یادداشت سردبیر: هرالد روزانه ارائه ما 2019-20 دبیرستان ورزشکاران از سال است. ما همچنان امروز با DuPage County ورزشکار مرد سال ویلووبروک را سام ywca canada.

از همه تاسف در مورد مربیگری ویلووبروک تیم بیس بال در بهار امسال یک غرفه برای Vic Wisner.

                                                                                                                                                                                                                       

“من فقط آرزو می کنم من می تواند مربی سام one more time,” او گفت:.

شما نمی توانید سرزنش او.

مربی مربی پس از اشاره به رزمندگان ارشد سام ywca canada به عنوان یک بار در یک نسل دبستان ورزشکار. عالی استعداد در سه رشته ورزشی یک دلیل واضح اما تا بالای پنج کلاس رتبه بندی آکادمیک و شخصیت است که می درخشد را از طریق در راه های متعدد.

چگونه بسیاری از نوجوانان برای مثال بنویسید با تشکر از شما یادداشت ها?

نه فقط به مربیان و هم تیمی های اما به مربیان همسران توپ پسران … ده ها تن از کارت های شخصی سپاسگزار از نقش هر یک از گیرنده در کمک به او جلب بسیاری از تمجید او جمع آوری شده در سه سال گذشته به عنوان تیم اول دانشگاه یا دانشکده فوتبال, بسکتبال و بیس بال.

در بالای همه آن ywca canada روزانه هرالد DuPage County ورزشکار مرد سال 2019-2020.

“من فقط سعی کردم به بهترین استفاده را از وقت من در ویلووبروک,” ywca canada گفت. “این قطعا سریع می رود. شما نگاه به جلو برای هر روز بازی در این تیم. من آن را از دست.”

Ywca canada بود هرالد روزانه DuPage County, قرمز, گرانج, فوتبال, کاپیتان در پاییز پس از دربندی یک تیم اول دانشگاه یا دانشکده اجرا آغاز شده است که با یک تماس-به عنوان یک دانشجوی سال اول. در این فصل او به همان اندازه خیره کننده در حوزه کارفرمایی و در ثانویه به نقطه ای که او می توانست همه دولت های انتخاب در دو طرف توپ.

                                                                                                                                                                                                                       

پشت مرکز او انداخت برای 2,525 متری و با عجله برای 1,551 در حالی که حسابداری برای 42 مجموع touchdowns. Ywca canada رهبری دفاع با 107 پردازد و بریتانیایی به 3 interceptions.

ترکیبی انجام رزمندگان به کلاس 7A دولت نیمه نهایی خود را برای اولین بار چهار نهایی ظاهر از سال 1975. در ywca canada سه سال به عنوان یک نویسنده رزمندگان رفت 32-5 با سه مستقیم غرب حومه طلا کنفرانس عناوین و هفت حذفی برنده به عنوان او انباشته 5,100 عبور متری و 2,859 عجله متری.

“شما حتی شروع به تلاش برای جایگزین کردن کسی مانند او گفت:” ویلووبروک مربی تیم فوتبال نیک Hildreth. “آنچه که او به ارمغان می آورد به عنوان یک تاثیر دیگر 10 در این زمینه شما فقط نمی بینید که. من فقط افتخار است که من به بخشی از آن.”

Ywca canada نمی جست و خیز ضرب و شتم در بسکتبال با وجود از دست رفته کل پیش فصل در حالی که او پیچیده فوتبال در آنچه که ممکن است خود سوم-بهترین های ورزشی, او به دست آورده همه طلا افتخارات در زمستان به طور متوسط 12.5 امتیاز 4.3 ریباند 3.5 کمک و ضربه زدن به پایین 45 3-اشاره گر.

                                                                                                                                                                                                                       

این بهار بیس بال مبارزات انتخاباتی قرار بود ywca canada نهم کامل تیم اول دانشگاه یا دانشکده های نجومی اما COVID-19 همه گیر لغو آخر خود را.

Outfielder اول دو تیم اول دانشگاه یا دانشکده فصل ywca canada آماده بود برای پر کردن یک تیم نیاز به بازی گیر این سال است. وقتی که بود که لازم نیست او آماده به گام در هر دو shortstop یا پایه سوم.

تطبیق پذیری او نشان داد در فوتبال بود و نمایش داده شده در بیس بال الماس.

“قادر به فصل بیس بال دشوار است اما من آماده برای حرکت به مرحله بعدی” او گفت:. “این تنها چیزی است که شما نمی توانید کنترل کنید.”

گام بعدی این است که یک سنت خانوادگی به عنوان ywca canada سر به Augustana کالج به بازی فوتبال و بیس بال با برادر بزرگتر خود اسکات. پدر خود, اسکات, در ورزشی سالن از شهرت در Augustana و مادر خود کتی زد صلیب کشور وجود دارد.

تا آنجا که ویلووبروک شد یک خانه دوم برای سام ywca canada, Augustana است به مراتب پشت سر از نظر آشنایی.

“من خوشحال با آنچه من قادر به انجام کار در ویلووبروک اما از آن زمان به حرکت در,” او گفت:. “Augustana بزرگ مناسب است.”

توییتر: @kevin_schmit

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de