الگین-منطقه کودکان و نوجوانان دعوت به شرکت در یک سرشماری با مضمون هنر دیجیتال مسابقه آغاز روز شنبه.

الگین کامل تعداد کمیته راه اندازی این مسابقه با همکاری الگین منطقه مدرسه منطقه U-46 گیل Borden کتابخانه های عمومی شهرستان الگین Elgin مشارکت برای یادگیری اولیه و Centro de Informacion برای کمک به گسترش این کلمه در مورد اهمیت بودن محسوب می شود.

                                                                                                                                                                                                                       

هنرمندان شرکت کننده خواهد بود وارد نقشه کشی به صورت سه 50 دلار کارت هدیه برای آمازون و یا رستوران های محلی. کودکان از طریق کلاس 12 در کتابخانه منطقه و دانش آموزان حضور U-46 محلی مدارس خصوصی و کسانی که در خانه درس واجد شرایط هستند را وارد کنید. مطالب ارسالی باید از طریق رسانه های اجتماعی. شرکت کنندگان می توانید یک عکس از آثار هنری خود و یا پدر و مادر خود را حساب رسانه های اجتماعی. برای واجد شرایط برای نقاشی ارسالی باید شامل هشتگ #U46Counts, #GBPLibraryKidsCount یا نام U46 شهر که در آن دانش آموز در زندگی به دنبال KidsCount مانند #ElginKidsCount. آثار هنری می تواند یک نقاشی, نقاشی, تصویری یا عکاسی و باید شامل عبارت “من تعداد زیرا …”

هر شرکت کننده می توانند چند قطعه از هنر برای افزایش شانس برنده شدن. مهلت ارسال نوشته است نیمه شب در مارس 19. یک نقاشی برای کارت های هدیه شد 20. برندگان اطلاع داده خواهد شد در رسانه های اجتماعی.

اجازه می دهد تا کتابخانه به پست و وارد این هنر به این مسابقه از طریق گیل Borden کتابخانه های عمومی را در Facebook صفحه ارسال عکس به lmartin@gailborden.info.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de