خلاصه اخبار سرمقاله:

این مونستر بار. فوریه 25, 23020

هیئت مدیره مدرسه در عمل در سایه به آتش تاج نقطه سرپرست.

                                                                                                                                                                                                                       

تاج نقطه جامعه مدرسه Corp. هیئت مدیره مدرسه عامل در سایه و مالیات دهندگان و جامعه شایسته پاسخ.

این آخر هفته بار خوانندگان متوجه شدند که دیرین سرپرست ترزا Eineman بود تحت فشار قرار دادند از او در کار است.

اما سوال واقعی این است که چرا و افرادی که از پرداخت مالیات که صندوق عمومی سیستم مدرسه سزاوار یک توضیح.

Eineman برگزار شد در این پست برای 15 سال ریاست منطقه یک مدرسه که همیشه رتبه به عنوان یکی از نخبگان مدرسه عمومی شرکت ها در دولت است.

تاج نقطه سرپرست قرار داده شده در پرداخت را ترک کنند; هیئت مدیره نام اقدام رهبر

در عین حال او دریافت کلمه از هیئت مدیره مدرسه در هفته گذشته که او می تواند قرار داده شده در مرخصی اداری که او ممنوع بود از پله بر روی اموال مدرسه و که هیئت مدیره در نظر دارد به فسخ قرارداد خود را قبل از تاریخ انقضا آن.

می گویند Eineman را اخراج کرده است ایجاد سردرگمی عمومی افراطی است کتمان حقیقت با توجه به:

هیئت مدیره مدرسه اذعان می کند این است که به دنبال فسخ Eineman قرارداد بدون علت.

                                                                                                                                                                                                                       

مجبور مرخصی اداری و تلاش فردی گری از Eineman می آید کمتر از یک سال پس از هیئت مدیره مدرسه تمدید قرارداد خود به اجرا از طریق 2021.

ایندیانا وزارت آموزش و پرورش مدرج منطقه عملکرد در سال 2018 با “یک” است که بالاترین رتبه بندی تحت دولت مدرسه سیستم پاسخگویی.

شش تن از تاج نقطه 10 ابتدایی, مدارس متوسط و بالا برنده چهار ستاره مدرسه نامگذاریهای در تازه ترین لیست ساخته شده در دسترس است.

بیش از 96 درصد از کراون پوینت دانش آموزان فارغ التحصیل دبیرستان در سال 2018 است که بالاتر از متوسط است.

به طور مداوم بالا علائم اشاره شده در Eineman را ارزیابی عملکرد از جمله 99.4% اثر امتیاز برای 2018-19 سال تحصیلی با توجه به وکیل او.

                                                                                                                                                                                                                       

____

فورت Wayne مجله Gazette. 1 مارس سال 2020 است.

فرودگاه پرواز به عنوان شهرستان سفیر

واقعا درک خوبی فرودگاه خدمات باید تصور کنید که تاثیر بد فرودگاه خدمات در یک منطقه که در تلاش برای رشد.

به deplaning مسافر فرودگاه منتقل برداشت اول از یک جامعه است. چگونه از آن آسان است برای پرواز به شهر و یا خارج از آن ممکن است تعیین کند که آیا مسافر می گرداند و یا relocates وجود دارد. در به طور فزاینده جهانی آمریکا, اقتصاد, کسب و کار نمی خواهد حرکت و یا حتی ممکن است ترک یک جامعه که فرودگاه را فراهم می کند دسترسی آسان به بازارهای دیگر. کارگران ماهر با توجه به یک مکان جدید برای زندگی و کار ممکن است تمایلی به انتقال اگر محدود خدمات هوایی آن را دشوار است به نگه داشتن در تماس با بستگان خود را به کودکان و نوجوانان و از کالج و یا تعطیلات.

برای بسیاری از مردم اضافه کردن محاسن و معایب زندگی در شمال شرقی ایندیانا به فورت وین فرودگاه بین المللی مطمئنا می افتد به علاوه ستون. در دهه گذشته فرودگاه نگه داشته است سرعت به فورت وین از رکود بزرگ پدید آمده و شروع به reimagine آینده آن است.

فرودگاه اضافه شده سرویس به مراکز کسب و کار در نیوآرک نیوجرسی و فیلادلفیا و به اوقات فراغت تساوی مانند پونتا گوردا و ساراسوتا ، به عنوان مسیرهای جدید موفق هواپیمایی متقاعد شدند به اضافه فوق العاده پرواز و مقصد جدید.

پس از 10 سال رشد, Fort Wayne, Allen County Airport اقتدار اعلام مسافری در مجموع تا به حال یک بار دیگر شکسته فرودگاه تمام زمان ضبط” برای چهارمین سال متوالی. بیش از 791,800 مسافران در پرواز و در طول سال 2019 یک 4.53% افزایش بیش 2018. ساراسوتا پرواز اعلام شد و در ماه نوامبر. در ماه گذشته گفت: Allegiant فصلی پروازها به مقصد لاس وگاس آغاز خواهد شد در ماه ژوئن ‘” دادن فرودگاه 14 nonstop مقصد.

به نظر می رسد روشن شدن فرودگاه این رشد کمک کرده است تا درایو Fort Wayne رشد نیز هست. اما اسکات Hinderman قدرت اجرایی مدیر فرودگاه هدایت به دور از این مفهوم مانند یک هواپیمای مسافربری اجتناب از تلاطم.

‘œAn فرودگاه است که یک شاخص خوب از اینکه چگونه اقتصاد در منطقه’� او تصدیق می کند. ‘œIt خواهد بود اگر ما می توانیم اعتبار, اما ما نمی توانیم. افزایش رشد کاملا یک شاخص از اقتصاد است. مردم در حال پرواز از فورت Wayne به انجام کسب و کار و یا افرادی هستند که به فورت وین به انجام کسب و کار.’�

تشکیل شده در سال 1985 قدرت است که یک نهاد عمومی است که نظارت اسمیت میدان فرودگاه, عمومی هوانوردی فرودگاه و همچنین فورت وین بین المللی است. فدرال فرودگاه توسعه کمک های مالی پرداخت اجاره و هزینه های دیگر ارائه بسیاری از بودجه; 15% می آید از countywide مالیات مالیات. قدرت حکومت توسط یک هیئت امنا انتخاب شده توسط Fort Wayne شهردار تام هنری و Allen County کمیسیون.

قدرت تمرکز بر عملیات و نگهداری نه تنها برای خدمت به مسافران اما برای متقاعد کردن شرکت های هواپیمایی برای حفظ سرمایه گذاری در اینجا Hinderman گفت. در میان پروژه های اخیر این فرودگاه ورودی شده است و دوباره آن علامت است بهبود یافته است. در این سال پارکینگ خواهد بود repaved و سایبان صدر با پانل های خورشیدی اضافه شده در اجاره-ماشین منطقه است.

در حال حاضر در مراحل طراحی یک نوسازی و توسعه ترمینال با تکنولوژی های برنامه ریزی شده برای اوایل سال آینده. میان دولت چهار اولیه فرودگاه Hinderman گفت: فورت وین را به کوچکترین ترمینال.

آن است که آیا مرغ یا تخم مرغ از توسعه اقتصادی, Fort Wayne بین المللی است که این منطقه را جلوی درب به جهان است. ادامه موفقیت و شمال شرق ایندیانا را به طور جدایی ناپذیری مرتبط است.

____

Kokomo تریبون. 1 مارس سال 2020

اصلاح طلبان را حفظ خواهد کرد مبارزه با

ndiana قانونگذاران باید به وضوح به را فراموش کرده ام چگونه دموکراسی قرار است به کار.

رای دهندگان باید در انتخاب نمایندگان خود اما در ایندیانا دوباره در سال آینده این خواهد بود که راه دیگری در اطراف. قانونگذاران خواهد بود انتخاب رای دهندگان خود را.

در اوایل زمان جلسه قانونگذاران معرفی پنج جداگانه اقدامات با هدف اصلاح پس از یک دهه redistricting روند اما تلاش هیچ جا رفت.

یکی از این لوایح کردم حتی یک جلسه کمیته.

این اتفاق در وجود یک کمپین مردمی به رهبری علت شایع اتحادیه زنان رای دهندگان و شهروندان اقدام ائتلاف.

این گروه برگزار شد جلسات عمومی در سراسر کشور. آنها نوشت: نامه به سردبیر. آنها خود را به نام قانون گذاران. آنها حتی نشان داد تا در خانه ملت به صحبت کردن با قانونگذاران چهره به چهره است.

و هیچ یک از آن کار می کرد. نمایندگان منتخب خود نکردند.

همه ما باید نا امید کرد.

زمانی که سیاستمداران مسئول این فرایند آنها تمایل به همه چیز نگاه از یک حزبی چشم انداز. آنها اغلب قرعه کشی ولسوالی که به نفع یک حزب و یا دیگر و چشم پوشی از جوامع از جمله شهرها و استان ها, مناطق و محله ها.

در راه بیش از حد بسیاری از موارد این مناطق ترک یک حزب با چنین مزیت این انتخابات است که به طور موثر بیش از در اصلی. نامزدها بیش از حد اغلب خودشان صحبت به حاشیه و سازش می شود یک کلمه کثیف.

Gridlock است که منظور از روز است.

فقط برای روشن شدن این نباید حزبی مسئله است. یک دهه پیش دموکرات ها در کنترل ایندیانا در مجلس نمایندگان و جمهوری خواهان بودند دفاع از اصلاحات. در حال حاضر جمهوریخواهان مسئول و دموکرات هستند که خواستار تغییر دهید.

از طریق آن همه طرفداران اصلاحات را حفظ خواهد کرد. آنها خواهید بود دوباره سال آینده اصرار دارد که نمایندگان مجلس با انجام این تلاش ها در نور روز.

آخرین بار ایندیانا کشید جدید مناطق قانونگذاران برگزار شد جلسات عمومی اما زمان خاموش بود. نقشه ها هنوز رتبهدهی نشده است به پایان رسید تا کمی وجود دارد به بحث در مورد. و هنگامی که نقشه ها در نهایت می آیند عمومی تا به حال کمتر از سه هفته به ارائه بازخورد قبل از نقشه ها شد و در نهایت تایید شده است.

سال آینده, طرفداران اصلاحات را فشار برای زمان بیشتری داشت و کار به گسترش فرصت ها برای ورودی های عمومی به شهروندان به طور متوسط یک فرصت برای رسم نقشه های خود را.

هدف در اینجا این است که به رای دهندگان بخشی از فرایند و طرفداران اصلاحات خواهد کار را به انجام است که با یا بدون کمک از ایندیانا قانونگذاران.

___________

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>