DuPage مقامات مناظره: باید COVID-19 امداد پول پوشش همه پلیس و آتش ،

DuPage County مقامات balking در این ایده از شهرداری اجازه می دهد به استفاده از فدرال coronavirus پول برای پرداخت تمام هزینه های خود را برای پلیس و آتش نشان حقوق.

شهرستان اعضای هیئت مدیره به توافق را کنار بگذارند تا به $43 میلیون دلار به بازپرداخت شهرستانها و روستاها برای COVID-19-هزینه های مربوط. پول را از $161 میلیون شهرستان دریافت شده از Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند.

                                                                                                                                                                                                                       

در حالی که اعضای هیئت مدیره حمایت از ارائه مراقبت های عمل پول به شهرها وجود دارد و اختلاف نظر در مورد چگونگی آن می تواند صرف.

شهرستان مقامات می گویند این پول قرار است به صورت لازم و یا پیش بینی نشده هزینه های متحمل شده به دلیل بیماری همه گیر. واجد شرایط هزینه های ساخته شده باید بین 1 مارس و دسامبر. 30.

در یک یادداشت رابرت Larsen رئیس هیئت شهرستان را در کمیته مالی گفت: شهرداری نیاز به سند هزینه های خود را به بازپرداخت شود. او گفت که این درخواست مورد بررسی قرار خواهد گرفت توسط شهرستان و حسابرس امور مالی گروه و “شخص ثالث شرکت با کمک هزینه فدرال و حسابرسی تجربه است.”

در یادداشت خود به ویتون جمهوری خواه گفت: “100 درصد از امنیت عمومی و حقوق و دستمزد قابل قبول نخواهد بود به عنوان یک مجاز هزینه است.”

مقامات رسیده که نتیجه گیری بر اساس مشاوره از شهرستان حسابرس و فدرال لابی, او گفت:.

“یک درصد از امنیت عمومی و حقوق و دستمزد بر اساس تعداد واقعی COVID مربوط به تماس های دریافت شده توسط شهرداری و زمان صرف شده در ‘قابل ملاحظه ای اختصاص داده شده’ COVID وظایف مجاز خواهد بود,” لارسن نوشت.

                                                                                                                                                                                                                       

اگر این جهت است که به دنبال شهری رهبران می گویند reimbursable هزینه های خود را در شهرهای “سقوط خواهد کرد به خوبی کوتاه” از آنچه آنها انتظار برای دریافت.

“شهرداری درخواست که شهرستان توزیع بودجه برای ایمنی عمومی-هزینه های مربوط با توجه به وزارت خزانه داری ایالات متحده ارشاد بدون هر گونه محدودیت یا محدودیت” گفت: Steve Chirico, رئيس جمهور از DuPage شهرداران و مدیران کنفرانس.

او در بیانیه ای خوانده شد در روز سه شنبه جلسه کمیته مالی.

Chirico شهردار Naperville به نقل از یک سند وزارت خزانه داری ایالات متحده است که بار خوانده شده در قسمت: “یک دولت و ارضی محلی و یا قبیله ای دولت ممکن است تصور است که حقوق و دستمزد هزینه های عمومی سلامت و ایمنی کارکنان پرداخت برای خدمات قابل ملاحظه ای اختصاص داده شده به کاهش و یا پاسخ به COVID-19 اضطراری برای بهداشت عمومی در …”

شهرستان اعضای هیئت مدیره تا به حال یک بحث طولانی در مورد این موضوع.

چندین گفت: آنها معتقدند شهرداری باید مجاز به استفاده از پول خود را کامل امنیت عمومی و حقوق و دستمزد.

                                                                                                                                                                                                                       

آنها همچنین گفت: شهرها باید یک توافق نامه بین دولتی با شهرستان و ملزم به بازپرداخت دولت فدرال برای هر گونه هزینه که بعد تلقی فاقد شرایط لازم برای بازپرداخت.

“دلیل این همه گیر جهانی نیاز است بزرگ در سراسر ما در شهرداری این شهرستان ، گفت: عضو هیئت مدیره سحر DeSart یک شفق قطبی دموکرات. “من نمی خواهم به کراوات دست ما می گیرد.”

اما عضو هیئت مدیره جیم Zay گفت DuPage است reimbursing ادارات شهرستان از جمله کلانتر, فقط برای مستند COVID-19 هزینه.

“ما در حال درخواست از تمام ادارات ما را به انجام همان چیزی که ما در حال درخواست از شهرداری برای انجام” به کارول جریان جمهوری خواه گفت. “مطمئن شوید که آن را مستند و عبور از آن تست.”

عضو هیئت مدیره سام Tornatore گفت که او می خواهم برای دیدن شهرداری دریافت کل $43 میلیون. اما او گفت: “من نیاز به هزینه است.”

“که همواره موضع ما و” راسل جمهوری خواه گفت. “این تغییر نباید به این دلیل که شهرداری احساس می کنید که آنها به عنوان یک پتو برای چک کردن همه چیز آنها صرف کرده ایم که امنیت عمومی مرتبط است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de