اگر چه قانونی است که احتمالا در اینجا به ماندن در کلرادو و کشورهای دیگر با تاسیس ماری جوانا صنایع THC قدرت امروز تجاری گلدان محصولات تبدیل به یک هدف برای ضد ماری جوانا سازمان.

در حالی که قدرت نبرد شده است برپا قبل در کلرادو با طرفداران محدودیت از دست دادن که مبارزه دور دیگری می تواند در این کار می کند.

در اوایل این ماه, ماری جوانا فعالان صنعت و اعضای نگران شد که شایعات شروع به چرخش که یک پیشنهاد برای کلاه محتوای THC در تجاری محصولات ماری جوانا می تواند به معرفی در کلرادو مجمع عمومی این سال است. در حالی که نمایندگان مجلس انتظار نداریم که چنین اقدامی در واقع به نظر می رسد در این سال آنها اذعان دارند که موضوع مطرح شده توسط anti-ماری جوانا سازمان در طول دو بسته-درب نشست.

“من می خواهم آن را مورموری بدون یک لایحه در این سال می گوید:” دولت نماینده Jonathan خواننده.

تجاری ماری جوانا تمرکز محصولات می تواند رسیدن به بیش از 90 درصد THC با گونه های گل قادر به تست و بیش از 20 درصد است. قانونی مخالفان می گویند که قدرت این محصولات می تواند منجر به افزایش نرخ اعتیاد و روان پریشی در حالی که طرفداران ماری جوانا پزشکی و صنعت نمایندگان استدلال می کنند در حمایت از آزادی های فردی و گفت که مطالعات بیشتری در مورد THC اعتیاد مورد نیاز و اشاره کرد که بسیار متمرکز محصولات استفاده می شود برای درمان شرایط خاص پزشکی

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

مقننه زبان پیشنهاد یک قدرت محدود نشد و در سال 2016 در حالی که ابتکار پیشنهاد یک قدرت محدود سقوط کوتاه از انتخابات همان سال و یک پیشنهاد قدرت متمم به یک 2019 لایحه overhauling تجاری ماری جوانا قوانین ندارد از حمایت کافی برای حتی رفتن به یک رای. از آنجا که تلاش شکست خورده هوشمند روش به ماری جوانا, اصلی, طرفداران از کسانی که قدرت کلاه طرح در کلرادو متمرکز بر مبارزه با قدرت و قانونی در ایالات مانند کانکتیکات نیوجرسی و نیویورک.

“ما به طور فعال درگیر در تلاش برای فشار به صورت یک قدرت کلاه در حال حاضر در کلرادو مقننه می گوید:” سام ارشد مشاور سیاست لوقا Niforatos. “قوه مقننه است که بسیار گوش دادن به لابی های صنعت در حال حاضر است.”

پس از انتخابات از فرماندار Jared پلیس و چند تن دیگر ماری جوانا پسند قانونگذاران در سال 2018 یک مناجات از قبوض جدید در حال گسترش دولت گلدان صنعت را با موفقیت به تصویب از طریق قوه مقننه است. اما لابی های صنعت بر این باورند که هوشمند کلرادو یک سازمان متعهد به نگه داشتن گلدان از دست کودکان ممکن است در تلاش برای فشار به جلو یک قدرت محدود را. نمایندگان از هوشمند باید به طور مستمر لابی برای THC محدودیت در طول نظارتی ذینفعان جلسات و گردهمایی های دیگر و حتی با قرار دادن یک بیلبورد در منطقه مترو دنور در سال گذشته هشدار به والدین در مورد قدرت تجاری ماری جوانا برچسب آن را “سخت مخدر است.”

هوشمند کلرادو کاهش یافته است به نظر امکان جدید قدرت قانون در کلرادو به جای اشاره Westword به نامه ای که هوشمند رئیس داگ رابینسون ارسال دنور پست در ماه ژانویه ، حمایت رئیس کمیته بانکی سنای مایک Crapo پیشنهاد که فدرال حد 2 درصد THC در ماری جوانا قانونی اضافه شود به امن بانکی قانون — لایحه ساخته شده است که آن را از طریق مجلس نمایندگان ایالات متحده است که اجازه می دهد بانک ها و موسسات مالی به خدمت دولت قانونی گلدان کسب و کار — به منظور آن را به حرکت به یک رای گیری مجلس سنا و یک ژانویه op-ed منتشر شده در واشنگتن آزما در آن هوشمند بنیانگذاران دایان کارلسون می کند همان است.

کارلسون آیا صحبت با Westword در اوایل سال 2019 در مورد هوشمند کلرادو کمپین یک THC محصول محدود و گفت ماری جوانا رگولاتور “در پشت هشت توپ” در کلرادو و “نه با نگه داشتن بازار است.”

اما THC حد پیشنهاد شده توسط Crapo و ستایش هوشمند کلرادو و 3 درصد کلاه سام شده است هل دادن در کشورهای در سراسر کشور هستند و هر دو گریه به دور از محصولات فروخته شده در درمانگاه (2016 تلاش در کلرادو به نام برای 15 درصد THC محدود). این باعث می شود قدرت-محدودیت مکالمه یک “کل nonstarter” با گلدان صنعت و پلیس دولت با توجه به Niforatos.

“بدیهی است که فرماندار پلیس روشن ساخته است که او همه را در بر ماری جوانا در هر شکل و فرم و دولت نشان می دهد که آن را به هر گونه انتقاد از صنعت” او می گوید.

هیچ دولتی است که در حال حاضر قانونی ماری جوانا دارای یک THC حد بر روی محصولات. فلوریدا قانونگذاران با توجه به 10 درصد کلاه THC در ماری جوانا پزشکی, محصولات, چند, در حالی که تجاری قانونی و اندازه گیری در حال حرکت از طریق ورمونت مقننه دولت را محدود خرده فروشی ماری جوانا گل به 30 درصد THC و کنسانتره به 60 درصد THC است.

عنوان مطلب متحده از نظر قانونی ماری جوانا, Niforatos پیش بینی کرد که سام و هوشمند کلرادو ادامه خواهد داد و با استفاده از قدرت استدلال به عنوان یک راه برای فشار ممنوعیت و یا اضافه کردن guardrails به قانونی ،

“من فکر می کنم که مردم در حال رفتن به شروع به صحبت کردن در مورد این مطلب. ما آن را با قانونگذاران این که آیا آن را در کلرادو و یا هر جای دیگر و آنها واقعا نمی دانم در مورد آن,” او می گوید. “افرادی که طرفدار شاهدانه هستند freaked توسط قدرت محدودیت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im