لس آنجلس (CBSLA) – زود بازده نشان می دهد در این مسابقه برای پر کردن کالیفرنیا 25th کنگره منطقه صندلی به احتمال زیاد رفتن به یک انتخابات در ماه مه.

دموکرات کریستی اسمیت و جمهوری خواه مایک گارسیا پیشرو انتخابات برای پر کردن صندلی که قبلا برگزار شده توسط کتی هیل.

پس از هیل یک دانشجوی سال اول حزب دموکرات استعفا داد در سال گذشته در بحبوحه رسوایی و اخلاق پروب جمهوری خواهان بودند رقابت به امن صندلی خود را در حالی که دموکرات ها امیدوار بودند به نگه داشتن از آن. نامزدهای مورد نیاز 50 درصد به علاوه یک رای را به صندلی امشب.

دموکرات کریستی اسمیت آدرس حامیان در سه شنبه شب انتخابات ، (اعتبار: CBSLA)

نتایج دو ساعت پس از این نظرسنجی بسته شده نشان می دهد اسمیت در سرب با حدود 30 درصد از آرا. گارسیا است که در آینده نزدیک دوم با 26 درصد آرا. هر دو در حال تلاش برای ضرب و شتم جمهوری خواه استفن نایت که در سابق وقت و از دست صندلی هیل در سال 2018 است. شوالیه در حال حاضر حدود 21 درصد از آرا.

اگر در این مسابقه می رود به یک انتخابات ویژه انتخابات عمومی در ماه مه 12 خواهد شد تعیین خواهد شد که در خدمت باقی مانده از تپه دوره با دو finishers از روز سه شنبه انتخابات رقابت برای صندلی.

اسمیت به دریافت تاییدیه از چندین بالا مشخصات دموکرات ها از جمله نانسی پلوسی و کامالا هریس. او گفت: این جمعیت در شب انتخابات حزب است که او را آماده به مبارزه برای صندلی در یک انتخابات.

“ما می دانیم بر اساس امشب اعداد آن را بسیار به احتمال زیاد ما را به یک مارس 12 رواناب به دفاع از این صندلی” او گفت:. “چشم ملت را به نوبه خود به کالیفرنیا 25.”

در شب انتخابات جمع آوری گارسیا گفت: او را ادامه خواهد داد برای اجرای یک کمپین مردمی به امید تبدیل منطقه قرمز.

جمهوری خواه مایک گارسیا امیدوار به نوبه خود در کالیفرنیا 25th کنگره منطقه قرمز با این انتخابات است. (اعتبار: CBSLA)

“که عنصر سحر و جادو در اینجا,” او گفت:. “این درست است تلاش های مردمی. مردم شناخت که من وطن پرست هستم و نه یک سیاستمدار.”

در علاوه بر این به ویژه انتخابات همان نامزدها روبرو هستند در یک به طور منظم برنامه ریزی اولیه انتخابات برای همان صندلی. بالای دو مانكن را به بیش از صندلی در طول تاریخ 3 نوامبر انتخابات عمومی. اسمیت نیز پیشرو این انتخابات در اوایل گرداند.

25 منطقه امتداد از سانتا کلاریتا به Simi Valley.

اینجا کلیک کنید برای کامل سوپر شنبه نتایج انتخابات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de