Fauci و دیگران خواست احتیاط Rep. علامت مراتع R-N. C. تهمت ورودی رئیس ستاد تماس یک پزشک خانواده در شمال ایالت نیویورک که ادعا می کند که با استفاده از آنها با موفقیت درمان صدها مظنون covid-19 موارد است.

ولادیمیر “Zev” Zelenko, یک دکتر در, Monroe, New York گفت: در مصاحبه ای که با او تماس گرفته شد مراتع پس از ارسال ناخواسته و پیام های ویدئویی به مغلوب ساختن پیشی جستن در Facebook که در آن او گفت: رئیس جمهور: “لطفا راهنمایی کشور است که آنها باید از مصرف این دارو”

دکتر همچنین انتشار یک نامه سرگشاده در Google Docs به همکار پزشکان ترسیم یک طرح درمان توصیه می شود دوز که بود و توسط رسانه های محافظه کار.

Zelenko گفت که بیش از یک تماس و چند پیام های متنی, مرغزار بود “بسیار مهربان و پذیرا” و او گفت: خود را درمان طرح در حال بررسی در سطوح بالا. یک فرد نزدیک به مراتع که مانند دیگران صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن به صراحت بحث داخلی مذاکرات را تایید کرد این دو تا به حال شده است در لمس این هفته در مورد مواد مخدر گفت: “کاخ سفید کارشناسان ارزیابی این طرح است.

یک مقام دیگر گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دیدم Zelenko را طرح درمان در تلویزیون و پرچم آن را در کاخ سفید است.

Sean Hannity, the Fox News میزبان و غیر رسمی تهمت مشاور خواندن از Zelenko نامه طی یک تماس تلفنی با معاون رئیس جمهور مایک پنس است که پخش خود را در زمان نخست نمایش دوشنبه شب. رودی جولیانی رئیس جمهور شخصی وکیل دفاع و پشتیبانی Zelenko را طرح درمان در توییتر صبح روز بعد.

پس از شروع coronavirus شیوع Zelenko, 46, به اشتراک گذاشته شده مواد در Facebook نشان می دهد که این ویروس ممکن است به عمد طراحی و توسعه توسط چین به عنوان یک دستگاه کنترل جمعیت که در آن تهدید شد, اغراق آمیز توسط دموکرات ها ،

Zelenko اذعان کرد این داروها می تواند عوارض جانبی داشته باشد. “آنها آب نبات” او گفت:. “این یک بی سابقه بحران بهداشتی در جهان تحت حمله این میدان جنگ است پزشکی است.”

حامیان استفاده از داروهای ضد مالاریا در برابر coronavirus را با اشاره به چند مطالعات منتشر شده با استفاده از بیمار گروه در فرانسه و ژاپن و چین است. برخی دیگر به همان اندازه کوچک تجزیه و تحلیل پیشنهاد کرده است هیچ سود وجود دارد.

اما در عرض چند روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن ابراز حمایت خود را از مواد مخدر در هفته گذشته کومو یکشنبه اعلام کرد که 70,000 دوز هیدروکسی کلروکین و تا 750,000 دوز کلروکين در خط لوله برای نیویورک بیماران.

“وجود دارد یک پایه به باور آنها می تواند کار” کومو روز یکشنبه گفت.

اگر چه مقیاس و ضرورت نیویورک تلاش های جدید در تلاش اثبات نشده داروها در بیمارانی که در غیر این صورت ممکن است مرگ رایج در مراقبت های بهداشتی برای سرطان و بسیاری از بیماری های دیگر از جمله بیماری های نادر است. FDA قدرت به اعطای چنین “مهربان-استفاده از” اجازه هر دو صورت فردی و زیر پتو پروتکل های بزرگتر جمعیت متخصصان گفت.

مواد مخدر تولید کننده Gilead Sciences گفت: این کار با FDA جدید به توسعه گسترده تر برنامه استفاده مهربان به صورت تجربی آن را داروی ضد ویروسی remdesivir. اگر موفق و گسترده تر برنامه اجازه می دهد تا پزشکان برای دریافت دارو به شدت بیمار coronavirus بیماران بدون نیاز به دنبال فردی اجازه از این شرکت و FDA برای هر بیمار است.

“در این مقیاس من فکر می کنم آن را بی سابقه است. من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این گفت:” دایان Bourque یک وکیل متخصص در قوانین FDA در شرکت مینتز. “ما شاهد یک انفجار دلسوز-با استفاده از درخواست و من فکر می کنم که این یک عامل بسیاری از مشتریان ما به شدت در تلاش برای پیدا کردن هر چیزی که با این نسخهها کار به شدت برای افراد بیمار در حال حاضر.

“مردم در حال پرتاب همه چیز را در این” او گفت:.

FDA در حال کار به سرعت به جای چنین درخواست Bourque اضافه شده از جمله صدور مهربان-استفاده از تصویب بیش از آخر هفته گذشته.

FDA است که به وضوح در واکنش به فشار از مغلوب ساختن پیشی جستن و عموم مردم هستند که تقاضاهای مصرانه برای نوعی از درمان گفت: آلیسون Bateman-خانه استاد سلامت جامعه در دانشگاه نیویورک و متخصص دلسوز-با استفاده از برنامه های. او گفت: FDA در حال انجام است بهترین آن می تواند به تعادل منافع رقابت در زمان بحران.

“این بسیار خطرناک است به شما توصیه های پزشکی از کسی که در واقع عمل پزشکی,” او گفت: از مغلوب ساختن پیشی جستن boosterism اظهارات در مورد داروهای ضد مالاریا در کاخ سفید است. در عین حال او گفت: برخی وجود دارد دلیلی برای باور کردن این درمان می تواند اثر مفید, بنابراین در مقیاس بزرگ و مهربان-با استفاده از آزمایشات می تواند مناسب باشد.

“FDA است بین گفتن آن را می خواهد علم خوب است و خوب فرآیندهای و چه پزشکی مبتنی بر شواهد نیاز به,” او گفت:, “و این چیزی است که ما کارفرمایان مردم و رئیس جمهور به ما می گوید که آنها می خواهند.

“گاهی اوقات حفظ سلامت عمومی است . . . است نه آنچه مردم می خواهد در یک لحظه” Bateman-خانه گفت. “آنها می خواهند دسترسی نامحدود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im