در 17 فوریه سال 2020

Chuicago Sun-Times

                                                                                                                                                                                                                       

که می تواند نگه داشتن شم نامزدها برای درهم کوبیدن تا انتخابات ؟ شما

در فقط در مورد هر انتخابات شما در سراسر شم نامزدها.

این داوطلبان که نام آنها قرار داده و در رای گیری برای تنها هدف از طراحی آرا از کسی دیگری. آنها نمی مبارزات انتخاباتی و یا جمع آوری پول و یا به بوق زدن در مورد برنده شدن. کار آنها این است که به اشتباه رای دهندگان و آدامس تا آثار صادقانه انتخاب است.

دادگاه نمی تواند آن را متوقف کند و نه واقعا می تواند در دولت و قوه مقننه. چگونه یک قاضی یا نماینده مجلس تعریف که یک œreal’� نامزد و که ‘œsham’� بدون تاسیسات در سراسر دموکراتیک روند ؟

آن را به شما است.

بهترین دفاع در برابر یک شم نامزد تحصیل رای دهندگان.

یک دادگاه فدرال را در اب راه رفتن را به این موضوع در سال گذشته با توجه به یک دست کت و شلوار ظ توسط Jason گونزالس مجلس Michael J. Madigan حریف در سال 2016 مقدماتی حزب دموکرات در 22 منطقه. گونزالس ادعا کرد که Madigan قرار داده بود دو شم نامزدها در انتخابات – یک مرد و یک زن با هیسپانیک نام خانوادگی – برای گرفتن رای به دور از گونزالس.

اما ایالات متحده در منطقه قاضی Matthew F. Kennelly حکومت در برابر گونزالس در ماه اوت گفت گونزالس آیا شواهد کافی.

روز یکشنبه جان Seasly از بی عدالتی سازمان دیده بان گزارش داد در خورشید بار است که تعدادی از آشکار شم نامزد در انتخابات برای judgeships در طبخ شهرستان است. این نامزدها نام سیلی که گزارش کرده اند بدون صندوق-بالا بردن و یا هزینه های آنها قابل توجه وجود ندارد در مبارزات انتخاباتی حوادث.

                                                                                                                                                                                                                       

حق اجرا برای دفتر – برای به دست آوردن یک رای گیری بدون پریدن را از طریق مسخره بازی hoops – ضروری است در یک دموکراسی است. اما به اطمینان حاصل شود که یک نامزد حداقل حداقل معتبر و جدی ما قوانین انتخابات در حال حاضر اعمال برخی از محدودیت. یک نامزد باید امضای بیانیه ای از نامزدی به طوری که نام خود او قرار داده است نه در انتخابات بدون اجازه. و می تواند نامزد باید به جمع آوری تعداد معینی از طومار امضا.

اما چگونه است که رفتن به متوقف کردن مایک Madigan که ارتش کوچک از سیاسی کارگران می تواند جمع آوری به اندازه کافی معتبر امضا برای قرار دادن بابا نوئل در انتخابات?

شم نامزدها معمولا برنده تنها درصد کمی از آرا اما این است که اغلب همه که مورد نیاز برای خنثی کردن یک حامی دشمن.

هر رای یک شم نامزد بازیگران در جهل. بیشتر رای دهندگان استخوان تا در یک مسابقه بیشتر از یک شم نامزد خواهد آمد تا خالی است.

ما از شما می خواهیم به عنوان یک رای دهنده به انجام مشق شب خود را.

___

فوریه 18 سال 2020

این (شامپاین) اخبار-روزنامه

زمان در حال رشد است کوتاه برای رفع این دولت خود شکست قانونی redistricting روند

                                                                                                                                                                                                                       

وجود دارد مقدار زیادی از هوا داغ سیاسی و مانور لفاظی های شناور در اطراف اسپرینگفیلد در مورد یک پیشنهاد ثبت در مجمع عمومی این هفته که اجازه می دهد رای دهندگان به سپردن قانونی gerrymandering به خاکستر پشته Illinois تاریخ است.

اما صحت عبارت بودند هرگز صحبت زمانی که مادلین Doubek, مدیر اجرایی, تغییر, ایلینوی, هشدار از پیامدهای منفی عدم قرار دادن این اقدام در نوامبر سال 2020 رای گیری.

‘œThe زمان برای پایان دادن به gerrymandering در حال حاضر به طوری که ما نه زین با 10 سال دیگر از نقشه ها که بشدت رقابت و سرکوب رای دهندگان’ انتخاب’� Doubek گفت.

که البته تنها چیزی است که دموکرات مجلس Michael Madigan و احتمالا جدید سنا رئیس جمهور همین هارمون در حال شمارش – در حال قادر به قرعه کشی جدید دولت قانونی منطقه نقشه که œstifle رقابت و سرکوب رای دهندگان’ انتخاب’� از طریق 2032.

به همین دلیل قانونگذاران در حال حاضر ایستاده در یک چنگال در جاده ها است. یکی از راه های حفظ از زمان gerrymandering روند منجر به بیشتر از همان – غیر رقابتی مجلس نمایندگان و سنا انتخابات که در آن برنده شده اند از پیش تعیین شده. دیگر ارائه می دهد رای دهندگان چشم انداز رقابتی تر انتخابات که از ویژگی های بیشتر در انتخاب و بالقوه اصلاح سیاسی دائمی کنترل تغذیه است که مقامات منتخب خود ،

برای واجد شرایط برای رای گیری پیشنهاد اصلاح قانون اساسی – HJRCA 41 – باید دریافت پشتیبانی از سه پنجم از هر دو مجلس نمایندگان و سنا. برای تبدیل شدن به بخشی از ایلینوی, قانون اساسی, اندازه گیری باید به تصویب سه پنجم از رای دهندگان.

اگر آن اتفاق می افتد باید به قرار دادن یک رای گیری است و انتظار می رود به تصویب. نظر سنجی های عمومی نشان می دهد قریب به اتفاق پشتیبانی از این ایده از سلب وقت قانونگذاران از قدرت خود را در قرعه کشی ولسوالی در اثر برداشت خود را از رای دهندگان.

اما سوال بزرگتر این است که آیا یا Madigan یا هارمون هرگز اجازه اندازه گیری قرار داده می شود به یک رای در مراجع قانونگذاری آنها را کنترل.

بیشتر پیچیده این است که رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر همه اما رها شده و حمایت خود را از اصلاح. او ادعا کرد به اندازه گیری زمانی که او برای انتخابات در سال 2018 است. اما او گفت: به تازگی او را بررسی خواهیم کرد هر چه نقشه Madigan می فرستد و او را و تصمیم بگیرید که آیا او تصویب.

اصلاحیه پیشنهادی توسط ائتلافی از دموکرات ها و جمهوری خواهان پایان دادن به این نوع نفوذ سیاسی.

این امر نیاز به 17 نفر از اعضای یک کمیسیون مستقل منصوب شده توسط دادگاه عالی ایالت به رسم مرزهای قانونی برای اعضای مجلس نمایندگان ایالات متحده و همچنین به عنوان دولت مجلس نمایندگان و سنا. پانل خواهد بود محروم از پایگاه خود را نقشه برداری در تصمیم گیری های حزبی عوامل است.

دولت دموکراتیک بهداشت ، ملیندا بوش گفت: لازم است اندازه گیری تبدیل شدن به قانون به دلیل ‘œgerrymandering است باعث خرابی دموکراسی ما.’�

Gerrymandering اشاره به عمل باستانی رسم قانون گذاری نقشه ها در یک راه است که به اعضای نقشه-زیر شلواری حزب مشخص سیاسی ،

به عنوان یک نتیجه از gerrymandering در سال 2011 دموکرات ها در حال حاضر لذت بردن از supermajorities در هر دو مجلس نمایندگان و سنا.

دور بعدی نقشه-نقشه کشی برنامه ریزی شده است برای 2021 پس از سرشماری سال 2020. این روند قرار است به اطمینان حاصل شود که مجلس نمایندگان و سنا ولسوالی ها تقریبا برابر جمعیت, اما آن را در طول تاریخ لنت خود را به استثمار خود را علاقه مند به قانونگذاران.

عمل است و نه فقط یک مسئله در ایلینوی اما در سراسر کشور. تعدادی از کشورهای تجدید نظر خود را redistricting فرآیندهای در راه است که میله های بی امان تعصب ویژه در ایالت ایلینوی است.

در حالی که طرفداران این اندازه گیری صورت نبرد دشوار خود را هدف این است که به جای فشار به اندازه کافی در دیگر قانون گذاران است که آنها را به نوبه خود فشار Madigan و هارمون اجازه می دهد تا اقدامات به قرار دادن یک رای در مجلس نمایندگان و مجلس سنا.

آن را سخت به تصور کنید Madigan تا کنون بازده در این موضوع را صادقانه در راه است. در واقع تعداد نامعین قانونگذاران که علنا در آغوش اصلاحات در شمارش یا Madigan یا هارمون به کشتن آن در پشت صحنه.

که راه سیاست است که در ایلینوی. دولت نه تنها خستگی ناپذیر فاسد اما رهبران آن نیز غیر مستقیم و بدبینانه. با اینحال یک گروه دو حزبی راه اندازی کرده است تلاش برای تصویب معنی دار و تغییر ساختاری در راه کسب و کار انجام شده است.

اگر آنها نمی, برنده شدن در این اندازه مردم ایلینوی از دست خواهد داد.

___

در 17 فوریه سال 2020

(دکتور) هرالد و نقد و بررسی

آیا ایلینوی سزاوار تر نفوذ در انتخابات ریاست جمهوری مسابقه ؟

وجود دارد هیچ کار اشتباهی با پیشنهاد ایلینوی باید اولین دولت به رای دادن در انتخابات مقدماتی. ایده خوب است. فقط انتظار نداریم که آن را به تصویب رسید.

در میان ذرات از ضعیف به کار گرفته آیووا قفقاز در اوایل این ماه ملی ناظران در ادامه به سوال تاکید بر آیووا به عنوان یک سکوی پرتاب برای آرای انتخابات ریاست جمهوری. علاوه بر آن به مقدار قابل توجهی از اعتبار به انتخاب نسبی تعداد انگشت شماری از مردم آیووا نمایندگان شان وجود دارد معتبر انتقاد از کمی دولت نتایج را تحت تاثیر واقعی ملی اولیه مسابقه به دلیل تعداد محدودی از نمایندگان فراهم شده دولت است.

‘œIf شما به دنبال برای یک دولت که مردم نشان دهنده تنوع امریکا نگاه هیچ بیشتر از ایلینوی,’� فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر توییتی هفته گذشته است. ‘œIt زمان برای ترین نماینده دولت در کشور برای اولین بار در کشور.’�

آیا ایلینوی ترین نماینده دولت به بحث باز است. یک مطالعه NPR صفوف ایلینوی در شماره 1 پس از کانزاس و آریزونا. را از آن چه شما خواهد شد. نیوهمپشایر و آیوا که از دهه 1970 انجام داده اند وزن زیاد در روند انتخابات را منعکس نمی کند جمعیتی یا سیاسی تنوع آمریکا قطعا وجود دارد روشن تقسیم بین شهری و روستایی و ایلینوی ایستاده می تواند در به عنوان نماینده بیشتر از کسانی که رای گیری بلوک های که به نظر می رسد یکهو در سراسر کشور است.

اما ایلینوی چهره موانع از هر دو شرایط و خاص خود را انجام می دهند. ایلینوی بهداشت ، Dick Durbin گفت: او می خواهم به دولت در اوایل درگیر در فرایند تصمیم گیری اما ‘œIowa و نیوهمپشایر مصمم به اولیه در دو سال پیش صورت لزوم ، ‘” ما هرگز, هرگز, همیشه, بود که برای اولین بار در خط.’�

دیوید Greising, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت دولتی بهتر ارتباط آورده تا بیشتر prescient نقطه. ‘œThe فیل در اتاق است, فساد,’� او گفت:.

که نه فیل در اتاق است. این عبارت نشان می دهد آن چیزی است که آشکار است اما یک موضوع مردم نمی خواهند به بحث در مورد. ایلینوی خواسته های فساد در آن سیاست بود فیل در اتاق است. اما ما نمی توانیم فرار فدرال جستجوهای اتهام و استعفا از ما رهبران سیاسی.

یا شاید ساده تر پاسخ به Greising یک طعنه آمیز ‘œOh شما فکر می کنم پس؟’�

ایلینوی نیست حتی نشان دادن این توانایی به نگه داشتن آن رای گیری رول تمیز…. غیر شهروندان ثبت شده است. زیر سن قانونی شهروندان باید نزدیک به ثبت رسیده است. ثبت نام سابق زندانی شده اند به اشتباه لغو شد.

هنگامی که شما یک مشکل وجود دارد هیچ کار اشتباهی با پله بالا و ارائه یک راه حل جایگزین. در یک جهان متفاوت است, ایلینوی می تواند یک انتخاب خوب. در سال 2020, اما, ایلینوی است که با داشتن مشکل به اندازه کافی که دست زدن به آن را در حال رفتن به اجازه می دهد برای رای دادن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im