لس آنجلس (CBSLA) – وقت گیل کیسنرس و عربستان رقیب جوان کیم در حال رفتن سر به سر برای کالیفرنیا 39 کنگره صندلی.

زود بازده نشان می دهد کیم کشیدن جلو در هر سه شهرستان به نمایندگی از این منطقه با حدود 56 درصد از آرا. کیم و کیسنرس در حال اتمام و جلوتر از استیو Cox مستقل رقیب در مسابقه. کیم و کیسنرس خواهد شد به احتمال زیاد در حرکت به صورت خاموش در انتخابات عمومی ماه نوامبر.

جوان کیم گفت: هواداران به سر منزل از شب انتخابات به آماده شدن برای کار واقعی را به نفع خود 39th کنگره منطقه در ماه نوامبر. (اعتبار: CBSLA)

با وجود نتایج نسبتا نزدیک کیم گفت: حامیان در انتخابات حزب شب به خانه بروید و گرفتن برخی از خواب به آماده شدن برای کار واقعی منتهی به ماه نوامبر است.

“من می خواهم همه را نمی شود به طوری راضی,” او گفت:. “ما باید یک ماراتن طولانی جلوتر از ما. این کار واقعا آغاز می شود در حال حاضر.”

کیسنرس به تماشای مسابقه از واشنگتن دی سی اما اورنج کانتی دموکراتیک صندلی ادا Briceno برگزار شد پایین قلعه برای هواداران خود در جنوب کالیفرنیا.

“ما واقعا افتخار رهبری خود را,” او گفت:. “او را گرفته تا ACA برای همه, امریکا, و آن را واقعا بسیار مهم برای ما به نگه داشتن ما در بهداشت و درمان. ما هیچ شکی نیست که او تشکیل خواهد شد و انتخاب مجدد او به نمایندگی از ما در سی”

OC حزب دموکرات صندلی ادا Briceno برگزار شد پایین قلعه در جنوب کالیفرنیا حامیان وقت گیل کیسنرس که به تماشای این انتخابات آشکار از سی (اعتبار: CBSLA)

در 2018, کیسنرس شکست کیم سه درصد را به تصرف خود یک جمهوری خواه برگزار شد ایالات متحده در کاخ صندلی در جنوب کالیفرنیا. کیم سابق دولت قانونگذار کار برای سال برای بازنشستگی جمهوری خواه در کنگره اد رویس که خالی صندلی در سال 2018 و تایید کرده ،

با کیم شکست چهار جمهوری خواه برگزار شد خانه ولسوالی تمام یا بخشی از آن را در نارنجی شهرستان کالیفرنیا یک بار در سراسر کشور شناخته شده ایران دژ در جنوب شرقی لس آنجلس منتقل شده در یک انتخابات دموکراتیک ستون. این تغییر به معنای آن است که کانتی — ریچارد نیکسون زادگاه و محل کتابخانه ریاست جمهوری — تنها دموکرات ها به نمایندگی از ساکنان آن در واشنگتن در حال حاضر.

The 39th کنگره منطقه شامل بخشی از لس آنجلس نارنجی و سان برناردینو شهرستان از جمله شهرهای فولرتون, Buena پارک دیاموند و یوربا لیندا.

اینجا کلیک کنید برای کامل سوپر شنبه نتایج انتخابات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de