برای مردم سگ و خود را خزدار دوستان حیوان خانگی-استقبال محدوده اجواتر عمومی بازار ثابت بهشت بیش از حد خوب درست باشد. زمانی که سالن غذا و خرده فروشی بازار باز در 5505 غرب خیابان 20 ماه نوامبر گذشته قوانین خود را مجاز به خوبی رفتار سگ اصحاب را به همراه صاحبان آنها به ناهار خوری خوب است که احاطه شده توسط بیش از یک دوجین counter-سرویس مواد غذایی و آشامیدنی فروشندگان.

اما سالن غذا سگ روز شماره.

اواخر هفته گذشته اجواتر بازار عمومی اعلام کرد و در آن Facebook صفحه و نشانه های ارسال شده در درب های ورودی که آن را متوقف خواهد کرد و اجازه می دهد سگ ها به غذا سالن ناهارخوری آغاز آوریل 1.

در اینجا پیام ارسال شده:

ما تاسف به اطلاع شما است که با توجه به وضعیت بهداشت و درمان مقررات ما دیگر نمی خواهد اجازه می دهد تا سگ در داخل سالن غذا به صورت روزانه موثر مارس 1st. ما قدردانی از همه شما که به ارمغان آورده اند و سگ خود را با ما و ما مشتاقانه منتظر دیدن شما و دوستان خزدار خود را در اصلی ما در سطح پتیس. در ارتباط باشید به صورت اختصاصی سگ-دوستانه رویدادی خواهد بود که به زودی در اجواتر عمومی بازار است.

شهر مریلند واقع شده است در جفرسون کانتی و Jefferson County عمومی وزارت بهداشت در ابتدا به سالن غذا چراغ سبز برای pooches چون هر فروشنده مواد غذایی عمل خود را متمایز رستوران فضایی که همه بودند به طور جداگانه بازرسی (و مورد نیاز برای سگ-free) و اجواتر بازار عمومی مدیریت جمعی فضای ناهار خوری که در آن هیچ آمادگی برای مواد غذایی رخ می دهد.

اما این ترتیب ثابت بیش از حد نزدیک به کلرادو مقامات راحتی.

در حالی که ایالت کلرادو ممکن است اخم بر حیوانات خانگی در مواد غذایی-خدمات مناطق, قانون جدید معرفی شده است که در صورت تصویب خواهد شد و حداقل آن را آسان تر برای شما برای لذت بردن از پاسیو زمان در عمومی با سگ خود را. سنا لایحه 20-78 فقط با تصویب مجلس سنا رای و در حال حاضر سر به خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im