DU مبارزه با تجاوز جنسی و خشونت می رود, ملی

آنچه در آغاز به عنوان یک کمپین به دانشگاه دنور تغییر دولت سیاست های خود را بر تجاوز جنسی و خشونت جنسیتی رفته است ملی.

این Instagram account @wecandubetter شروع به عنوان یک راه برای رقیق جامعه به صورت ناشناس به اشتراک گذاری اتهام تجاوز جنسی و خشونت جنسیتی در دانشگاه. اما در حال حاضر این حساب سازندگان تصمیم گرفته اند به سطح شیب دار تا تلاش های خود را معرفی بهتر انجام مبارزات انتخاباتی و آشکار کردن هویت خود است.

“ما شدن تهدید از کاربران بودند که نامگذاری و ما هنوز هم نمی دانم چگونه آنها متوجه می گوید:” شانون Saul یکی از حساب سازندگان. “اما ما تصمیم به اصلاح آن روایت است. اگر آنها می خواستند ما را تهدید آنها می توانید آن را به چهره های ما.”

“حساب شد و شروع به تمرکز بر روی مسائلی است که در حال DU-خاص اما واقعا مسئله این است که در همه جا” می افزاید: فضل Wankelman یکی دیگر از خالق. “در سطح ملی می توان آن را سخت به تصویب تغییر اگر نه بزرگتر کمپین وجود دارد. ما نیاز به یک کمپین ملی و ملی را تغییر دهید برای این موضوع است.”

در پاسخ به @wecandubetter تماس برای تغییر DU منتشر شد یک برنامه عمل در مارس 5, جزئیات سیاست شیفت هستند که در حال حاضر در راه به عنوان به خوبی به عنوان اهداف است که دولت قصد دارد برای رسیدن به این سقوط. در نامه ای متصل به برنامه DU صدراعظم جرمی Haefner ابراز ناامیدی در دولت را از دست داده و تجاوز جنسی و خشونت جنسیتی حادثه در گذشته و همچنین وعده داده شده به ترویج یک دانشگاه که در آن دانش آموزان احساس امنیت.

“از آنجا نشستیم با هم این ماه گذشته من شده فکر کردن یک معامله بزرگ در مورد دردناک داستان های شما به اشتراک گذاشته و چگونه عمیقا غمگین و ناراحت هستم که DU اجازه بازماندگان پایین” Haefner می گوید در این بیانیه است. “شما به ما نشان داد که برخی از حقایق در مورد خودمان که بسیار در تقابل با که ما می خواهیم. من مصمم هستم و به طور کامل متعهد — به عنوان رهبران ارشد در سراسر محوطه دانشگاه به ایجاد تغییرات به طوری که ما بهتر می تواند حمایت از بازماندگان و ایجاد یک سالم تر و مثبت تر فرهنگ برای همه دانش آموزان است.”

فوری تغییرات عبارتند از پا گشت توسط پردیس, ایمنی, اجرای ضربه مطلع آموزش برای مدیران و داشتن عنوان IX دفتر گزارش به طور مستقیم به صدراعظم را به جای معاونت منابع انسانی به عنوان آن را تا به حال انجام شده در گذشته است.

“صدراعظم تصمیم در دفتر ما گزارش را به او به طور مستقیم” توضیح می دهد DU عنوان نهم هماهنگ کننده جرمی Enlow. “او می خواست قابل مشاهده عمل به دانش آموز نشان دهد که او مراقبت عمیقا در مورد این و می خواهد برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد عنوان IX.”

با آغاز سه ماهه پاییز DU قصد دارد به ارائه چهار سال از خشونت مبتنی بر جنسیت آموزش و پرورش برای تمام دانشجویان مقطع کارشناسی اجرای اجباری مداخله برای دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد و همچنین بهبود بهنگام نگه داشتن کسی شکایت ارسال شده در وضعیت Title IX تحقیقات. با توجه به Enlow طرح است که به منظور حمل در پاییز گذشته 2020 و ایجاد تغییر دائمی.

“پاسخ یک تعهد دراز مدت ساخته شده توسط دانشگاه” او می گوید. “این چیزی است که می شود شش ماه و ما آن را” ماموریت انجام شد.’ ما خواهید بود قصد بازگشت به سند و چک کردن اگر ما جلسه تمام اهداف ما است.”

سائول Wankelman و مادلین Membrino سوم عضو “آیا بهتر کمپین” منتشر شد یک پاسخ همان روز طرح اقدام اعلام شد, تشکر Haefner و DU دولت برای گوش دادن به پیشنهادات خود را در تغییر سیاست و استقبال از انتقادات و پیشنهادات. هنوز پیشرفت های بیشتر نیاز به آنها گفت: از جمله داشتن مدیران آن را یک اولویت برای استخدام افسران رنگ و افسران زن در محوطه ایمنی, تیم, درخواست که آنها می خواهم ساخته شده در ژانویه.

“هر دانشجو باید احساس مانند آنها محافظت شده توسط کسی که می تواند مربوط به آنها می گوید:” Wankelman.

“صدراعظم توضیح آنها جلو پردیس افسران ایمنی از همان استخر به عنوان پلیس دنور” می افزاید: Membrino. “بنابراین نمایندگی می تواند مشکل اگر ما دولت نیست و منعکس کننده تنوع دانشجو بدن.”

DU دولت را تلاش برای متنوع کارمند پایه انعکاسی از جامعه شده است و افزایش تلاش در نگه داشتن که وعده Enlow می گوید. “ما در حال افزایش تلاش برای افزایش تنوع” او می افزاید. “یک راه این است که کار ارسال تبلیغات که اقلیت طرفداران مکرر. ما سعی می کنیم به اطمینان حاصل شود که ما به اندازه کافی متنوع, استخر, از متقاضیان با انجام مراحل شبیه به این.”

در حالی که DU همچنان به کار بر روی آن سیاست تغییرات انجام بهتر کمپین رسیدن به کالج دیگر با ارسال داستان های ناشناس از دانشگاه ها مانند ایالتی اورگان و دانشگاه میامی است. دراز مدت است و هدف این است که در نهایت تبدیل به یک سازمان غیر انتفاعی است که کار در سراسر کشور.

“ما هنوز در روند بدانند همه چیز اما ما نمی دانیم که بهترین استفاده از زمان ما و بهترین راه برای پیاده سازی اهداف ما این است که برای تبدیل شدن به یک سازمان غیر انتفاعی” می گوید Saul. “اما در حال حاضر ثبت نام به عنوان یک LLC ما اجازه می دهد تا به طور بالقوه خود یک دفتر و یک حساب بانکی, و ما می تواند به استخدام به صحبت در حوادث است.”

“در پایان روز, ما می خواهیم به یک منبع و دادن اطلاعات به رقیق و دیگر دانشگاه ها که ما آرزو داشتیم که مورد نیاز ما” می افزاید: Wankelman. “صرف نظر از هر گونه بازخورد منفی ما می تواند فوران حمایت از ما و بعد فورا رفت واز است که ارزش بیشتر. جامعه ما به شدت حمایت شده است و ما می خواهیم به نگه داشتن انجام بیشتر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im