Dwight Yoakam گروه بحث لغو و سپس با بازی در

قبل از من سمت چپ این جهان بی رحمانه او همیشه می گفت او برای نوشتن یک آهنگ کشور به نام “خداوند به من اجازه نمی میرند در دالهارت.”

او هرگز در اطراف آن. من در مورد آن فکر عمیقی عدم موفقیت روز پنج شنبه زمانی که من در تصمیم گیری یا نه به حضور Dwight Yoakam کنسرت در نور AEG و زندگی ملت توقف تمام تورها و کنسرت های چپ و راست گرفتن تعویق و یا لغو شود. تا کنون 2020 شده است تلخ آینده نزدیک نوع از سال است. این همه coronavirus جنون من را ترک کرده است پارانوئید و ناپسند.

من تصمیم به نگه داشتن نفسم به مدت چهار ساعت و شجاع پتانسیل 28 روز بعد سناریو نزولی در دنور عمدتا به دلیل من نمی خواهم به مرگ داشتن هرگز با حضور در کشور-کنسرت موسیقی. که و اجازه دهید آن صورت یک کل بسیاری از چیزهای دیگر خواهد شد به احتمال زیاد نگه دارید من همیشه از waltzing از طریق دروازه مروارید وار.

همچنین با هر کنسرت بزرگ گرفتن تبر آن را ممکن است یکی از آخرین کسانی هستند که در حالی که برای.

من خوشحالم که رفتم. Dwight Yoakam است به دلایل زیر: برای 63 ساله او است که هنوز هم با هوش به عنوان جهنم و من شگفت زده در چگونه به خوبی او boot-scooted در سراسر مرحله در طول دو ساعته تنظیم شده است. او همچنین می تواند هنوز هم آمار آن بالا یادداشت ها از گیتار, Cadillacs, و غیره. و غیره. این آلبوم بیش از سی سال است. این مرد دارای یک صدای دوست داشتنی. من قرار دادن او وجود دارد با Waylon Jennings اوتیس ردینگ و Curtis Mayfield. و هر کسی که کار می کند John Steinbeck مرجع به مرحله گفتگوی بورسی یک دروازه بان است, تا آنجا که من نگران هستم.

آن را اولین بار من در دولت از هنر ماموریت سالن و به نظر می رسید نسبتا شلوغ برای آغاز یک جهانی همه گیر. بسیاری از مردم عینک و کلاه کابوی و به وضوح کشور-طرفداران موسیقی. من ورزشی شادی بخش T-shirt, اما من هیچ تازه کار. من از طرفداران این ژانر — حتی اگر آن را برش های کوتاه یک مقدار عادلانه از آتش زنه خرما — و من به آن از طریق دو جداگانه اما به همان اندازه مهم است بردار:

اولین بیکرزفیلد صدا که آقای Yoakam بهترین و شناخته شده برای, و, کشور یاغی; هر دو آنها را برجسته باس درامز و بلافاصله درخواست تجدید نظر به طرفداران 1990s هیپ هاپ.

دوم به عنوان یک punk fan, من در نهایت از آن ساخته شده به Social Distortion و سپس مایک نس دوم انفرادی رکورد مجموعه ای از کشور را پوشش می دهد. بودن کشیدند که من هستم — برخی ممکن است می گویند نصی — من نگاه تا همه اصلی اجرا شد و در نهایت منجر به بیکرزفیلد صدا و سپس Buck Owens و در نهایت Dwight Yoakam. من هرگز به عقب نگاه کرد. کشور من است, موسیقی شاد, حتی اگر بسیاری از این غم انگیز است.

روز شنبه را نشان می دهد شروع با یک مجموعه توسط تنسی, جت, یک مرد که بازی چند نشان با یک باس و درام همراهی. او همچنین twangy مخلوط کشور تزریق psychedelic rock که مصرانه خواست Tom Petty and Jerry Reed. تنسی روشن به آکوستیک در مورد نیمه راه را از طریق و لگد بیشتر به شدت twangy مربا از جمله الکل خیس “چه نوع” قطعی جمعیت pleaser.

در یک نقطه در مجموعه خود او اشاره به همه گیر زیرا که نیست فکر کردن در مورد آن ؟

“من می خواهم برای تشکر از شما برای بیرون آمدن امشب,” او گفت:. “و هوازدگی عناصر. یا هر چیز دیگری. من ادعا نمی کنم کلمه است.”

من فکر می کنم که این نقطه در شب هنگامی که من برای اولین بار slathered در برخی از ضد عفونی کننده دست.

تنسی جت به پایان رسید تا مجموعه خود را با یک پررونق نسخه از “من تو را دیدم نور” توسط هنک ویلیامز پدر است; در سنگ نورد’ پوشش باریک Harpo را “تکان باسن خود را”; و اصلی “بزرگراه 51 بلوز است.” او سریع تعظیم و چپ به یک دریای پر سر و صدا گیتار بازخورد است که تنها متوقف هنگامی که یک پاسخ همراه با اعلان بیرون آمد و خاموش آمپر. آن را درجه یک خروج در راه خود را.

Yoakam پدید آمده در مرحله حدود بیست دقیقه بعد با چهار قطعه پشتوانه باند سه نفر از آنها در decked درخشان sequined کت. من نمی دانم که در آن آنها آنها را خریداری, اما من می خواهم. آنها همچنین برای نزدیک به دو ساعت. تا به حال مجموعه ای رفته دیگر هیچ Yoakam و sidemen را واجد شرایط به عنوان یک گروه جم.

نه این که این ماراتن تنظیم بد بود. نه در همه. آنها همچنین سه یا چهار آهنگ کلاچ از مرل نحیف اعداد و جمعیت مورد علاقه “خیابان های میبد” یک دوئت یک بار انجام شده توسط Yoakam و اواخر great Buck Owens. این نوع غم به شنیدن Yoakam بخوان هر دو بخش است. باک سمت چپ ما در سال 2006. آنها همچنین یک آهنگ encore: “ذهن مشکوک” توسط الویس پریسلی. آن را نیز به پایان رسید در یک دیوار از feedback و سر و صدا. آن زیبا بود.

در اواخر شب گروه در نهایت به اطراف کردم “Honky Tonk Man” و “گیتار Cadillacs” خاموش Yoakam را برای اولین بار ضبط. من برای یک, squealed با شادی در دومی است. این آهنگ در ترمیناتور 2 که Arnie جک دوچرخهسواری برای لباس های خود را و موتور سیکلت. من تو را دیدم که با مادرم در جنوب تگزاس در سال 1991 در یک تئاتر پر از hooting و hollering گه kickers. این یکی از شادترین لحظات زندگی من است.

و پس از آن بود پنج شنبه شب در ماموریت سالن. این سختی بوده است از چند هفته برای همه. هیچ کس واقعا نمی داند چه اتفاقی خواهد افتاد با این بیماری همه گیر و قدرت که می شود نبوده است دقیقا آرامش. Yoakam در زمان چند دقیقه حدود سه آهنگ در به آدرس جمعیت است. او گفت که آن را ترسناک زمان در ایالات متحده و بسیاری از داخلی, بحث در مورد اینکه آیا این گروه باید بروید. در نهایت, او گفت:, آنها تصمیم گرفتند به بازی نشان می دهد. او اضافه کرد که ما آن را از طریق این. سپس آنها بازی “نگه دارید در سمت آفتابی,” قوم ترانه نکردم کارتر خانواده و بزرگ در طول رکود بزرگ.

“با تشکر دوباره برای بیرون آمدن و دیدن ما” Yoakam گفت: چند آهنگ بعد. “امیدوارم ما را می توانید کمی سرگرم کننده جدی و هوشیار حاضر در کشور ما و در سراسر جهان است.”

من از نوع فقط ذوب شده را به جای من برای نود دقیقه پس از آن چون من نشده و این آرامش در هفته. من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم برای رفتن به یک کشور نشان می دهد به من وجودی ترس assuaged.

با تشکر از شما آقای Yoakam. من نیاز است که.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im