DuPage با توجه به اینکه به Juneteenth یک شهرستان در تعطیلات

DuPage County مقامات با توجه به چگونه به جشن Juneteenth رفتن به جلو.

برخی از آنها پیشنهاد این شهرستان حدود 2,200 کارکنان داده می شود پرداخت می شود و بعد در Juneteenth سال آینده. دیگران می گویند این شهرستان باید تمرکز بر آموزش های عمومی در مورد تعطیلات که سالگرد آن روز که آخرین برده آموخته از خود رهایی — 19 ژوئن 1865.

                                                                                                                                                                                                                       

“من فکر می کنم همه آموخته و قدردانی اهمیت این لحظه در تاریخ” DuPage County رئیس هیئت مدیره دن Cronin گفت. “این است که قطعا یک لحظه بسیار مهم در تاریخ است که باید جشن گرفته شود.”

سوال اعضای هیئت مدیره در حال تلاش برای تصمیم گیری که آیا برای اضافه کردن Juneteenth به شهرستان را در برنامه تعطیلات برای 2021. در حال حاضر شهرستان کارکنان انتظار می رود به 11 روز در سال آینده برای تعطیلات از جمله رئیس جمهور روز کلمبوس روز و روز پس از روز شکرگذاری.

اعضای هیئت مدیره شروع به صحبت در مورد موضوع این هفته به تعویق افتاد اما این بحث تا ماه آینده.

ایده تعیین Juneteenth یک شهرستان در تعطیلات است که به پیشنهاد هیئت مدیره عضو الیزابت چاپلین. Downers Grove دموکرات می گوید آن را “یک فرصت عالی برای نشان دادن برخی از رهبری است.”

چاپلین می گوید: این مهم است برای همه برای یادگیری در مورد Juneteenth.

“ما آمده ایم یک راه طولانی”, او گفت:, “اما هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از کار است که ما باید انجام دهید تا مطمئن شوید که هر کس به همان اندازه درمان و نسبتا.”

                                                                                                                                                                                                                       

در بحث این هفته برخی نگرانی های مطرح شده در مورد هزینه اضافه کردن یک 12th تعطیلات به شهرستان برنامه. این امر هزینه های این شهرستان حدود $40,000 بیشتر در وقت اضافه را بعد از یک تعطیلات; های عادی روزانه حقوق و دستمزد برای شهرستان است که تقریبا $791,000, مقامات گفت.

نیز وجود دارد سوال در مورد اینکه آیا کارکنان که در دادگاه می تواند به روز کردن اگر آن را یک دولت تعطیلات. اما رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر گفته است که او قصد دارد به Juneteenth دولت تعطیلات.

همانطور که برای هزینه عضو هیئت مدیره مریم فیتزجرالد Ozog است که نشان می دهد DuPage افت روز پس از روز شکرگذاری به عنوان یک تعطیلات به طوری county کارگران می تواند Juneteenth ،

با آنچه این کشور است که رفتن را از طریق در حال حاضر گلن اللین دموکرات گفت: “این یک راه بسیار مهم است که ما می تواند منجر شود.”

هنوز Cronin گفت: او نمی داند که اگر county کارگران روز خاموش است موثر ترین راه برای افتخار Juneteenth.

“من حدس می زنم من می تواند به نفع از آن را جشن” گفت: “واقعا تمرکز توجه بر روی آن و در نظر گرفتن فرصت برای آموزش … در مورد آنچه Juneteenth در واقع به معنی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de