Eli Manning برنده فوتبال نویسندگان پسر خوب جایزه

Eli Manning برنده طرفدار فوتبال نویسندگان امریکا پسر خوب جایزه خود را برای همکاری با رسانه ها.

منینگ که بازنشسته پس از 2019 فصل زمان بوده است برای سال ها برای ارتباط با رسانه های محلی و ملی. او دومین عضو از New York Giants برنده جایزه پیوستن به ماورا باربر (2006).

                                                                                                                                                                                                                       

‘œEli منینگ نمونه حرفه ای با رسانه ها از پیشرفت نجومی در سال 2004 او در لیگ, بزرگترین بازار,’� گفت PFWA جمهور و Newsday NFL نویس باب Glauber که تحت پوشش منینگ در طول تمام زندگی خود را. ‘œEli اغلب صحبت از مثال های تعیین شده توسط پدر خود و اطراف مورچه منینگ بود قطعا یک راه عالی برای یادگیری در مورد که در اطراف رسانه ها.

“حتی پس از بازی در نیویورک است فشار منحصر به فرد است که الی با برخورد به طور مداوم و نسبتا. رسانه ها جلسات خود را قفل خواهد اغلب شروع با 50 عنوان بسیاری از خبرنگاران و عکاسان و دوربین اپراتورهای اما او در جواب هر سوال – حتی زمانی که تنها یک خبرنگار در سمت چپ بود. یک نرم افزار حرفه ای.’�

منینگ شد غول’ شروع کارفرمایی برای تقریبا هر بازی برای اولین بار در 15 سال در لیگ. او جایگزین شد در دور اول پیش نویس انتخاب دانیل جونز پس از دو بازی اول از 2019. جونز آغاز شده و بعد از 10 بازی اما بعد از مچ پا آسیب منینگ بازگشت و به عنوان استارتر برای دو بیشتر مسابقات از جمله یک خانه پیروزی برابر میامی در هفته 15 که در آن او انداخت برای دو touchdowns قبل از اینکه برداشته به ایستاده اند.

منینگ بازنشسته در ماه ژانویه پس از برنده یک جفت سوپر کاسه بیش از انگلستان درآمد فوق العاده کاسه MVP غنائم. او انداخت بیش از 57,000 متری و 366 touchdowns در حرفه خود.

                                                                                                                                                                                                                       

پسر خوب جایزه داده شده است به یک NFL بازیکن خود را برای کیفیت و سبک حرفه ای در کمک به pro football نویسندگان شغل خود را. این جایزه ارائه شده سالانه توسط PFWA از سال 2005 با فیلادلفیا کریس طولانی برنده دو سال گذشته.

دیگر نامزدهای پسر خوب جایزه شد و به تازگی بازنشسته Buffalo Bills linebacker لورنزو الکساندر; New England Patriots تمام نرم افزار cornerback Stephon گیلمور AP دفاعی بازیکن سال در سال 2019; سابق لس آنجلس, شارژر, در حال حاضر, Indianapolis Colts کارفرمایی فیلیپ رودخانه ها; Denver Broncos ایمنی جاستین سیمونز; و به تازگی بازنشسته San Francisco 49ers مقابله با توهین آمیز جو Staley.

___

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP_NFL

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de