کارلوس سانتانا و زمین و باد و آتش فقط اعلام معجزه آسا فوقالعاده 2020 تور که به دنور در این تابستان. این اولین باری خواهد بود که زمین و باد و آتش و سانتانا به اشتراک گذاشتن یک مرحله با هم.

تور شروع می شود در تاریخ 19 ژوئن در سن دیگو و پس از اتمام در 29 آگوست در تمپا, فلوریدا; دنور کنسرت تنظیم شده است برای پپسی مرکز در ژوئیه 1.

“این یک شادی بزرگ و افتخار به همکاری-به اشتراک گذاری موسیقی با شکوه عناصر زمین باد و آتش. ما مشتاقانه منتظر به لذت و شادی و وجد!” یادداشت سانتانا در بیانیه ای اعلام کرد این تور است. “من احساس می کنم مثل یک مرد 20 ساله در مرحله پخش با باند و ارائه آنها انرژی باور نکردنی بر روی هر آهنگ. زمانی که ما به این مرحله ما می دانیم که ما را لمس قلب خود را و شما را به آواز خواندن, گریه, خنده و ترک نگرانی و ترس خود را پشت سر گذاشت. نشان می دهد از ویژگی های این بازدید دیروز امروز و فردا…با انرژی!”

برای چند تن از اعضای زمین باد و آتش دنور نشان می دهد خواهد بود زادگاه کنسرت. Philip Bailey لری دونن و اندرو Woolfolk همه پیوند های عمیق به این شهر شدند و القاء به کلرادو Music Hall of Fame در سال 2017.

“ما هیجان زده به سنگ ایالات متحده آمریکا در کنار دوستان ما کارلوس سانتانا و باند خود را با خود به خارج از نمودار نوازندگی و انرژی بالا نشان می دهد می گوید:” بیلی در اعلام. “ما در حال رفتن به را توانا عناصر جهان به مرحله و طرفداران در سفر آنها را هرگز فراموش نکنید. این است رفتن به یک انفجار!”

فروش بلیت در ساعت 10 صبح روز شنبه, مارس 28 در پپسی سنتر و زندگی ملت وب سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de