واشنگتن — سناتور الیزابت وارن در حال پایان دادن به مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری پس از شکست به پیروزی در هر اصلی مسابقات و قرار دادن سوم در خانه اش در ایالت ماساچوست در سه شنبه. او به اطلاع کارکنان خود را در یک کنفرانس تلفنی صبح روز پنجشنبه قبل از عاطفی بعد از ظهر کنفرانس مطبوعاتی خارج از خانه اش در کمبریج ماساچوست است.

“من می گویم این کار را با یک حس عمیق از قدردانی برای هر کسی که در این مبارزه” وارن به خبرنگاران گفت:. “من نمی خواهد در حال اجرا برای رئیس جمهور در سال 2020 اما من تضمین کند من خواهد ماند در مبارزه برای زحمتکش مردمی در سراسر این کشور که بدست پایان کوتاه از چوب است.”

او خروج از نژاد پاک راه را برای سر به سر در رقابت بین جو بایدن و برنی سندرز دو نامزد که به تازگی از شنبه بالای نماینده مسابقه. وارن به صحبت کرد بایدن روز چهارشنبه با توجه به یک منبع با آگاهی از این گفتگو.

الیزابت وارن ”

بیشتر در الیزابت وارن

وارن گفت که او نیاز به “فضا” برای فکر کردن در مورد او را تایید کرد و گفت او نمی خواهد تصمیم گیری “در حال حاضر است.”

“اجازه بدهید با یک نفس عمیق بکشید و صرف کمی زمان بر است که” وارن گفت: در مورد کسانی که حامیان او باید به نوبه خود در حال حاضر که او کاهش یافته است و خارج از مسابقه است.

Senator Elizabeth Warren talks to reporters after telling her staff she is withdrawing from 2020 U.S. presidential race outside her home in Cambridge, Massachusetts
سناتور الیزابت وارن مذاکرات به خبرنگاران در خارج از خانه او در مورد پایان مبارزات انتخاباتی خود را برای رئیس جمهور در کمبریج ماساچوست در تاریخ 5 مارس سال 2020 است. برایان اسنایدر / ایسنا

به عنوان زمینه است و اساسا محدود به دو مرد, نژاد, وارن شد و عاطفی به عنوان او در مورد ناامیدی که یک زن خواهد بود و نه نامزد.

“یکی از سخت ترین بخش این است که تمام کسانی که انگشت کوچک وعده ها و تمام کسانی که دختران کوچک را که در حال رفتن به باید صبر کنید چهار سال بیشتر” وارن گفت. او تا به حال ساخته شده است یک تمرین از انگشت کوچک وعده با دختران کوچک که با حضور او در مبارزات انتخاباتی حوادث گفت: او در حال اجرا بود برای رئیس جمهور “زیرا که آنچه دختران انجام دهد.”

وارن همچنین به طور خلاصه لمس بر تاثیر جنسیتی تا به حال در مبارزات انتخاباتی خود را.

“اگر شما می گویند, ‘آره وجود تبعیض جنسیتی در این مسابقه” هر کس می گوید: “Whiner!’ و اگر شما می گویند “نه هیچ جنسیتی’ در مورد bajillion زنان فکر می کنم چه سیاره شما زندگی می کنند؟!” وارن گفت.

در تماس با کمپین کارکنان صبح روز پنجشنبه وارن گفت: کمپین “ساخته شده است تفاوت پایدار.”

“آنچه ما انجام داده اند — و ایده های ما راه اندازی به جهان راه ما مبارزه کرده اند این جنگ روابط ما ساخته شده اند انجام خواهد شد از طریق حمل طریق برای بقیه این انتخابات و پس از آن و پس از آن” وارن گفت: در تماس با توجه به مبارزات انتخاباتی خود را.

ماساچوست سناتور ثابت می شود یک نافذ مناظره و حمله به مایکل بلومبرگ سوراخ سوراخ در استدلال خود که او electable نامزد در برابر رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

وارن به حال ملتهب پایه اما او موفق به کسب متنوع ائتلاف پشتیبانی می کند. در سراسر سه شنبه متحده نظرسنجی خروج داده ها نشان داد چهار در 10 دموکراتیک اولیه رای دهندگان که حمایت خود را شناسایی به عنوان “بسیار لیبرال” شبیه به درصد ساندرز هواداران که شناسایی که در راه است. شصت و شش درصد از طرفداران او بودند و 82 درصد ، شصت و نه درصد از وارن حامیان به حال مدرک دانشگاهی از جمله 39 درصد با درجه پیشرفته ساخت ایران تحصیل کرده ترین از نامزدها.

وارن اعلام نامزدی او را در ژانویه 2019 و کار به تشخیص مبارزات انتخاباتی خود را با او کامل کرد. اما حمایت او برای مدیکر برای همه و ادعای اینکه اجرای این طرح شامل افزایش مالیات بر طبقه متوسط قرار داده و برخی میانه رو دموکرات ها.

او به پایان رسید در مقام سوم در آیووا قفقاز و سقوط به چهارم در نیوهمپشایر سه کشور همسایه است. او در ابتدا مقاومت ترک نژاد پس از نمایش ناامید کننده در روز سه شنبه انتخاب به بحث “به تیم او برای ارزیابی مسیر رو به جلو” است ،

سوم-پایان محل در ماساچوست مطرح شده سوال در مورد چه مدت او می تواند باقی می ماند به عنوان یک نامزد. صحبت کردن با هواداران در روز سه شنبه شب وارن نشان داد که او طرح به رها کردن.

“نام من الیزابت وارن و من زنی که رفتن به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” وارن گفت: در دیترویت. او خواست رای دهندگان به گوش دادن به prognostications از صاحب نظران اما در عوض برای رای دادن با قلب خود.

“پیش بینی شده است وحشتناک کسب و کار و صاحب نظران آن را بدست اشتباه و بیش از” وارن گفت.

در یک یادداشت به کارکنان وارن مدیر کمپین راجر لاو گفت که این تیم “نا امید در نتایج.”

“شب گذشته ما با کاهش و کوتاه از زنده ماندن اهداف و پیش بینی های ما نا امید در نتایج. ما هنوز در حال انتظار برای نتایج بیشتر به آمده در به دست آوردن یک حس بهتر از نهایی نماینده ریاضی. و ما نیز همه می دانیم که این مسابقه شده است بسیار فرار در هفته های اخیر و روز با frontrunners تغییر در یک سرعت سریع” Lau گفت: در این یادداشت. “اما ما در حال بدیهی است که نا امید است.”

چندین سابق نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری باید حمایت بایدن از جمله بلومبرگ ، ctq پیت Buttigieg و بتو o’rourke.

بایدن برداشت برنده در ماساچوست ویرجینیا و کارولینای شمالی, آلاباما, آرکانزاس, تنسی, مینه سوتا, اوکلاهما و تگزاس در حالی که ساندرز برنده در کلرادو و یوتا و خانه اش در ایالت ورمونت است. ساندرز همچنین در حال حاضر پیشرو در کالیفرنیا به عنوان رای به ادامه محسوب می شود.

اد اوکیف, Zak Hudak و Caitlin Huey-سوختگی کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de