کمتر از دو هفته پس از دادگاه عالی ایالت زده کردن یک Elk Grove Village محدودیت مدت رفراندوم روستا هیئت مدیره قرار داده شده سه مشورتی سوال در انتخابات ماه نوامبر به بلوک مشابه اندازه گیری از مخالفان سیاسی در این پاییز.

شهردار کریگ جانسون را تکذیب کرد که سه مشورتی سوال شد تلاش برای جلوگیری از هر شهروند به رهبری رفراندوم درخواست درایو. تحت قانون دولت واحد دولت می تواند محل به سه سوال در انتخابات و نه ترک فضا برای دیگر داد.

                                                                                                                                                                                                                       

اما شهردار گفت که او فکر می کند مخالفان خود را — از جمله کسانی که در پشت سراسیمگی از ناشناس robocalls و mailers که آمار ایجاد کرد از تابستان گذشته — ممکن است انجام شود.

چرا که هشت ساعت پس از Feb. 26 تصمیم دیوان عالی کشور اعلام شد, روستای دریافت یکی دیگر از قانون آزادی اطلاعات درخواست از یک گروه انجام مخالفان تحقیقات به جانسون. بعد روستای دریافت درخواست سوابق مربوط به سال 2010 به تصادف خودرو در, که پسر شهردار در سمت چپ صحنه است.

روستای دریافت سوابق مشابه درخواست از شرکت های حقوقی و دیگران استفاده می شد که به سوخت ده ها تن از کمپین تماس ها و آگهی ها در ماه های اخیر اما آن را متوقف کرده اند پس از دادگاه پرتاب مدت محدود سوال از انتخابات.

“می شود (به دنبال آن پرونده) پس از تصمیم دیوان عالی کشور نشان می دهد که آنها ممکن است بخواهید به در ادامه با مبارزات سیاسی” جانسون گفت. “من نماز ما نمی شنوند از آنها را, آنها را از بین برود و اجازه کندوها بود مدینه فاضله ما می دانیم ما هستند.”

                                                                                                                                                                                                                       

آخرین مشورتی سوال خواهد شد که در Nov. 3 انتخابات عمومی رای گیری را بپرسید کندوها رای دهندگان که آیا ایجاد کرد باید با محدود کردن تعداد تصویری قمار مکان در شهر چه تفریحی از ماری جوانا فروش باید اجازه داده شود و اگر تمام ساکنان باید شارژ افزایش نرخ به صورت نامحدود حیاط جمع آوری زباله در ازای زباله های حیاط برچسب.

جانسون حریف تیم برنز, اصلی, مارس 17 رای گیری سوال را پرسید که آیا رای دهندگان شهردار و اعضای هیئت امنا باید قادر به خدمت بیش از دو دوره متوالی 4-سال نظر. اگر تایید آن را منع جانسون و سه روستای امنا از در حال اجرا برای انتخاب مجدد در سال 2021.

در حالی که دقیق سوال نمی تصویب قانونی جمع اوری آن را به می گویند یک متفاوت به چالش کشیدن جانسون قدرت ممکن است نتیجه ای متفاوت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im