DuPage County توسعه طرح بودجه برای نبرد COVID-19

DuPage County مقامات شناسایی بیش از $41 میلیون دلار در طرح های پیشنهادی برای نبرد COVID-19 از جمله افزایش تست و ساخت و ساز از یک لحاظ اجتماعی فاصله گرفته دادگاه در دادگاه در وهیتن.

بخش پاسخ به همه گیر است که با بودجه حدود 161 میلیون از Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند. DuPage می توانید با استفاده از پول فدرال برای پرداخت هزینه های لازم و یا پیش بینی نشده هزینه های متحمل شده به دلیل اضطراری برای بهداشت عمومی. واجد شرایط هزینه های ساخته شده باید بین 1 مارس و دسامبر. 30.

                                                                                                                                                                                                                       

تا کنون DuPage سپری کرده است — و یا قصد دارد به صرف — حدود 29.1 میلیون از مراقبت های عمل پول از جمله $20.5 میلیون دلار برای پروژه های سرمایه ای مربوط به COVID-19. در حال حاضر شهرستان اعضای هیئت مدیره در حال تلاش برای تصمیم می گیرید که چگونه به استفاده از باقی مانده $131.9 میلیون.

در طول یک بحث طولانی در این هفته با مقامات چندین شهرستان بخش طرح های پیشنهادی به هیئت مدیره. اگر همه ایده های تایید شده کل هزینه خواهد بود $41.4 میلیون.

بزرگترین درخواست کمک مالی می آید از DuPage County Health Department است که به دنبال در مجموع حدود 16.5 میلیون.

کارن آیالا, وزارت بهداشت, مدیر اجرایی, وجود دارد گفت: چند دسته از بودجه “است که پیش بینی ما نیاز به حمایت از سلامت در جامعه ما پاسخ از هم اکنون تا پایان تقویم سال.”

اولین گروه می خواهد $7.3 میلیون دلار برای پرداخت هزینه های مربوط به تلاشهای مستمر خود از جمله خرید تجهیزات حفاظت شخصی انجام مشاوره پزشکی و مقاوم سازی امکانات. این گروه همچنین می خواهد 2.5 میلیون دلار برای آموزش و پرورش عمومی و پیام رسانی.

                                                                                                                                                                                                                       

در این بخش می خواهد $3.4 میلیون دلار برای COVID-19 تست از جمله هزینه های مرتبط با جدید تست سایت در DuPage County Fairgrounds در وهیتن. نیز وجود دارد برنامه به ارائه تلفن همراه تست.

وزارت بهداشت نیز به دنبال $955,262 به گسترش تماس ردیابی $351,000 برای اجرای telehealth, $500,000 برای آن ارتقاء $350,000 برای واکسيناسيون تلاش و 1.1 میلیون دلار برای جداسازی مسکن.

یکی دیگر از عمده درخواست بودجه می آید از 18 قضایی دادگاه مدار که می خواهد 2.75 میلیون دلار برای مقاوم سازی دادگاه در دادگاه اجازه می دهد تا از راه دور مشاهده و گزارش. دادگاه همچنین می خواهد 3.5 میلیون دلار برای ایجاد یک جامعه فاصله گرفته دادگاه دو لحاظ اجتماعی فاصله داوران شور و مشورت اتاق و یک هیئت منصفه در اتاق است که اجازه می دهد برای اجتماعی فاصله.

کلانتر را درخواست تقریبا 1.3 میلیون نفر به “تقویت” در زندان شهرستان برای حال و آینده نبرد در برابر COVID-19. دفتر می خواهد به خرید اقلام از جمله ضد میکروبی تشک های ویژه میزهای تخصصی مطابق با اصول بهداشتی تجهیزات دما و غربالگری تجهیزات.

به دنبال به جلو به انتخابات ماه نوامبر به منشی شهرستان درخواست $3.5 میلیون. پول خواهد پرداخت بالاتر از حد انتظار برای هزینه های نیروی کار تمیز کردن تجهیزات و چاپ و پستی.

دیگر بودجه درخواست شامل $190,500 برای کارمند مدار دادگاه و $2.6 میلیون دلار برای آن نیاز به چند بخش. علاوه بر این مقامات در حال برنامه ریزی برای کنار 11 میلیون دلار به بازپرداخت شهرستان بخش برای آینده COVID-19 هزینه های مربوط.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de