زمانی که موبایل را نوار و پیتزا در بسته 2915 غرب 44 خیابان در ژوئن 2018 برای تعمیر خسارت تگرگ به سقف, محله از دست رفته یک نقطه جمع آوری برای مواد غذایی و نوشیدنی خود را با خانواده و دوستان است اما مردمی نیست چرا که فرض آنها این محل را به زودی بازگشایی شده است. اما در ماه های عینک و هیچ نشانه ای از ساخت و ساز پدید آمده و سپس نام جدی سالن شد و وحشت شروع به گسترش در رسانه های اجتماعی.

یک معشوق محله پیتزا فروشی به نام بعد از ارنست Capillupo که تا به حال اجرای این محل به عنوان یک نوار دهه قبل از آن در مورد جایگزین می شود توسط برخی از مرسوم جدید مواد غذایی, سالن ؟ خواهد پیتزا بازگشت ؟ چه خواهد شد از مدرسه قدیمی, ایتالیایی, محیط است که مشتریان از 3 فرزندان رستوران ایتالیایی که نقل مکان کرد و در بعد اصلی موبایل بسته در اواسط 1980s به یاد می آورد بنابراین از روی علاقه?

The old bar, even older ceiling and new tropical plants at Earnest Hall.گسترش

قدیمی, نوار, حتی سقف و جدید گیاهان گرمسیری در صورت جدی سالن.

علامت Antonation

A view of the coffee counter and new sign near the restrooms.گسترش

نمایی از قهوه ضد و نشانه های جدید در نزدیکی دستشویی.

علامت Antonation

بله موبایل از بین رفته است و با آن کلاسیک عمودی نشانه آن است که واقع در سمت جنوب ساختمان. جدی سالن باز خواهد شد این چهار شنبه, مارس 25 اما این تغییرات نیست به عنوان ترسناک به عنوان شما ممکن است تصور کنید.

اولین ساختمان و رستوران تغییر نکرد دست; آن را هنوز هم در حال اجرا توسط شهر خیابان سرمایه گذاران این گروه که در اصل باز موبایل Bar & پیتزا در سال 2009 (پس از 3 فرزندان منتقل اروادا). و رستوران در عملیات قادر در دست آشپز استرلینگ رابینسون که زندگی در دنور از او یک بچه بود و فرود اولین رستوران خود را در این بخش از شمال غرب دنور زمانی که او هنوز یک نوجوان است. آشپز نیز مسئول بیلی مسافرخانه شمال شهرستان و باشگاه افسران و اخیرا نظارت افتتاح لا Loteria Taqueria در برادوی است. موضوع مشترک از طریق همه از eateries این است که آنها در خیابان های شهر, خواص و اجرا توسط جو Vostrejs پت مک هنری و میله واگنر.

“ما ضربه را با تگرگ و می دانستند که ما تا به حال به آن را تعطیل کند اما پس از آن جو و میله رو جدی ارائه در ساختمان, بنابراین ما تا به حال صبر کنید که به بازی” رابینسون توضیح می دهد. فروش هرگز اتفاق افتاده است اما آن را بازسازی برنامه های چند ماه پشت برنامه.

Fried ravioli with marinara.گسترش

سرخ شده راویولی با سس مارینارا.

علامت Antonation

Rhode Island-style calamari.گسترش

رود آیلند سبک کالاماری.

علامت Antonation

Chicken parm with fettuccine alfredo.گسترش

مرغ parm با فتوچینی آلفردو.

علامت Antonation

چیزهای دیگر است که تغییر نکرده در حال پیتزا و نوار. نوار خود را دقیقا به عنوان آن را در سال 2009 با یک ردیف طولانی از بیش از سی شیر دسته و به اندازه کافی فضای قفسه اجازه می دهد تا برای یک نونما کوکتل منو. اما سقف بالای آن شده است را به اصلی تیرچه و تیر که قوس بیش از کل باز اتاق ناهار خوری در اصل یک خودرو نمایندگی, نمایشگاه, حتی قبل از Capillupo خود را باز کرد بار در سال 1943.

پیتزا دستور العمل است که عمدتا همان (فقط با یک اشاره بیشتر ادویه و چاشنی اضافه شده به اصلی نیویورک به سبک, دستور العمل های ایجاد شده توسط آشپز شان کلی که در حال حاضر اجرا می شود خود را SK مقررات) اگر چه روش تولید کمی متفاوت است. موریسون اشاره می کند که یک داغ جدید سنگ سنگ فر (که منتقل پیتزا در یک سیستم در حال حرکت گرانیت اسلب) اجازه خواهد داد تا تولید را افزایش دهد و به کاهش در زمان انتظار و را انتخاب کنید و تحویل کارآمد تر. اما در مورد علاقه های قدیمی هستند از جمله موبایل بهترین فروشنده یک پای صدر با آناناس هالاپینیو بیکن و پیاز.

بزرگترین تفاوت سپس نام باز طرح و قهوه جدید نوار که در آن Skee-Ball ماشین آلات یک بار ایستاده بود. رابینسون می گوید که نام و اتاق ناهار خوری پیکربندی پیوسته از رستوران در حال حاضر می آید در سراسر به عنوان بیشتر از یک سالن آبجو (یا “birreria” را نشانه می بالد) از یک سری از سگمنتال فضای ناهار خوری. “واقعا این ساختمان توابع تقریبا به عنوان یک پارک یا فضای عمومی” او اشاره می کند. “و ما را انتخاب کرد ‘جدی’ به عنوان ادای احترام به Ernie بلکه به دلیل ایده درست بودن این محله است.”

بنابراین تجسم جدید یک سالن در حس که آن را باز و پر از ردیف جمعی جداول اگر چه هنوز هم وجود دارد cushy غرفه در یک گوشه و جداول کوچکتر در جدیدتر شرق بال از ساختمان. و آن را تا حدودی از یک میکرو سالن غذا از شما قادر به نشان می دهد تا ساعت 6 صبح برای نوشیدنی قهوه (ساخته شده با آگاه دانه های قهوه) شیرینی و گرفتن و رفتن صبحانه موارد مانند burritos و ساندویچ. و تمام جداول و سالن مناطق سیمی با اتصالات USB, بنابراین شما می توانید پلاگین در کار و در صورتی که سبک خود را.

Pesto pizza with bacon and tomatoes.گسترش

پستو, پیتزا با بیکن و گوجه فرنگی.

علامت Antonation

Crumbled meatball, caramelized onion and garlic top one of the new pies.گسترش

فروپاشید کوفته پیاز کاراملی و سیر بالا یکی از جدید کیک.

علامت Antonation

Pizza and cocktails are still the thing at Earnest Hall.گسترش

پیتزا و کوکتل هنوز چیزی جدی در سالن.

علامت Antonation

فراتر از پیتزا وجود دارد آیلند سبک کالاماری (سرخ شده به پایان رسید و سرخ کرده با گوجه فرنگی و فلفل) کوفته در سس قرمز و مرغ پارمسان با فتوچینی آلفردو, یک, کلاسیک, سالاد سزار ساخته شده با آنچوی و سرخ شده راویولی به عنوان بزرگ به عنوان زیر لیوانی نوشیدنی. در نوار کوکتل اجرا از مرسوم Negronis به كلاسيك هاروی Wallbangers به یک تاریک و طوفانی پانچ با housemade آبجو زنجبیل که مدیر کل برایان Mantz می گوید یک نوشیدنی امضا.

“ما درک می کنیم خاطرات مشترک, اینجا,” رابینسون متحده است. “اما این است که دیگر فقط یک محله. هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از یقه آبی, افراد, اما, نیز وجود دارد جوان مرفه خانواده ها با کودکان.”

جدی سالن امیدوار است به درخواست تجدید نظر به همه در این محله که آیا شما در حال توقف در برای شاد-ساعت خلال (تنها زمان پیتزا فروخته خواهد شد با تکه) اقامت در قهوه و همکاری کار و یا در آوردن کل باند برای یک جشن (رابینسون وعده شما نمی خواهد نیاز به فشار جداول با هم به جای گروه های بزرگ). این موبایل را نشانه رفته است (آن را اهدا شده به نشانه موزه) و نام جدید احساس می کند شاید کمی بیش از حد مدرن برای یک محله. اما کسی به آن را نگه دارید در مقابل شما اگر شما هنوز هم در تماس جدی هال موبایل — و یا حتی اگر شما خود را سفارش پیتزا با آناناس.

جدی سالن قهوه کانتر باز خواهد شد از 6 صبح تا 8 بعد از ظهر روزانه با منوی کامل در دسترس برای ناهار و شام از ساعت 11 تا 10 p. m. روز شنبه از طریق شنبه و تا 11 بعد از ظهر در روزهای شنبه و یکشنبه. تماس 303.955.5580 یا رستوران مراجعه کنید وب سایت برای جزئیات بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im