ادی رابرتز راه اندازی نوازندگان امداد اورژانس صندوق

جدید Mastersounds’ مارس تور لغو شد به دلیل تلاش برای کاهش سرعت گسترش coronavirus. ادی رابرتز گروه گیتاریست و رهبر گروه است که زندگی در دنور می گوید او نگرانی در مورد نوازندگان که تکیه بر پول نقد مباحث هفتگی و اقامت به پرداخت صورتحساب و او می خواست برای کمک به.

بنابراین او راه اندازی یک نوازندگان امداد اورژانس صندوق از طریق غیر انتفاعی بازپرداخت خود را ضبط برچسب رنگ قرمز و بر اساس بروکلین اجتماعی-عدالت, گروه موسیقی, صدای ذهن جمعی.

“ما فکر کردیم که” بیایید بلافاصله باز است که برای نوازندگان به درخواست و در همان زمان دریافت کمک های مالی از مردم که ممکن است به عنوان آسیب دیده به جامعه موسیقی است'” رابرتز می گوید.

با صندوق موسیقی زنده حامیان می تواند به طور مستقیم به ثبات مالی از مردم در صنعت موسیقی که آمار گرفته از COVID-19 لغو شد.

متقاضیانی که واجد شرایط دریافت خواهد کرد microgrants اعم از $100 به $500 برای پوشش مسکن و مواد غذایی و مراقبت های پزشکی و هزینه های دیگر. مردم می تواند کمک به صندوق و نوازندگان و صنعت پرسنل می توانید درخواست برای کمک های مالی در اینجا.

صاحبان سروانتس’ شاهکار سالن در حال حاضر اهدا کرد.

“این یک زمان بسیار دشوار برای نوازندگان است که زندگی خود را از انجام زندگی می کنند نشان می دهد” سروانتس’ مالک اسکات Morrill در بیانیه ای گفت. “پس از قطعیت در چه مدت این بیماری همه گیر خواهد شد و آخرین آن را مهم تر از همیشه برای کسانی است که می تواند کمک به تراشه. ادی همواره بسیار اندیشمندانه با جمع آوری پول برای سازمان های مختلف در گذشته و همچنان به کمک به جامعه موسیقی با نوازندگان امداد اورژانس صندوق است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im