Durty نلی را می شود خوب به میزبان آکوستیک پشت بام کنسرت

کامی اعضای شورای روستا باید به تصویب یک پیشنهاد برای آکوستیک پشت بام کنسرت در مرکز شهر به عنوان موسسات همچنان به دنبال راه هایی برای جلب مشتریان در طول بیماری همه گیر.

Durty نلی را در خیابان اسمیت میزبان پشت بام سرگرمی با شروع از دو دوره متوالی به تعطیلات آخر هفته و این ماه تحت اندازه گیری اعضای شورای پشتیبانی در جلسه دوشنبه شب. نشان می دهد که مجموعه ای از 7 تا 10 بعد از ظهر

                                                                                                                                                                                                                       

ایجاد کرد مقامات در ماه گذشته به رستوران ها و کافه ها اجازه برای دیگر عامل ساعت برای ناهار خوری و نوشیدن. آنها بعد معکوس اولیه خود را منع سرگرمی زندگی می کنند موافقت با مجوز محیط و یا صوتی-نوع موسیقی تا 9 بعد از ظهر یکشنبه از طریق پنج شنبه و ساعت 11 شب جمعه و شنبه.

کامی ایجاد کرد مدیر رید Ottesen گفت که او تا به حال هیچ اعتراض به Durty نلی بام برنامه. این روستا مراجعه اگر مشکلات گزارش شده او گفت:.

“اگر کسی شکایت پلیس از رفتن آنها پاسخ دهد و سند آن را” Ottesen گفت. “وجود دارد برخی از اختیار استفاده شده توسط افسر که در خارج وجود دارد زیرا همانطور که شما احتمالا می توانید حدس می زنم همه نوع متفاوت برای تحمل هر چیزی, اما من فکر می کنم آنها خوب استفاده نيست.”

Durty نلی به برنامه ریزی این دو Sucker Punch برای پشت بام شب جمعه و انفرادی عمل کیت سمپل در روز شنبه. صوتی اواز یا موسیقی دو نفری که Belvederes مجموعه برای جولای 24 و پایین پینو ارد در جولای 25.

                                                                                                                                                                                                                       

علاوه بر این Durty نلی را به دنبال میزبان سه ماهانه نشان می دهد که تحت یک چادر اجتماعی فاصله با توجه به سند ارائه شده به این روستا است. به اجرای موسیقی خواهد بود در مرداد ماه های سپتامبر و اکتبر.

در ضمن ایجاد کرد ممکن است متوقف کردن عمل خود را از نصب موانع بتن در اطراف برخی از فضاهای پارکینگ عمومی زمانی که آنها استفاده می شود برای رستوران و بار, خدمات. فضاهای بسته می شود در اختیار ایجاد کرد مقامات به جای هوای خوردن و نوشیدن فراتر از یک پیاده رو.

کامی شهردار جیم motogp reddit پیشنهاد پیدا کردن یک راه برای آن را “کمی بیشتر زیبایی خشنود” در اطراف پارکینگ. وی تاکید کرد وجود ندارد و تمایل به از بین بردن و یا کاهش عمومی خدمات.

Ottesen گفت: جمعیت-کنترل شمشیربازی — احتمالا پوشش داده شده با یک آستین با “کامی” در آن — می تواند جایگزین موانع. او همچنین گفت: مسئولان بررسی خواهد ساخت استفاده بهتر از پیاده رو برای موسسات.

“آنها نمی خواهد از دست دادن هر یک از آنها, هوای آزاد, جدول” Ottesen گفت. “این فقط می تواند یک نوع پیکر بندی دوباره, بنابراین ما می توانیم نگاه کنیم.”

کامی اعضای شورا باید متعهد به منزل خدمات از طریق تعطیلات آخر هفته روز کارگر, اما انتظار می رود که دوباره این موضوع در ماه سپتامبر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de