الگین نگه می دارد و ساکنان مطلع با فیلم های آنلاین, نقشه برداری hub

شهرستان الگین شده ارسال روزانه فیلم های آنلاین با رهبران شهر ارائه به روز رسانی جدید کروناویروس و در حال حاضر آن را ایجاد یک آنلاین مرکز اطلاعات برای ساکنان.

به “کروناویروس نقشه برداری مرکز منابع” در cityofelgin.org/mappingresource می دهد اطلاعات در کسب و کار و سازمان در دولت اجباری “پناهگاه در محل” سفارش. دسته بندی های ذکر شده عبارتند از: خدمات انسانی; دانشکده مواد غذایی مراکز توزیع; باز کردن کسب و کار, مکان های عبادت و سازمان های غیر انتفاعی; رستوران; و مکان هایی که به طور موقت بسته شده است.

                                                                                                                                                                                                                       

توپی ساخته شده توسط این شهرستان در سیستم های اطلاعات جغرافیایی (GIS) تیم با کسب اطلاعات از مرکز شهر محله انجمن الگین های الگین منطقه اتاق بازرگانی ،

“ما GIS تیم با استفاده از یک نرم افزار عالی و دارای مقدار زیادی از اطلاعات. آنها بلافاصله دیدم تاثیر بالقوه با استفاده از یک نقشه به اطلاعات دقیق در دسترس عموم” شهر سخنگوی مولی Gillespie گفت.

این نقشه به طور مداوم به روز شده. کسب و کار و سازمان می تواند شامل ارسال اطلاعات در مورد عملیات خود را در cityofelgin.org/bizsurvey.

روزانه “کوروناویروس به روز رسانی” ویدئوها آغاز مارس 16 ارسال شده دوشنبه تا جمعه. آنها به ویژه شهردار دیوید Kaptain رئیس پلیس آنا Lalley آتش رئیس Robb Cagann و براد Bohner شهر سلامت عمومی مدیر.

                                                                                                                                                                                                                       

اولین اسپانیایی-زبان تصویری شامل شهرستان مدیریت تحلیلگر کارینا نوا بود که منتشر شد در این شب با نسخه انگلیسی پنج شنبه. موضوع این است که چگونه ساکنان می تواند انجام کسب و کار با این شهرستان با وجود امکانات عمومی ،

این ویدئوها نگه داشتن جامعه آگاه و متصل و پاسخ به سوالات مردم ممکن است Lalley گفت. او تصویری سهشنبه متمرکز بر اجرای “در خانه ماندن” سفارش.

“ما می خواهیم به انجام تمام کارهایی که ما می توانیم برای کمک به سهولت هر گونه استرس و اضطراب ممکن است کسی و ارائه پشتیبانی به جامعه ما از طریق این زمان,” او گفت:.

یکی از Cagann را ویدئوها هفته گذشته در مورد چگونه آتش نشانی در حال همکاری با خانه های پرستاری و مراقبت طولانی امکانات است که به خصوص در معرض خطر برای گسترش COVID-19.

“ما در حال انجام آن در هر آنچه که ما احساس می کنیم که این موضوع داغ است که نیاز به خطاب” او گفت:.

این ویدئوها نیز یک فرصت برای تقویت اطلاعیه های خدمات عمومی و یادآوری Gillespie گفت. برای اطلاعات cityofelgin.org/coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de