داگ هنکه را پایدار سهم به الگین و فراتر از آن خواهد بود unapologetic, لجوج وکالت برای بی خانمان کسانی که او را می دانستند در روز جمعه گفت.

هنکه که اخیرا درگذشت خواهد شد 58 در ژوئن 12. او نوشت: در مورد او چگونه زندگی می کردند در خانه در جنگل خود را در “آرتور: یادداشت ها را از لبه” blog on Facebook.

                                                                                                                                                                                                                       

یک بنای یادبود برای Henke برگزار شد, در تاکستان کلیسا در خیابان الگین در رسیدن به یک وزارتخانه برای بی خانمان ها و دیگران در نیاز.

“برخی از افکار من و قلب من به سوی این وزارت شکل گرفت چرا که او به اشتراک گذاری آن را به مردم سراسر جهان” خیابان برسد مدیر جو Misek گفت.

Henke تاثیر صحبت کردن در جلسات شورای شهرستان و در جلسات برای بی خانمان ابتکارات و دوست داشتنی برای شرکت در گفتگو در مورد بسیاری از افراد در خیابان برسد داوطلب گرگ شیلر گفت.

“ما در مورد صحبت فقط در مورد هر چیزی” شیلر گفت. “شما نام آن او می تواند در مورد آن صحبت کنید. سیاست جهان کلیسا کتابخانه خود الگین … دولت از بی خانمان ها.”

هنکه بود جدا از بستگان خود را. او در ساوت الگین خدمت در نیروی دریایی ایالات متحده برای کمی بیش از یک سال در 20s خود بود و حسابداری مشاغل در طول سال. او مدرک لیسانس خود را از هشت سال پیش بوده و بی خانمان برای چند سال.

                                                                                                                                                                                                                       

او کاندید مورد مبارزه با اعتیاد به الکل و اختلال دوقطبی.

“او یک صدمه زدن به روح است که استفاده از الکل برای بی حس که درد” شیلر گفت.

Henke آخرین وبلاگ مطلب مارس 23. بدن او پیدا شد 11 ژوئن توسط الگین پلیس پس از هرالد روزانه در تماس با اداره پلیس در مورد رفاه خود.

“او یک مرد خوب” گفت: دوست خود سو که کاهش یافته است را به نام خانوادگی او گفت خانواده او نمی داند که او را بی خانمان. “وجود دارد چیزی است که او دوست داشت در مورد هر فرد او تا کنون ملاقات کرد. او فقط نمی خواهم به اجازه دهید مردم بدانند.”

یکی دیگر از دوستان تامی که گفت او یک “نیمکت surfer” و نیز کاهش یافته است به گذشته خود نام گفت: هنکه همیشه سعی کردم به حرکت به جلو در زندگی حتی اگر در شرایط خود را دارد.

                                                                                                                                                                                                                       

“همه ما طرف تاریک. همه ما یک چالش,” او گفت:.

Lynne کرن از هانتلی که با حضور یادبود با شوهرش گفت که او ملاقات کرد Henke حدود سه سال پیش زمانی که او شروع به رها کردن شمع برای ساکنان چادر شهرستان الگین در طول سال بی خانمان اردوگاه. در طول زمان او شروع به ملاقات او در گیل Borden کتابخانه های عمومی که او دوست داشت به مکرر و در رستوران ها آخرین بار در ماه ژانویه در Al کافه در الگین.

“او قطعا مرا لمس” کرن گفت.

از طریق وبلاگ خود, Henke لمس بسیاری از مردم Misek گفت.

“در هر جامعه ای به ویژه در حاشیه, کسی تا به ارائه یک صدای بی صدایان. و او که.”