الگین معترضان درخواست برای حمایت از سفید ‘متحدان

در مبارزه با نژاد پرستی و سیستمیک بی عدالتی حمایت فعال از سفید مردم بسیار مهم است سخنرانان در یک تظاهرات در الگین گفت: سه شنبه شب.

“به ما سفید برادران و خواهران که از ما حمایت شود ما با تشکر از شما برای عشق خود را و ما شما را برای بیشتر” پاستور علامت Spates اسمیت گفت: در طول “صلح آمیز هایی برای زندگی” اعتراض. “سکوت خود را باید متوجه نمی شود. آرمان گرایی خود را برای آزادی باید به عنوان با صدای بلند به عنوان آن را در صورتی که کفش در پای دیگر.”

                                                                                                                                                                                                                       

Spates اسمیت از Spates معبد کلیسا در الگین کردم برخی از بزرگترین کف زدن و تشویق از جمعیت حدود 250 نفر در طول یک رویداد است که برجسته بداهتا سخنرانان محوری جمعیت به دنبال عدالت برای مرگ جورج فلوید و اندرز مردم را به یاد تمام قربانیان از نیروی پلیس که قبل از او. فلوید درگذشت مه 25 در مینیاپولیس پس از یک افسر پلیس برگزار شد و او به زمین با فشار دادن زانو در برابر گردن خود را.

دیگر سخنران, سفید گفت: جمعیت به یاد داشته باشید که امتیاز واقعی است. “اجازه ندهید افراد دیگر به شما بگویم آن وجود ندارد به دلیل آن را ندارد.”

وجود شعارهای “نه عدالت بدون صلح” و تعداد زیادی از بوق از اتومبیل های عبور توسط. این رویداد آغاز شده و در مقابل شهرستان سالن و سپس نقل مکان کرد و در سراسر خیابان در مقابل اداره پلیس که در آن جمعیت های ریخته شده بر روی داگلاس خیابان و ترافیک مسدود شده.

دوستان آنا فلرس و تیفانی والدز که زندگی در الگین گفت: فلوید مرگ و فعالیت هایی که کشور را فرا گرفت با الهام از آنها برای حضور در اولین “Black Lives Matter” اعتراض.

                                                                                                                                                                                                                       

“من می خواستم به کمک چیزی” فلورس گفت. “حتی چیزی به عنوان کوچک به عنوان اعتراض از آن چیزی است که مفید” والدز به توافق رسیدند.

برای جولی Carley از الگین آن برای تدریس به کودکان خود کالیب 6 و لیلا, 13, در مورد مبارزه برای عدالت و علیه نژادپرستی.

“به عنوان یک خانواده آن را فقط مهم به انجام این کار به خصوص اینکه او خانواده” گفت: Carley, که, شوهر, جرمی است که هندی “برای نشان دادن حمایت برای زندگی مهم جنبش است.”

این جمعیت همچنین شعار “عدالت برای Decynthia” و “آتش Jensen” اشاره به این افسر پلیس که به ضرب گلوله کشته و Decynthia Clements از الگین در سال 2018 پس از او از ماشین های برگزاری دو چاقو پس از او کشیده شد و بیش در Jane Addams Tollway. جنسن بازگشت به وظیفه پس از تحقیقات مستقل.

رئیس پلیس آنا Lalley خطاب به جمعیت با اشاره به چیزهایی که اداره پلیس انجام داده است و در پی Clements’ تیراندازی مانند ایجاد یک مشترک بحران واحد خدمات. الگین همچنین اوایل وفق بدن دوربین.

                                                                                                                                                                                                                       

هنوز جمعیت ادامه داد: به درخواست برای جنسن را شلیک.

این رویداد توسط Rachel Elizabeth Maley, صاحب, هنوز هم زندگی, مراقبه الگین در مرکز شهر که ممکن است باز در ماه جولای.

“من قاب آن را به عنوان یک صلح آمیز هایی زمان,” او گفت: “زیرا این برای ما مهم است به اذعان این احساسات غم و اندوه, غم و اندوه و خشم.” او گفت: این مهم به اذعان تفاوت بین کسانی که غمگین هنگامی که آنها به عنوان خوانده شده در مورد خشونت پلیس در اخبار و جوامع زندگی می کنند که در آن واقعیت است.

“من امیدوارم که این را به متحدان و nonblack مردم الهام می شود نه به سادگی به متحدان اما به فعالان و استفاده از قدرت خود و توانمند سازی افراد دیگر است.”

یکی دیگر از اعتراض صورت گرفت دوشنبه شب و بیشتر در حال برنامه ریزی در روزهای آینده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de