DuPage شهروندان ارشد شورای همکاران با دونرس گرو Twp. به خدمت افراد مسن در جدید ارشد مرکز

در ژوئن 5, Downers Grove شهرستان به میزبانی پیشگامانه مراسم خود را برای بلند مدت برنامه ریزی چند منظوره ارشد مرکز است که برای باز کردن این زمستان. چند منظوره ارشد مرکز واقع خواهد شد در 4340 شاهزاده سنت در دونرس گرو.

یک بار چند منظوره ارشد مرکز باز شود DuPage شهروندان ارشد شورای میزبان یک جامعه ناهار خوری فرصت برای افراد مسن 60 و بیش از آنها می توانید دریافت یک وعده غذایی در طول ناهار ساعت. این DuPage شهروندان ارشد شورای است که نه تنها پرداختن به گرسنگی و ناامنی غذایی در میان افراد مسن, اما آن را نیز مبارزه با تنهایی و انزوای اجتماعی.

                                                                                                                                                                                                                       

استاد راهنما علامت Thoman گفت: “این هیچ چیز فانتزی عمدتا در دسترس عموم ADA سازگار فضاهای شرکای ما و ما انسان و ارشد سرویس جلسات و رویدادها. این فضاهای ما در حال حاضر ندارد و بسیار نیاز دارند.”

“ما مشتاقانه منتظر خدمت به عنوان بسیاری از Downers Grove شهرستان سالمندان به عنوان امکان پذیر است” گفت: مدیر اجرایی, Marylin Krolak.

آیلین فیتزجرالد, یک بازنشسته عضو هیئت مدیره در DuPage شهروندان ارشد شورا نماینده شورا در این مراسم است.

این DuPage شهروندان ارشد شورای غیر انتفاعی 501(c)3 داوطلب محور سازمان اختصاص داده شده به کمک به سالمندان زندگی می کنند با ایمنی و کرامت است. از سال 1975 آن را ارائه انواع خدمات برای سالمندان از جمله خانه تحویل غذا (وعده های غذایی بر روی چهار چرخ), جامعه, ناهارخوری, تعمیرات جزئی خانه پیمانکاران ارجاع حیاط تمیز کردن بهداشت و سلامتی آموزش و پرورش و رفاه چک.

برای کسب اطلاعات بیشتر در DuPage شهروندان ارشد شورای بازدید www.DuPageSeniorCouncil.org یا www.facebook.com/dupageseniorcouncil/.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de