الیزابت وارن می گوید دنور جمعیت او را انجام نداده مبارزه

“من خبر بد و خوب من, اخبار” سناتور الیزابت وارن گفت: سرریز جمعیت خارج دنور فیلمور سالن در یکشنبه 23. “خبر بد این است که هیچ فضای بیشتری در داخل. خبر خوب این است که هیچ فضای بیشتری در داخل!”

راه عذرخواهی وارن صحبت کرد و به طور خلاصه با برخی از صدها خواهد-بود rallygoers که تبدیل شد به دور از کلرادو ظاهر پس از ماه آوریل گذشته, پاسخ به سوالات در زمین های عمومی, سلامت, سهام و پول در سیاست است. سپس سناتور ماساچوست و 2020 ریاست جمهوری امیدوار رفتم داخل و در زمان قبل از مرحله یک ظرفیت جمعیت 3,800 اخراج حامیان ارسال یک مبارز پیام به عنوان دموکراتیک اولیه وارد حیاتی ده روز کشش.

“شما باید یک تصمیم” وارن گفت: جمعیت است. “زمانی که خیلی آویزان در تعادل می خواهید به جلو و عقب ؟ آیا شما برای رفتن به ترسو? و یا شما می رویم به دریافت در مبارزه با ؟ من مبارزه است.”

کلرادو و سیزده کشورهای دیگر بازیگران اصلی خود رای سوپر سهشنبه, مارس 3, هنگامی که بیش از یک سوم باقی مانده نمایندگان به کنوانسیون ملی دموکرات ها اختصاص داده خواهد شد. وارن که سوم به پایان رسید در آیووا قفقاز در فوریه 3, تلاش برای شکستن از طریق با رای دهندگان پس از قرار دادن چهارم در هر دو نیوهمپشایر اولیه و فوریه 22, نوادا, قفقاز. او همچنان چهارم در مجموع نماینده, تعداد, خوب, پشت سناتور سناتور برنی ساندرز و سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg.

اما وارن هواداران امیدوارند که او آتشین عملکرد در هفته گذشته دموکراتیک اولیه بحث در لاس وگاس — مهمترین او انتقاد شدید از سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ تاریخ از اتهامات آزار و اذیت جنسی و حمایت از سیاست های بحث برانگیز مانند توقف-و-frisk — ممکن است دوباره انرژی مبارزات انتخاباتی خود را.

“برخی از شما ممکن است متوجه ما تا به حال کمی مناظره چهارشنبه شب” وارن گفت: به سلامتی. “از آنجا که بحث ما شده است احساس این انرژی در سراسر کشور است.” او در مبارزات انتخاباتی مطرح شده است و 9 میلیون دلار از بیش از 250 ، 000 اهدا کنندگان از آن, او گفت:.

در کلرادو وارن کمپین نیز رو به با تاییدیه از حداقل نه دولت دموکراتیک قانونگذاران از جمله سناتور ایمان زمستان سناتور مایک Foote و نماینده دومینیک جکسون. او اعلام کرد که دور دیگری از حمایت از دولت و مقامات محلی جلوتر از او در فوریه 23 بازدید شد و فقط سوم نامزد پس از ساندرز و بلومبرگ به هوا تلویزیون تبلیغات در کلرادو پیش از سه شنبه.

“ما در حال گفت که این چیزی است که بیش و با انجام گفت:” سناتور جان کری Donovan یک دموکرات از بدرد خوردن و یکی از اولین مقامات کلرادو به تایید وارن سال گذشته است. “ما نمی خواهد سکوت می شود. ما نمی توان گفت که ما تعلق ندارند در این مسابقه است.”

هر چند او چهره دشوار مبارزه برای پیروزی نامزدی وارن گفت: این جمعیت در فیل مور است که او تا به حال شده است در موقعیت مشابه قبل است. به عنوان استاد در دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد او حمایت در واشنگتن برای ایجاد مصرف کننده حمایت مالی اداره در پی بحران مالی 2008.

“من شروع به گرفتن دو پاسخ: اولین واکنش بسیار متعجب است که یک ایده خوب'” وارن گفت: از جلسات اولیه با اعضای کنگره است. “و نکته دوم همه گفته بود: ‘حتی نمی امتحان کنید.’ حتی نمی سعی کنید چرا که شما در برابر وال استریت شما در برابر تمام بانک های بزرگ شما را در برابر تمام جمهوریخواهان و, شلیک, شما خواهید بود تا در برابر نیمی از دموکرات ها. شما نمی توانید آن را انجام. من آنها را شنیده و من فکر کردم چه آنها گفته بود ” مبارزه سخت تر است.'”

وارن تبلیغ ائتلاف گسترده ای از اتحادیه های مصرف کنندگان گروه ها و دیگر سازمان های حمایتی است که آمد با هم به حمایت از استقرار CFPB مجاز توسط Dodd-Frank مالی-لایحه اصلاحات در سال 2010 به عنوان یک مدل برای چشم انداز خود را برای چگونه به “بزرگ تغییر ساختاری” اتفاق می افتد. که سابقه حمایت و ائتلاف سازی چیزی است که به او کمک کرد تا برنده حمایت از سناتور جولی گونزالس دیرین جامعه سازمان از دنور بود که نمایندگان مجلس در سال 2018 است.

“من صرف بیشتر وقت معترض در کنگره از من مشغول به کار در داخل آن” گونزالس به حضار گفت: به او معرفی وارن. “یک روز من تصمیم گرفتم به گام و خدمت به جامعه در یک راه جدید من زد و برنده به عنوان بخشی از موج آبی. و این که چه توطئه من خیلی در مورد الیزابت وارن — او انجام شده است این کار از قبل از او انتخاب شد به دفتر.”

او به عنوان تن به تن جمعیت در برنامه های خود را برای 2 درصد مالیات بر ثروت سبز جدید معامله اصلاحات جامع مهاجرت تدریجی و مسیر را به مدیکر برای همه, وارن ساخته شده در مورد خودش به عنوان بهترین نامزد هر دو به پیشنهاد تغییرات گسترده که حزب مترقی پایه تقاضاهای مصرانه برای — و به نبرد سخت برای به دست آوردن آنها انجام می شود.

“اگر ما همه چیز را ما می خواهیم در اولین رای, شما می دانید, من,” او گفت: بهداشت و درمان-مراقبت از اصلاحات. “من این پیروزی و پس از آن من تا روز بعد و مبارزه برای اطلاعات بیشتر.

“من در حال اجرا مبارزات انتخاباتی بر اساس یک عمر مبارزه برای کار و خانواده” وارن اضافه شده به این تجمع بود. “من در حال اجرا مبارزات انتخاباتی از قلب است. چون من به تو اعتقاد دارم و معتقدم در امریکا است که ما می توانیم با هم ساخت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de