لس آنجلس (CBSLA) — در بیش از دو هفته از رای دهندگان تصمیم خواهد گرفت که باید در حال اجرا بزرگترین دادستانی در ایالات متحده است.

دادستان منطقه جکی Lacey جورج Gascón و راشل رسی صحبت می کنند در یک کاندیدای فروم برگزار شد در ژانویه. (CBSLA)

در این مسابقه وقت لس آنجلس دادستان منطقه جکی Lacey سابق سان فرانسیسکو دادستان منطقه جورج Gascón و سابق فدرال مدافع راشل رسی.

Lacey که اتمام دومین دوره اول انتخاب شد در سال 2012 به ضرب و شتم جنایی دادستان آلن جکسون در ماه نوامبر انتخابات با 55 درصد آرا. در سال 2016 او انتخاب خواهد شد پس از در حال اجرا unopposed.

اما به تازگی Lacey مواجه شده است به انتقاد از گروه های مانند سیاه و سفید زندگی می کند توجه بیش از او آشکار تمایل به تعقیب مشخصات بالا مظنون مانند اد باک و ماموران اداره پلیس لس آنجلس که به ضرب گلوله غیر مسلح سیاه مردان است.

“شما لازم نیست فایل موارد به دلایل سیاسی به نفع خود نقاط یکجور دوربین عکاسی” لاکی گفت: در دفاع از رکورد او در مصاحبه با O’DONNELL لس آنجلس.

در سایت Lacey می گوید او پیشگام پیشگامانه سلامت روانی و تلاش و مبارزه انسان علیه و تحت فشار قرار دادند به ممنوعیت زندانهای خصوصی در میان دیگر دستاوردهای.

هر چند او را متوقف کرده است و حضور در انجمن های عمومی برای منطقه وکیل نژاد پس از heckled و فریاد زد: بیش از در حالی که در تلاش به صحبت می کنند. در یک فروم در ژانویه چند معترضان حذف شدند به عنوان مخاطب شعار, “جکی Lacey باید برود!”

“اگر آنها نمی تواند کنترل معترضان به طوری که آنها تنها اعتراض زمانی که من صحبت می کنند و همه مخالفان من می تواند صحبت می کنند که واقعا یک بازی عادلانه زمین” لاکی گفت: از تصمیم خود.

مرتبط با: Feb. 18 رای دهندگان مهلت ثبت نام برای 3 مارس اولیه انتخابات ریاست جمهوری

اما او دو رقبا گفت: آنها شگفت زده با خشم بیان شده توسط برخی از ساکنان شهرستان.

“من فکر می کنم بسیاری از خشم به خصوص در آفریقایی جامعه” Gascón در مصاحبه ای گفت:.

“و چون او موفق به ملاقات با جامعه” رسی در مصاحبه ای گفت:.

با توجه به Gascón سابق پلیس لس آنجلس گروه دستیار ارشد تحت لایحه براتون واقعا تایید شده توسط خواننده John Legend Lacey رهبری است و نه بهبود ایمنی از شهرستان.

“واقعیت این است که تحت جکی Lacey و تحت سیاست که اتفاق افتاده این شهرستان ما امن تر,” او گفت:.

Gascón معمار از گزاره 47 تبدیل شده است که تعدادی از غیر خشونت آمیز و جنایت به جنحه و پاک زمان زندان در ارتباط با این جنایت ادعا می کند در وب سایت خود را که L. A County بزرگترین شهرستان و بزرگترین زندانبان در کشور است.

“اگر قفل کردن مردم کار می کرد و سپس L. A. شهرستان خواهد بود امن ترین شهرستان در جهان است, اما ما نمی,” او گفت:.

“اگر ما نگاهی به این حقایق تنها مطالعه سیستماتیک از سرپا نگه داشتن 47 یافت که آن را مرتبط به هر گونه افزایش در جرم” رسی گفت.

Rossi, یک مدافع که او نیز در کار قضایی مجلس سنا می گوید در وب سایت خود را که در کاهش جرم و جنایت و پایان دادن به جرم حبس دو از او در اولویت است.

“اجازه دهید بحث در مورد اصلاحات” رسی گفت. “اجازه دهید بحث در مورد امن اصلاحات است.”

و در حالی که هر سه نامزد می گویند آنها می خواهند اصلاحات همه آنها رویکرد است که اصلاحات در راه منحصر به فرد.

برای Lacey اصلاحات به معنای محاسبه و اندازه گیری تغییرات.

“بعضی اوقات این اصلاحات به تصویب رسید اما هیچ کس فکر می کند در مورد عواقب” Lacey گفت. “هیچ کس واقعا می شود به علف های هرز و می گوید:” اشکالی ندارد ما باید این مکانیسم است.'”

برای Gascón اصلاحات به معنی ساخت شهرستان امن تر در حالی که از بین بردن زباله های مالی.

“اگر من انتخاب ما در حال رفتن به تبدیل شدن به یک جامعه امن تر,” او گفت:. “اما ما در حال رفتن به بسیار دقیق در مورد راه ما با استفاده از پول است.”

و برای رسی اصلاحات به معنی استفاده از تجربه دنیای واقعی برای اطلاع رسانی به تصمیم گیری او.

“من نامزد که صحبت کردن در مورد اصلاحات خاص” او گفت:. “از آنجا که من نامزد که در دادگاه اتاق و درک اصلاحات است که لازم است.”

اولیه انتخابات صورت می گیرد آوریل 3. اگر نامزد دریافت بیش از 50 درصد آرا در اولیه بالا دو نامزد پیشرفت خواهد کرد و به یک رواناب در ماه نوامبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im