انتخابات سال گسترش اطلاعات غلط چالش های محلی اخبار

پراویدنس, R. I. — هنگامی که یک جمهوری خواه در حال اجرا برای کنگره در حومه شیکاگو توییتی که خود را دموکراتیک حریف تاون هال حوادث بودند فقط دعوت آنها آن را افشا و خنثی.

زمانی که ایلینویز’ فرماندار دموکرات گفت: حقوق بازنشستگی تغییر را ذخیره کنید دولت تا آنجا که $25 میلیارد آنها تاریخ است که عمدتا نادرست و بیش از حد.

                                                                                                                                                                                                                       

بهتر است دولت در ارتباط است بخشی از یک موج جدیدی از روزنامه نگاری محلی رسانه ها در تلاش برای جلوگیری از سیل از اطلاعات غلط است که به طور فزاینده ای گسترش یافته و به سطح محلی از کنگره مسابقات به مبارزات انتخاباتی برای شهرداری و انجمن ها.

‘œThere است گسترش اطلاعات غلط سرمایه گذاری در مغلوب ساختن پیشی جستن استراتژی تکرار چیزی است تا زمانی که مردم آن را باور,’� گفت: David Kidwell سابق خبرنگار تحقیقی در شیکاگو تریبون که در حال حاضر منجر انجمن واقعیت-چک کردن تلاش. ‘œIt همیشه رفته اما مردم هماهنگ تر به آن را در حال حاضر و گرسنه برای این نوع از روزنامه نگاری.’�

سیاسی و اطلاعات غلط است که اغلب در نظر گرفته شده ملی و بین المللی چالش, در بخشی به دلیل روسیه مبتنی بر پیش فرض و رباتها که گسترش ادعاهای دروغین و ایجاد بخش در تلاش برای نفوذ در انتخابات در ایالات متحده و خارج از کشور. اما آن را به طور فزاینده ای به یک مشکل بر خیابان اصلی هم به عنوان نامزدهای محلی و سیاستمداران اطلاعات غلط اتخاذ تاکتیک و محلی, اخبار سازمان های کوچک یا تعطیل ترک ساکنان با کمتر از منابع معتبر اطلاعات است.

بازمانده رسانه های سازمان در پاسخ همکاری با واقعیت-چک کردن سازمان هایی مانند شیکاگو دولتی بهتر انجمن و ایجاد جدید ضد اطلاعات غلط در پروژه های. آنها نیز دوباره purposing سنتی, گزارش, تکنیک های مناسب دوران doctored فیلم آنلاین impersonators و حزبی سایت masquerading به عنوان اخبار.

                                                                                                                                                                                                                       

این واقعیت چک های منتشر شده توسط این بهتر, دولت, ارتباط, برای مثال, در نتیجه یک همکاری بین شیکاگو سان تایمز و PolitiFact, واقعیت این بررسی متعلق به سازمان های غیر انتفاعی موسسه پوینتر. PolitiFact مشابه مشارکت در 12 ایالت دیگر.

این نوع از مشارکت مهم تر از همیشه با بسیاری از رسانه های خبری محلی خشک و کاهش سال کاهش. توانایی شناسایی و تماس با اطلاعات نادرست در سطح محلی قرار داده خواهد شد برای تست در این سال انتخابات است.

‘œIt کار ما برای تشخیص بین واقعی و جعلی و آن را تنها سخت تر و سخت,’� گفت: Mike Mulcahy این سردبیر رادیو دولتی مینسوتا که راه اندازی یک جدید ضد اطلاعات غلط ابتکار عمل در ماه ژانویه است. “چگونه ما در رسیدگی به این (اطلاعات غلط) یک سوال کلیدی برای دموکراسی ما فرهنگ ما را ملت ما.’�

لقب ” œDisinformation 2020: می تواند به شما آن را باور کنید ؟ “, MPR را آنلاین و در هوا تلاش به دنبال افشای اطلاعات غلط به بررسی چگونه آن را گسترش آنلاین و کمک به مخاطبان خود اعضای اجتناب از آن است. Mulcahy گفت: در این سال انتخابات خواهد بود تمرکز اصلی برای این طرح اگر چه نه به طور انحصاری است.

                                                                                                                                                                                                                       

یکی از اولین قطعات منتشر شده به عنوان بخشی از سری دقیق چگونه رسانه های اجتماعی شایعاتی در مورد صدها یا حتی هزاران نفر از پناهندگان مسلمان بودن اسکان در یکی از مناطق روستایی ایالت مینه سوتا شهرستان منجر به ممنوعیت پناهندگان – حتی اگر وجود دارد هیچ برنامه است.

در حالی که وجود دارد هیچ کمبود گزارش خارجی تاثیر مبارزات نادرست در سطح محلی دریافت نکرده تا آنجا مورد توجه است. در بخشی که به دلیل کمتر وجود دارد خبرنگاران به تماس از کسانی که مسئول اطلاعات غلط.

حدود 1800 روزنامه آمریکایی بسته شده اند پس از سال 2004 نزدیک به دو سوم از تمام شهرستانهای ایالات متحده در حال حاضر هیچ محلی روزانه مقاله با توجه به تحقیقات به رهبری دانشگاه کارولینای شمالی روزنامه نگاری, استاد, پنه لوپه, الهه شعر و موسیقی Abernathy. کسانی که برای زنده ماندن باید کمتر خبرنگاران و کمتر داستان: ایالات متحده در اتاق های خبر از دست داده اند و یک چهارم از نیروی کار خود را از سال 2008 با توجه به تجزیه و تحلیل مرکز تحقیقات پیو.

‘œMany مردم دیگر از منابع معتبر اطلاعات در سطح محلی و در سطح دولت,’� گفت: Abernathy سابق اجرایی در نیویورک تایمز و وال استریت ژورنال.

برای جبران, اخبار سازمان های در حال همکاری با یکدیگر و یا با واقعیت-چک کردن سازمان هایی مانند PolitiFact به گسترش توانایی خود را به اطلاعات غلط. اخیر تجزیه و تحلیل توسط موسسه پوینتر یافت بیش از 50 ایالات متحده واقعیت-چک کردن سازمان در حال آماده شدن برای انتخابات امسال با 31 از آنها با تمرکز بر دولت ها و جوامع محلی.

یکی از این کشور بزرگترین صاحبان ایستگاه های تلویزیونی TEGNA اعلام کرده قصد دارد به گسترش آن واقعیت-چک کردن ابتکار به عنوان شناخته شده بررسی کنید. همچنین کار با اولین پیش نویس بین المللی و غیر انتفاعی است که به مطالعه و دعوا اطلاعات غلط به آموزش خبرنگاران در تمام 49 از آن اتاق های خبر در راه به نقطه و پوشش اطلاعات نادرست آنها را در جامعه خود.

‘œFewer از 15 درصد از روزنامه نگاران ایالات متحده در منطقه و ملی انتشارات می توانید بررسی کنید اطلاعات غلط آنلاین; ما با هدف افزایش این تعداد در سال جاری’� گفت: Claire وردل اولین پیش نویس را از بنیانگذاران و مدیر.

روزنامه نگاران می توانند بهتر در پوشش اطلاعات غلط حتی اگر سازمان خود را از نبود یک تمام وقت واقعیت-بررسی تیم گفت: شادی مایر بنیانگذار و مدیر ساراسوتا فلوریدا سازمان مبتنی بر اعتماد, اخبار, که با این نسخهها کار با سازمان های خبری به افزایش اعتبار و تعامل مخاطبان.

رسانه های محلی شرکت کرده اند یک فرصت منحصر به فرد برای مقابله با اطلاعات نادرست پس از مطالعات نشان می دهد آمریکایی ها تمایل به اعتماد آنها را بیشتر از ملی رسانه های مایر اشاره کرد.

او توصیه می کند که خبرنگاران یادگیری اصول اولیه پوشش آنلاین اطلاعات غلط مانند این که چگونه برای اجرای یک جستجوی معکوس تصویر برای گرفتن توییتر شبه و یا چگونه برای جلوگیری از تقویت ادعاهای دروغین به سادگی با گزارش آنها.

‘œHow ما جلوگیری از فریب خورده خودمان را در یک زمان از منابع کمتری?’� او پرسید.

کاهش منابع خبری محلی نه تنها افزایش خطر که سیاستمداران و دیگران می مبالغه یا دروغ بدون عواقب, اما آن را نیز بدان معنی است که ساکنان به دنبال اطلاعات در مورد جوامع خود را به طور فزاینده ای تبدیل به محلی تابلوهای پیام و رسانه های اجتماعی که در آن virality است که اغلب تاکید بر دقت و صحت.

در نتیجه می توان باطل حلقه بازخورد که در آن کاهش نگاری منجر به بیشتر اطلاعات غلط و بیشتر بی اعتمادی برخی از آن با هدف خبرنگاران محلی خود را.

جو گود شهرستان سالن خبرنگار هرالد اخبار از سقوط در رودخانه ای در ماساچوست است و پوشش اخبار محلی برای دو دهه به طوری که او می داند که به انتظار مقاومت – حتی زاج یا تهدید دعاوی هنگامی که در تلاش برای نگه داشتن سیاستمداران پاسخگو باشد.

اما او انتظار ندارد که در سال 2018 کسی را ایجاد ناشناس وب سایت با نام خود را به عنوان آدرس, این برنامه شامل یک حلقه بی پایان از یک ویدئو کلیپ از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “œYou جعلی اخبار!’�

‘œIt را بدست زشت,” گود از وی خواست تا در مورد نقش اطلاعات غلط و آزار آنلاین در حال بازی در سیاست های محلی. ‘œWe ببینید چه چیزی اتفاق می افتد در صحنه بین المللی و آن را به trickling پایین محلی.”

این صنعت مشکلات مالی هستند و به trickling پایین بیش از حد: گود کاغذ در حال حاضر کوچک کارکنان آن و به تازگی اعلام کرد قصد دارد فروش خود را در مرکز شهر تاریخی به وضعیت هزینه های.

Jasiel کرریا سپس شهردار این شهرستان بعد از بستری ایجاد صفحه به عنوان یک راه به عقب بر گردیم در گود که تا به حال گزارش گسترده در شهردار کیفرخواست در فدرال به اتهام اخاذی. او می رود در دادگاه بعد از این سال.

کرریا را ‘œfake اخبار’� سایت بدوی نسبت به حزبی وب سایت popping تا در سراسر کشور طراحی شده اند که به مانند نگاه سنتی, اخبار رسانه های. ساکنان به دنبال اخبار واقعی در مورد جامعه خود می تواند به راحتی فریب این سایت ها که اغلب نوشتن در مورد مسائل – مالیات, مهاجرت جرم – با یک شیب و با نظر قطعات masquerading به عنوان اخبار.

می توان آن را سخت برای تعیین افراد و یا گروه ها در پشت این سایت ها یا انگیزه های خود را.

لنسینگ ایالت خبرنگار مجله کارول تامپسون به حفر ده ها تن از این سایت ها در میشیگان و متوجه شد که یک شرکت بود و در پشت سایت های مختلف در دولت و نیز در ایالت ایلینوی و مریلند است. او به نام این شرکت برای مصاحبه اما آنها هرگز به نام پشت.

تامپسون گفت: او نوشت: داستان در تفکر او پدربزرگ و مادربزرگ و دیگران که او گفت: ممکن است به عنوان شک و تردید به آنها باید در مورد آنچه که آنها به عنوان خوانده شده آنلاین.

‘œThey رشد نمی کند تا با اینترنت فعال هستند اما در رسانه های اجتماعی. من فکر می کنم آنها یک زمان سخت تر افتراق بین آنچه که ممکن است قابل اعتماد و آنچه ممکن است,” او گفت:.

تامپسون گفت که او امیدوار است بیشتر خبرنگاران محلی قرار دادن یک اولویت در پوشش محلی و اطلاعات غلط است که او معتقد است در حال تبدیل شدن بیشتر شایع است.

“من فکر می کنم این دعوت ما به عنوان روزنامه نگاران – یکی از ما بسیاری از call – برای کمک به توضیح جهان,” او گفت:. ‘œIf جهان در حال تغییر است پس ما باید به دنبال آن است.’�

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de