برقی فضای احاطه شده Buffalo Grove-مراتع بازی

یک سبد برای شما یک سبد خرید برای من.

3-اشاره گر برای شما 3-اشاره گر به صورت من.

                                                                                                                                                                                                                       

این اتفاق بارها و بارها در فوریه. 7, 2020 برقی جمعه شب در ماه فوریه به عنوان حداکثر کریستی نورد مرغزار و کام هنر و صنعت از بوفالو بیشه به نظر می رسید به یک بازی شدید پیش گیری رفتن.

دو ستاره بسکتبال ترکیب برای 88 امتیاز در یکی از سرگرم کننده ترین و دراماتیک دبیرستان, رویدادهای ورزشی, من تا کنون تحت پوشش و برای مطمئن شوید که یکی از بازی های مورد علاقه من در من 23 سال فعالیت حرفه ای در هرالد روزانه.

در حالی که کریستی (42 امتیاز) و صنایع دستی (46 امتیاز) dueled (من تا به حال هرگز قبل از دیده می شود دو دبیرستان بازیکنان نمره 40-نقاط به علاوه در همان بازی) خود را به هم تیمی های ارائه شده همه از پشتیبانی مناسب. و ایستاده در اتاق تنها گذاشتند و مراقبت از برق جو است.

مقام اول در اواسط حومه لیگ شرق بود در خط. فصل به طور منظم بود و نزدیک شدن به پایان و بدنسازی در بوفالو بیشه وزوز شد.

در پایان کریستی و نورد مرغزار کردم بهترین صنایع دستی و بوفالو بیشه 93-83 اما آن را در زمان دو وقت اضافه به آن را انجام دهد.

                                                                                                                                                                                                                       

“من فکر می کنم آن را یک بازی سرگرم کننده به تماشای. من فکر می کنم ما به جمعیت آنچه آنها می خواستند برای دیدن” کریستی گفت: بعد از بازی. “و برای ما این یک بازی بزرگ است. آنها (بوفالو بیشه) آمد و به جای ما و ضرب و شتم ما با 10 و در حال حاضر ما آنها را ضرب و شتم توسط 10 در محل خود را به این معناست که ما هنوز هم در مسابقه را به نفع خود MSL.”

“چه یک دبیرستان بسکتبال بازی. دو واقعا خوب تیم دو بازیکنان واقعا خوب رفتن در هر یک از دیگر” نورد مرغزار مربی کوین Katovich گفت: لحظاتی پس از این بازی به عنوان طرفداران گذشت او را تبریک گفت. “من احترام زیادی برای Buffalo Grove و آنچه آنها انجام داده ایم و ما بچه ها مبارزه بیش از حد. آن را کاملا یک بازی سرگرم کننده در شب جمعه.

“و چیزی که بین حداکثر و Kam. فقط دو واقعا با استعداد بازیکنان بدیهی است. به همین دلیل ورزشگاه بسته بندی شده بود. مردم هم ارزش پول خود را.”

و بازیکنان رو خاطرات برای یک عمر گذشته.

کرافت گفت که تنها بازی را تغییر دهد آینده از پسران بسکتبال در بوفالو بیشه.

“این فقط یک بازی بزرگ است و هر کس بیرون آمد” هنر و صنعت گفت: پس از او پدید آمده از یک عبوس اما افتخار اتاق قفل است. “جمعیت بود واقعا به آن و من فکر می کنم آن را به ما کمک کرد در طول بازی اما همه چیز فقط کار نمی کند و در پایان که سخت است از دست دادن.

“اما من فکر می کنم ما تغییر فرهنگ در اینجا در BG. آن بوده است هرگز مانند این. هر کس در حال آمدن است به بازی. آن بزرگ محیط زیست است. این بزرگترین جمعیت من تا کنون در مقابل. هر کس به آن است. وجود دارد مقدار زیادی از استعداد های روی زمین را ببینید. این فقط یک دیوانه را تجربه کنند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im