سرمقاله: آزادی همه یا هیچ چیز

امروز سرمقاله با اندکی اصلاح شد و برای اولین بار منتشر شده در جولای 4, 2014:

جان آدامز ناقص اما احترام دولتمرد است یکی از مورد علاقه ما پدران موسس تا حدودی به این دلیل او در سمت چپ بیشتر ثبت نوشته شده است از هر بنیانگذار و تا حدودی به این دلیل او معتاد نسبت به endearingly دردناک خود بازتاب.

                                                                                                                                                                                                                       

به اعتقاد او ما را جشن آزادی ما هر جولای 2 دلیل بود که روز کنگره قاره ای اول رای برای استقلال. اما اعلامیه استقلال نبود تایید شده تا دو روز بعد و در نتیجه پس از توماس جفرسون زبان اسیر روح 1776 4 جولای دستگیر تعطیلات سالانه.

خواهد مردم شده اند گفت: “مبارک دوم” به جای “خوشحال چهارم” تا به حال Adams شده است درست است ؟ ما اهمیتی بسیار برای هر دو سلام. آن روز استقلال. اجازه استفاده از نام است که ما را به یاد آنچه که تعطیلات را جشن می گیرد.

و جفرسون کلمات ؟ حقیقت گفته شود, بسیاری از اعلامیه فاقد فصاحت اغلب گفته به اما ما مدیون به این عبارت:

“ما این حقایق را به خود مشهود است. که همه انسانها برابر خلق شده اند که آنها وقف توسط خالق خود را با برخی unalienable حقوق است که در این میان زندگی, آزادی و پیگیری خوشبختی است.”

                                                                                                                                                                                                                       

به یاد داشته باشید که گذشت. شما نمی واقعا در آغوش آزادی مگر اینکه شما در آغوش این کلمات. شما نمی واقعا در آغوش آزادی برای خودتان مگر اینکه شما نیز در آغوش آن برای دیگران است.

که سخت تر از آن برای تلفن های موبایل به دلیل بعضی اوقات از دیگران ممکن است قضاوت ما برای آنها چگونه باید زندگی خود. ما باید ارزش آزادی خود را به اشتباه بیشتر از ما ارزش ما اعتقاد است که ما حق دارند.

وجود دارد به عنوان همه ما می دانیم چقدر به انتقاد در مورد امریکا. ما یک کشور مناسب. ما دچار کاستی شده است و هر ملتی در تاریخ است. و اخیر حرکت به سمت بیشتر عدالت اجتماعی قطعا به یاد همه ما از آن است.

اما اجازه دهید ما به یاد داشته باشید که با وجود همه ما نقص ما هنوز هم یک چراغ امید برای توده ها نشسته در سراسر جهان مبتلا به خشونت های فرقه ای ریشه در قبیله ای و مذهبی قرار گرفته است.

                                                                                                                                                                                                                       

آن است که امریکا از جنایات یا از تعصب و تبعیض است. اما ما تکامل است.

ما آزادی ایده آل است که در ادامه به پیشرفت از سال به سال. ما به عنوان یک عاقل به ما یادآوری روز دیگر یک فانوس دریایی از امید چون ما متعهد به دیدن که کسانی که نفرت نمی تبدیل شدن به یک بخشی از آینده ما است.

نگاه در داخل و حومه مدارس و آنها پر از دانش آموزانی که از خانواده سرچشمه همه در سراسر جهان. با وجود قومی و تفاوت های اقتصادی همه ما متحد هستند آرزوی ما برای مدت طولانی و موفق و شاد زندگی برای فرزندان ما.

زیرا ما در یک کشور بر اساس اصول تامین حقوق بشر و زندگی با قانون ما همه به دنبال خود ما تعریف شادی.

که شایسته جشن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de