لس آنجلس (CBSLA) – به جای یک خط تیره دیوانه به پای صندوق های رای در روز اول رای گیری آن را بیشتر شبیه به یک قطره.

لس آنجلس اصلاحی آن سیستم رای گیری در این سال به امید گرفتن بیشتر مردم به پای صندوق های رای. به جای باز کردن سنجی و مکان فقط برای یک روز این تعداد شروع به باز شدن مراکز رای گیری روز شنبه است که کار هر روز منتهی به مارس اولیه 3 روز انتخابات.

“آخرین باری که ما به صف شدند تا درب این خیلی بهتر است” گفت: جورج گونزالس بود که یکی از اولین بازیگران رای خود را در غرب هالیوود محل. “این همه رفت و بسیار آرام! من کمی عصبی در مورد آن چرا که من نه که خوب با رایانه است.”

علاوه بر اضافه کردن 10 روز بیشتر برای ساکنان به رای شهرستان نیز تصمیم گرفتند برای ارتقاء همه رای گیری در مکان های با صفحه نمایش لمسی رای مارک دستگاه.

“این است که خیلی بهتر از [سیستم قدیمی] گفت:” رای دهندگان اریک Carbone.

با مقدار زیادی از نظرسنجی کارگران برای کمک به کسانی که تصمیم به رای دادن در یک روز نیست سمت چپ به شکل جدید دستگاه های خود را.

“مرد نیمه به من کمک کرد از طریق آن” Carbone گفت.

رای دهندگان را ندارد و تنها آنهایی که کار kinks. مکان های مختلف باز کمی دیر به عنوان نظرسنجی کارگران تلاش برای به دست آوردن چیزهایی که اخراج کردن.

یک محل در غرب هالیوود ندارد هر دستگاه رای گیری در همه— به عنوان یک توجه داشته باشید در دروازه کارگردانی رای دهندگان به یک نظرسنجی در سایت این نزدیکی هست. با 11 روز به رای و توانایی در حال حاضر رای گیری در هر محل رای گیری در شهرستان هیچ کس به نظر می رسید بیش از حد ناراحت از ناراحتی.

وجود دارد که قبلا 4200 سایت های رای گیری در L. A. شهرستان است. که تعداد قطع شده است به 976 با 232 شنبه باز برای 11 روز اجرا شود. بقیه باز خواهد شد توسط شنبه آینده برای چهار روز رای گیری دوره است.

“آن را می دهد فرصت های بیشتر برای همه ما نه فقط خودم” گونزالس گفت: از اوایل سیستم رای گیری. “بنابراین اگر کسی بیمار است و یا آنها را مجبور به کار آنها ندارد و به دست رای گیری.”

یک لیست از مراکز رای گیری و ساعت خود را می توان در بخش ثبت نام سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im